Takip ettiğiniz Yerli ve Yabancı diziler ? Ve tavsiye edeceğiniz bir dizi var mı ?

Şimdi netten tam dizi izleyecekken bu soru aklıma geldi,sorayım dedim.

Gerçi Klasik soru bu ksdeki sorum kaldırılmazsa şanslıyım demektir :p

Yerli Dizi;Umutsuz Ev kadınları

Yabancı ; Supernatural - Walking Dead - Vampire Diaries - Teen Wolf - House - Family Guy - How I Met Your Mother...

Benim listem bu şekilde tavsiyeniz varsa alabilirim ^^

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• The walking dead

Merlin

Homeland olabilir.

1|0
    0|0
    • İlkini izliyorum :)

Merlin evet bak buna başlayacaktım hatırlattın sağol ^^

• yuh bize sfdgdj

• :D: :D: D: d

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 5

• Yerli dizilerden intikam ve bir aşk hikayesini izliyodum onlarda bitti. Su an sadece supernatural izleyicisiyim

1|0
    0|0
  • aksiyon olarak arrow, eğer himym tadında arıyosan friends, the o.c tavsiye edebilirim medcezirin konusuyla aynı çalıntıları izlemek yerine orjinalni izle :) ve şu meşur breaking bad bir türlü devamını getiremediğim dizi :)

1|0
    0|0
    • Arrow listemde vardı izleyecekler listemde yani,unutmuşum bak aklıma geldi ^^

Breaking Bad nasıl bişey ? :)

• sadece 5 bölüm izledim o yüzden devamını getiremediğim dizi diye ekledim bitirenler daha iyi açıklayabilir. akciğer kanseri bir kimyager uyuşturucu yapmaya başlıyo falan :)

• Hmm bende baya izledin yarısındasın filan sandım da ^^

• Game Of Thrones
    The 100 (Dizi yeni başladı 8.bölümde henüz her perşembe yeni bölümü çıkıyor bence başlayabilirsin güzel bir dizi)
    The Originals
    Vampir Günlüklerini neredeyse 3 yıldır izliyorum hep aynı döndü artık sıktı. 5.sezon 16. bölümde bıraktım diye hatırlıyorum.En son Katherina ve kızı ölmüştü

0|0
    0|0
  • the mentalist tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Tv den izlemiştim bir ara ama anlayamadım konusunu naıl bişey o :/

• Adı ne ? :)

• link dizideki rolü güzel taşımış :)

• tv izlemiyom ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...