Kurt Seyit ve Şura dizisi yorumlar nasıl? Beğendiniz mi?

Kıvanç tatlitug'un kotu bir dizide oynayacagina imkan vermiyorum diziyide cok. Kurt Seyit ve Şura dizisini begendim peki sizce izleyenler begendinizmi yorumlariniz neler?

0|0
50|38

En İyi Kız Görüşü

• Ben izledim baştan sonra. Bence Türk dizilerine göre gayet güzel. Müziği de çok hoş :)

7|0
    2|4
    • Teşekkürler :) Kızla da adaşım bu arada :P

• Teşekkür ederiim :)

• Bu diziyi çekenler daha önce mutlaka BBC nin 20-30 yıl önce çektiği Rus klasikleri dizilerini seyretmeliydiler. Kıyafetler, danslar dökülüyo. Oyunculara o dönemin adap ve usullerini gösterecek veya öğretecek bilgili kimse yok ki Türkiye'de. Ucuza kaçmış görüntüsü var. Tabii bütün parayı Kıvanç'a verirsen geriye dekorlara, oyuncu eğitmenlerine para kalmaz. Sanki 70 lerin ucuz Yeşilçam filmlerini seyrediyor gibiyim.

Erkekler Ne Diyor 38

• dizinin görüntü yönetmenine teşekkür ermek lazım .Ama ilk bölü biraz vasattı sanki.

Ayrıca farah zeynep yakışmamış diziye

5|0
    0|0
  • Şimdi bu diziyl alakalı arka arkaya 6758495867 soru gelir

4|2
    0|0
  • izlemedim. fragmanıyla adı bile yeterli bir sebep izlememem için. millet dizi manyağı olmuş hiç mi işiniz yok sizin ya?

3|2
    1|0
  • İsmi güzelmiş ama beğenmedim çünkü izlemedim.

İzleseydim beğenir miydim, beğenmezdim.

Hadi beğendim diyelim, sana beğendiğimi söyler miydim, söylemezdim.

Pekala, söyledim farzedelim;

Beğenilmeyecek bir şeyi beğendim derdim.

Şırıl şırıl ağlar giderdim.

İşte öyle.

3|0
    1|0
  • Beklentilerimin altinda

1|1
    2|0
  • rusyada gerçiyor herkes aksansız türkçe konuşuyor :D

3|0
    0|0
  • Geçen denk geldi öyle biraz baktım da.. sanki kişiye odaklı gibi yan karakterleri zayıf kalmış

1|0
    0|0
  • Bence yerli dizi sektörünün ötesinde bir dizi olmuş.Çekimler Rusya,Ukrayna ve İstanbul da yapılyor,kostümler,mekanlar oldukça güzel. Her ne kadar senaryoda eksikler olsada olur okadar diyorum.Ortada büyük bir emek var ve eğer tutarsa (tutucağına inanıyorum) bu tarz yurt dışında çekilen,emek sarfedilen ve Hollywood tarzı dizilere ilham olucağını düşünüyorum

2|0
    1|0
  • Açık konuşmak gerekirse dizi, benim hoşuma gitti. Çekimler vs çok başarılı geldi bana. Oyunculuklar desen abartılı değildi. Kısacası sevdim ancak, yanlış hatırlamıyorsam Totalde ikinci, ABde de 3. oldu dizi. Eğer reytinglerini yukarı çekemezse yani hem Totalde hem de ABde 1. gelemezse finalini 6. bölümde falan görebileceğimizi düşünyorum.

0|0
    0|0
    • yok daha neler ya ne vasat diziler var sonlarda reyti ngi dusuk olupta bitmeyen ve bence gayet iyi bir sirada simdiden o daha ucar gider ben daha izlemedim pek cazip gekmedi ama bitmeez

• Reytingi düşük olup devam eden bir çok dizi, maliyeti düşük olduğu için devam ediyor. Misal; Yalan Dünya. Her bölümü yaklaşık 1 milyon dolar olan bir dizinin yüksek reytinge ihtiyacı vardır.

• içinde kurt olan dizilerden gına geldi artık, kore dizileri daha güzel bence

4|1
    1|2
  • 3. bölümden sonra izleyici oranı aşırı düşer 8. 9. bölümünde kaldırılır..

3|1
    0|0
    • Ece Yörenç'in yazdığı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı hangi dizi kaldırıldı ki bu kaldırılsın? :)

• Valla dizi bu şekidle giderse 3. bölümünü bile izlemem ben os savaş sahnesinde ne oldu ne bitti anlamadım makyajlar kostümler güzelde oaly yansıtılamıyor medcezirin ahvasıda var bir o dizidede

• izledim ve karakterler diziye oturunca daha iyi olacağını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Ben pek beğendim.

2|1
    2|0
  • İlk bölümden öpmeler tenhanaya cekmeler oluyorsa ..! Rütük yakindir:-)

4|0
    0|0
  • ilk bölümler hep güzeldir sonra klasik türk dizisi muhabbetine gelir

2|0
    0|0
  • herşey çok hoşta ...sanki bıraz basit değilmi..eski türk flimlerineki gibi ..yetersiz olan bişi var sankii...tuhaf bir adını tam koyamadığım bir eksiklik var gibime geldi...

1|0
    0|0
  • Dizi izlemem ama o şura nedir öyle sırf kız için izlesem mı ne yapsam bilemedim...

Şuur muur kalmadı bende görünce =(

0|1
    1|0
  • sadece şurayı begendim hele o gözüme kartanesi kactı demesi yok muiçim sızladı o an o kartanesine neler neler dedim içimden

1|0
    1|0
  • Sura karakteri diziye göre yetersiz kalmiş kivanç abi sübyanci olmuş dizide 2. Bölumden sonra izlemedim. Kücuk agayi izlerim daha iyi

1|0
    0|0
  • kaçak var ya izleyemedim

1|0
    0|0
  • tarihi olaylardan çok fedakarlık yapılmazsa süper olur özellikle galiçya cephesini nasıl işleyecekler merak ettim baya büyük bir savaş. sonra İstanbul da kuvay-ı milliyeye destek falan varmış bakalım.

0|0
    0|0
  • şu kadarını söyleyim, Kıvanç yerine başka biri olsa başrolde dizi normalden öteye gidemezdi.

2|0
    0|0
  • iğrençti kıvanç tatlıtuğun oynadığı her dizi beni gıcık ediyor zaten.

1|2
    5|0
  • yerine belgesel yayinlasalar daha iyi bence

1|0
    0|0
  • Biraz daha avrupai dizilere yakın olmuş. Bence gayet guzel yani kalite filan on numara

1|0
    1|0
  • Çok güzeldi ben çok beğendim adeta bir rus filmi gibiydi:) Kıvancın oynadığı her dizi farklı oluyor aga doğruya doğru adam oynuyor...

0|0
    0|0
  • St. Petersburg ne harika şehirdir yahu

0|0
    0|0
  • Özetini okuduktan sonra izleyesim gelmedi.

1|0
    0|0
  • he hee kıtap okuyun lan

0|0
    0|0
  • Onun yerine south park izliyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 49

• kıvancın yanına hiç olmamıs o kız ya

5|0
    0|0
  • izledım kız cok şaşkın ördek gıbı yapmıslar kurt seyıtıde cok asık olmus etkılenmıs gıbı degılde sapık gıbı yapmıslar tuhaf geldı bana oysa kıvanc cogu dizilerınde asık olarak cok ıyıydı.bırde su dans olayını cok abartmıslardı

2|0
    0|0
  • ben bayıldımm. 2 defa izledim hatta. şura o kadar saf ki tam seyite yakışacak bir tip. kıvancın şu ana kadar oynadığı tüm dizileri izledim hepside harikaydı. yalnız şeye sinir oldum benim düşüncem : seyitle şurayı çok çabuk birleştirdiler hemen yakınlaştılar öpüştüler faalan. halbuki başında seyit kıza yaklaşmamıştı iddaa gereği olsada. benc e bir kaç bölüm sonra öpüşmeliydiler

2|0
    1|0
  • Güzeldi ama cok yavaş ilerliyor sağlam replik olmalı kızda guzel oynamamış Rus die sarı olmamış daha guzel kumral beyaz tenli bir kız olmalıydı be kıvanç o guzel sacları koyu yapmasaydı keske

3|0
    0|0
  • kivanc tatlituguyu begeniyorum fakat bir dizisini tam olarak izlemek kismet olmadi simdiye kadar tek gümüs ü izledim, neyse bu dizinin fragmanlari baya ilgimi cekmisti izleyecegim dedim. fakat sonuc hüsran hic zevk almadim dizi cok yavas ilerledi sahneler gereksiz uzatilmis acikcasi yarisinda kücük aga ya döndüm ve daha cok sevdim :)

0|0
    0|0
  • Dizi güzel emek söz konusu ama dizilerde güzel bir konnu yok geneli

0|0
    0|0
  • seyircinin beklentisini yüksek tutacak tarzda fragmanlar yayınlandı.bence herkesin beklentisinin altındaydı genel anlamda.

2|0
    0|0
  • izlemeye çalıştım sabredemedim . benim için bu haftanın hayal kırıklığı... halbukii ne hevesle beklemiştim

1|0
    0|0
  • Yok ya tutmaz o dizi.

3|0
    0|0
  • Kıyafetler mekanlar müzikler kesinlikle görsel bir sölendi

Oyunculuklara diyecek lafım yoktu zaten :)

Öpüşme sahnesi cok masum ve tutkuluydu yea

Tutar bu dizi :)

1|0
    0|0
  • Izlemedim i.netten izlemeyi düsünüyorum

1|0
    0|0
  • dizi güzel miydi cidden?

2|0
    0|0
  • Tatlıtuğ zaten çok başarılı bir oyuncu aylık aldığı 260bin TLnin hakkını vermiş Farah Abdullah da gayet başarılı. Dizi gayet iyi

0|0
    1|0
  • cok güzeldi ama kız başka bı kız olabilir di ama iyidi yanı :) cok güzel filmdi

2|0
    0|0
  • Türk- Rus çatışmalarını nasıl atlatacak çok merak ettim şimdiden ..

0|0
    0|0
  • baya baya beğendim ah kıvanççç öldüm izlerken :)

1|0
    0|0
  • İzlemedim

1|0
    0|0
  • Ben beğenmedim. Olay Kurt Seyit ile Şura ikilisi arasında dönüyor resmen, senaryo çok yetersiz.

1|0
    0|0
  • Cok fazla begenmedim ya

2|0
    0|0
  • Ben onu bir tek Kuzey Güneyin ilk sezonunda beğendim.Bu dizi bana hiç çekici gelmedi.

2|0
    0|0
  • Bayıldım uzun zamandır böyle bir dizi izlememiştim.

1|0
    0|0
  • tühhh kaçırdımmm niye hatırlattın diyecektimki tivibu aklıma geldi :D

1|0
    0|0
  • hos ama pek izleyebileceğim bir dizi değil ben kuzey güneyi ozluyorum :D

1|0
    0|0
  • harikaydı...

1|0
    1|0
  • =)küçük ağa daha iyi

0|0
    0|0
  • Güzel güzel :)

0|0
    0|0
  • Beğenmedim 2.bölümden sıkıldım açıkcası.

1|0
    0|0
  • Gerçekten izlediğim en güzel Türk yapımı diziydi, bence tutacak

1|0
    1|0
  • İzlemedim bile hic ilgimi cekmedi :)

2|0
    0|0
  • Hic guzel degil hic ilerlemiyor aksiyon yok bisey yok ama izleyen olur bir sene iki sene surer

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19
Yükleniyor...