Müzekart hakkında bakar mısınız

Arkadaşlar ben öğrenciyim müzekart almak istiyorum yazın İstanbul'da olucam bol bol müzeleri gezmek istiyorumda nasıl alıyoruz bir de turnike sistemi olmuyormuş ya birine gösterip falan mı geçiyoruz elimizi kolumuzu sallaya sallaya mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilk sorun mantıklıydı ona ciddi cevap veriyorum bir kere alırsın 3o tl ya alırsın ya da iş bankası kredi kartına tanımlarsın 1 yıl boyunca türkiyedeki heryere bir kere girme şansı olur

2. salak soruna gelince he sen cebinde taşı onlar seni uzaktan görüp hissederler merak etme

0|1
    0|0
    • evet 2. soru mantıksız haklısınız ama aslında tam olarak anlatamadığımdan nasıl olucak peki o sistem ?

• duyduğumu aktarıyorum okutuyon kartı bip ediyo orda hatta görevli varsa çıkan resimle seni eşleştiriyo o derece gelişmiş sistem

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu yaz Pamukkale den 20 Tl karşılığında aldım. Öğrenci kimliğini veriyorsun, onlar onu taratıyor

senin fotoğrafın, bilgilerin oraya çıkıyor onayladıktan sonra sana resimli müze kartını veriyorlar

bir yıl kullanıyorsun

0|1
    0|0
  • 4 sene önce sormuştum ya da duymuşdum 20 lira verip kartı alıyorduk o zaman 20 lira tabi...

0|0
    0|0
  • Lütfn bakınız... link

0|1
    0|0
  • İstanbul'a git, ziyaret edeceğin müzenin girişinde 20-30 TL falan işte. Turnike olacak diye bir şart yok, arkeolojik kazı alanlarında da turnike yok ama kartla giriyorsn. onu kafaya takma sen

0|0
    0|0
  • seni üniveristedemi okuyorsun?

0|0
    0|0
  • Herhangi bir müzeye gittiğinde öğrenci kartın yanına olsun 5 dakikada alıyorsun bankolardan

0|0
    0|0
  • işte üniverteli var mısende varsa beleşte

0|0
    0|0
  • özel muzelerde gecerli degil

0|0
    0|0
  • alabilirsin 20 tl y miş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Müze gişelerinden alıyorsun 30 tl idi geçen sene, turnikeden okutup geçiyorsun 1 yıl boyunca ama özel müzelerde geçerli değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...