Anneniz veya babanız ağzını şapırdatıyor mu?

çok tik oluyorum o sese yani.annem sofrada ekmek falan yerkene resmen şap şap ses geliyor bu insanlar ağzı kapalı yemek yiyemiyor mu?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• O degilde bir ağzı dolu yari bogazinda konusmazi yok mu. Hicmi fark etmez ne kötü bisey oldugunu anlamadım

0|0
    0|0
    • Sanirim sende yaşıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 9

• o kadın senin 2 sene bkunu temizledi 9 ay karnında taşıdı.

1|3
    0|0
    • o konuda haklısın.ama ben kendim bile yanlışlıkla yapsam dayanamıyorum

• ailemden görmedimde ev arkadaşım yapıyor sinir oluyorum uyarıyorum uyarınca daha da çok ypamaya başlıyor yapacak bişey yok çocuk işte.

1|0
    0|0
  • Sizin gibi evlat olmaz olsun gelmişin burada utanmadan böyle bir soru soruyorsun annen kızım o senin ilerde annen baban elden ayaktan düşüncede bakmazsın yazık cidden allah biraz utanma vicdan allah korkusu versin. Keşke senin gibi evlatları olacagına olmaz olsaydı allah bilir annenden babandanda utanıyorsundur umarım ilerde senin cocuklarında seni begenmez adamın annesi babası var ailesi var gelmiş agzını şapırtamıyor mu diye soruyor senin gibi evlada anne babada cok bence yazık cidden.

0|0
    1|0
    • inşallah o belaların aynısı seni tutar.ayrıca seni ilgilendirmiyorsa yorum yapma.ayrıca benim yazdığım konuda eleştiri üzerine isteyen istediğini diyebilir annemde beni eleştiriyor bilip bilmeden yorumlar yapma lütfen.

• bnde 4-4lük değilim herkesin bir kusuru vrardır ayrıca bn o kadarda modern falan değilim.çatalla bıçakla pizza yiyenelride görüyoruz onlara de.

• tamam kardeşim haklısın

• Hayır da babam çayı höpürdeterek içiyor

1|0
    0|0
  • babam yapıyor kulakları duymadığı için anlamıyor galiba, lak lak lak! çok sinirimi bozuyor

1|0
    0|0
  • şap şap sesine hasret insanlar var taam mı :(

1|1
    0|0
  • senıde görcez buyugunce çok blıosn*annenı babanın agız şapırdatmasını buraya yazıyorsun pis fakir

0|2
    0|0
    • ne alaka yha? benimde yaptıığım oluyor bilmeden gıcık oluyorum o sese

• yemek yerkene konuşma mizahını geliştır öyle tartısalım gıcık olma onlar aılen senın

• ablam yapıyor agzına vurururm diyorum yapmıyor :D

0|0
    0|0
  • babam biraz yapıyor çok hızlı yiyiyor ayrıca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya nasıl bir insansın sen annen seni bu yaşa getirmiş sen daha beterlerini yaptın ses çıkarmadı sen gelmiş rahatsız oldunu sölüyorsun bumu yani şapırdatsın ne olucak benim annem yapmaz ama yapsada sıkıntı olmaz o benim annem na yaparsa yapsın sana rahatsızlık verememli

0|2
    1|0
    • aynen öyle insan bu konuyu açıp böyle şeyleri yazarken bile utanmalı bence insan kendi anne babasını begenmez mi gelecekten nesilden ben korkar oldum ilerde elden ayaktan düşse annesi babası bakmazda allah selamet versin böyle evlatlara

• gelecek nesillerden biriyim bende ama böle değilim insan annesinden babasından nasıl olurda utanır ya

• ben de sevmiyorum la..:/

1|0
    0|0
  • ananemde oluyor. Çok sinirim bozuluyor ama birşey demiyorum yaşlı diye :D

1|0
    0|0
  • Şapırdatmıyor.

1|0
    0|0
  • Yapmıyorlar, olur da kazara daldılarsa da çekemem, uyarıırım..

En nefret ettiğim olaydır. Sinirim zıplıyor elimde olmadan .

0|1
    0|0
  • küçük abim yapardı evlendi de kurtulduk ailecek

karısına Allahtan sabıt diliyorum asfmşfk

0|0
    0|0
Yükleniyor...