Akbank reklamındaki adam gibiyim :) Ne yapabilirim var mıdır önerileriniz?

Öncelikle hatırlayamayanlar için link atayım.. link Evet arkadaşlar ben bu reklamdaki adam gibiyim. Sakin bir yapım var. Ama yine reklamdaki gibi eğlenceli, gezip tozmayı seven,rahat hareket eden kızlardan hoşlanıyorum.. Hal böyle olunca da hoşlandığım kızlarla bir türlü sağlıklı ilişkiler kuramıyorum.. Hem öyle kızlar da benim gibi ağırbaşlı birisiyle pek ilgilenmiyor.. Ne yapabilirim var mıdır önerileriniz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Henüz sana denk gelmemiştir doğru kişi , bende deli doluyum eğlenceliyim ama zat-ı muhterem ağır başlı ...

0|1
    0|0
    • Ne güzel :) Benim için umut ışığı oldunuz :)

Kızlar Ne Diyor 8

• senin de dengin mutlaka vardır

0|1
    1|0
  • vayy o kızların ben...inşallah gönlüne göre bulursun birini

1|1
    1|0
    • Niye canım onların bir suçu yok ki.. Gerçekten de ayrı dünyaların insanlarıyız :)

• Herkese göre birisi vardır henüz zamanı gelmemiştir

0|0
    0|0
  • Ağırbaşlı erkek iyidir.

Kızlar sever demek denk gelmemişsin.

0|0
    0|0
    • İnşallah en yakın zamanda denk gelirim :)

• O değilde en sevdiğim reklamlardandı bu.Jingle'ı hala söylerim :((((((

0|0
    0|0
    • Aynen hala ezberimdedir baştan sona.. Geçen gün yine durduk yere dilime dolanmıştı..Zaten oradan aklıma geldi böyle bir soru sormak :)

• Bulursun birini.

0|0
    0|0
  • Ayrı dünyaların insanlarısınız. :(

0|0
    1|0
  • valla ben genelde şen şakrak biri olmama rağmen hep o tiplerden hoşlanıyorum bu yüzden ben de sağlıklı ilişki kuramıyorum çünkü deli dolu bir kızı çocukça buldukları için istemiyorlar

0|1
    0|0
    • Bir kızın çocukça düşünmediği sürece çocukça davranması çok hoşuma gider.. Ama ben onların ne kadar hoşuna gidiyorum bu bilinmez :) Senin gibi birisini bulana kadar beklemeye devam :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bende konuşkan ve hayat dolu,kıpır kıpır kızlardan hoşlanıyorum...

sanırım olamadığımız karakterlerde kendimizi buluyoruz..

0|0
    0|0
    • Olabilir. Belki de birbirimizi tamamlayacağımızı düşünüyoruz :)

• Ama sen yinede arabayla geçerken böyle bön bön bakma olur mu ?

0|0
    0|0
    • Nasıl yani anlayamadım ? :)

• iki zıt kutuplar. artı eksiyi çeker doğal olanda bu bi taraf eğlenceli bi taraf sakin somurtkan.

0|0
    0|0
    • Karşı taraf beni çekiyor da ben karşı tarafı çekemiyorum maalesef :)

Yükleniyor...