Evleneceğiniz bayanda ya da beyde ...

Evleneceğiniz bayanın ya da beyin kültürlü veya zeki olmasına dikkat eder misiniz Ben çok dikkat ederim hatta ilk tercih sebeplerimdendir.

• Dikkat ederim.
    75% (6)69% (9)71% (15)Oy Ver
  • Dikkat etmem.
    25% (2)31% (4)29% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de öyledir. O yüzden, kendini fizikten ibaret gören kızcağızları yanımda aksesuar niyetine taşımadım... Fiziksel cazibe ile kendini bir erkeğe "yamamaya" çalışan ucuz kızlardan hep uzak durdum.

Yalnız, kime sorsan herkes de buna dikkat ettiğini söylüyor da bakıyorsun çiftlere, çoğu varoşluk yarışında. Dünya meseleleri hakkında bir fikir yürütemeyen insanlar, TV'den duyduğunu papağan gibi tekrarlamayı ve Google çöplüğünden beslenmeyi "kültürlülük" sanan insanlar, okudukları kitaplar izledikleri filmler dinledikleri müzikler hep hayattan kopuk, gerçekçilikten uzak olan insanlar... Tek dertleri "giderli sevgili", para, araba, makyaj, alışveriş, selülit, boy, kilo, göz rengi, dövme, piercing olan insancıklar... Ne ülke ama... Hastasıyız...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiçbir zaman benden zeki olamayacakları için zekalarına dikkat etmem. Zeka ararsam ben bana yeterim bir dişiye ihtiyaç duymam, erkeğe de ihtiyaç duymam. Yanımdakilerin zeki olmasına gerek yok, karşımdakinin zeki olması gerekir.

0|0
    0|0
  • önce ve illa beyin,gerisini gerekırse doktorlar halledebılıyor...

0|0
    0|0
  • Çok önemli..Eğitimde önemliymiş..Daha önceden böyle düşünmediğimden ünv mezunu olarak ilkokul mezunu biriyle aşk sonrası evlendim..Çok sıkıntı yaşıyoruz..Okumaklada adam olunmuyor ama şöyle eşimle oturup 1 gün ne siyaset konuşabildik ne teknoloji ne tarih nede ciddi birşeyler...Onunla bende köreliyorum evdeki kitapları gereksiz görüyor

0|0
    0|0
    • Benimde ilkokuldan çok sevdiğim bir arkadaşım var o ilkokuldan sonra okumadı ben devam ettim aramızda sadece 4 yıllık bir eğitim süresinin getirdiği bir fark olmasına rağmen onunla konuşurken eskisi kadar haz alamıyorum bunun sebebininde kültür farkı olduğunu düşünüyorum en basitinden bir gün siyaset konuşıyım dedim kalktı bana sen niye bu kadar düşünüyon ki ver gitsin işte birine oyunu dedi.Bırak eş seçimini arkadaş seçiminde bile önemli ha tüm bunlara rağmen arkadaşmı seviyo muyum evet seviyrm

• en önemlisi benim espirilerimi anlamalı, birlikte gülüp eğlenmeliyim, o da beni güldürebilmeli hayat uzun 50 yıl öyle kös kös oturacak değiliz :)

0|0
    0|0
  • etmeyen kimse bunlara sahip değildir demek zaten lakin napolyon kimde ne eksikse onun için savaşır demiştir şimdi çıkın işin içinden :D

0|0
    0|0
  • 2 kelime tartışamıcaksak neden evleniyorumki :) birzahmet kültürel bakımdan zengin bir beyin ararım herduyduguna aa diyen bir insanla hayatta olmaz benim düşünceme karşıt düşünceler vermesi çok önemli

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayi bilsin, temiz olsun, dinine bagli olsun, sadik olsun zeki olmasina gerek yok. Ben onun yerinede dusunurum gerekirse.

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim. Gidipde dırzonun biriyle evlenmeyelim.

0|0
    0|0
  • Önemli ama fazla entel de olmasın =)

0|0
    0|0
  • kesinlikle akıllı olmalı

0|0
    0|0
  • Bi kere kültürsüz insan yoktur her insan kültürlü bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi burada şöyle bir durum var; Ya aşık olup evlenirsin ki, hiç bir şey gözün görmez, ne bir hatasını görebilirsin, ne de yanlışını..

Ya da aşık olmadan seçmeye kalkarsın ki, bunda da ne kadar seçebilirsin meçhul.. Şöyle ki, günümüz gençleri her ne kadar entellektüel olmasalar dahi, evlenene kadar kendilerini olduklarından öylesine farklı gösterme uğraşında ki, bunda da başarılı olduklarını söylemek gerek.. Zira, evlendikten sonraki en kısa süren evlilikleri bir gözlemleyen kişi hemen anlayıverir, bu kişilerin evlenmeden önce, bir birini iyi tanımadıklarını.. Yani kendilerini gizleyip, farklı gösterdiklerini..

O nedenle ki, eğer aşık olmadan evlenmeye kalkacak birisi, evleneceği kişi ile çok uzun süreli bir beraberlik yaşaması gerekli diye düşünüyorum.. Ya da, şansıma kısmetime deyip razı olacaktır..

0|1
    0|0

• Zekasını kullanabilen, yıkıcı değil de yapıcı olabilen, hoşgörülü ve merhametli biri olması bana yeterli..

0|0
    0|0
  • Etmem ppek

0|0
    0|0
  • Evlilikte kultur cok onemli ben dikkat ederim yinede hayirlisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...