Bu resmi bana açıklayabilir misiniz?

Hiçbişey anlamadım anlayan açıklasın lütfen link

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• peygamber ilan edecekler yakında

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• herşeylerini kaybetmiş, kaybetmeye alışmış, başarılı olamayacağı %100 , ezilmiş, itilmiş, kakılmış insanımızın, oy verdiği parti kazanınca sanki kendisi kazanmış gibi sevinmesi sendromu. ve bu sendromu çok iyi analiz etmiş olan ultra zeki danışmanların mükemmel diyebileceğim bir stratejiyle ortaya koydukları bir lider ve onun partisi.

anlamadıkları şey şu: parti kazanınca siz kazanmış olmuyosunuz sefiller. sefilliğiniz devam ediyor. bunu kendiniz de test edebilirsiniz. 10 sene önce sefildiniz şimdi de sefilsiniz. şimdi aynanın karşısına geçin ve bu egzersizi yapın. 100 tl için birbirinizi öldürebileceğinizi, bir parça et için karınızı aldatabileceğinizi hepimiz çok iyi biliyoruz. görmemişsiniz çünkü. ezik doğdunuz, ezilerek büyüdünüz. akp'nin %50 oy alması sizin cebinize yılda %50 daha fazla para koymayacak. siz yine kaybedeceksiniz. kazanan partiye oy veriyosunuz çünkü hayatınızda ilk defa bir gece olsun kazananın tarafında olunca kazandığınızı zannediyosunuz. siz bişey kazanmıyosunuz. başka parti %50 oy alsa oyunuzu ona vereceksiniz. babanıza sorun, o da Özal'a veriyodu oyunu, dedenize sorun o da menderese veriyodu oyunu. çünkü sülale olarak sefilsiniz. kim çok oy aldıysa ona verdiniz oyunuzu. kazanan olmak için.

üzülerek ve acıyarak söylüyoru ki hiç bir gün kazanamayacaksınız. ister chp iktidar olsun ister mhp ya da şu an adını sanını bilmediğim herhangi bir parti sizin zihniyetinizdeki bir insana hiç birşey kazandırmayacak. çünkü bu böyledir. çocuklarınız da sizin garip zihniyetinizin yolundan gidecek. siz de toprağın altına girdiğinizde bile bir ezik olarak gömüleceksiniz. mezarınız şehir merkezine km lerce uzakta bir çayırda olacak. ölürken bile toprağınızın değeri olmayacak. oy verdiğiniz partinin genel başkanının mezarı ise sizin sayenizde karacaahmette ya da zincirlikuyuda olacak. ölürken bile kaybetmişliğinizle gömüleceksiniz.

resim çok kötü bir photoshop.

0|1
    0|1
  • Photoshop ile yapılmış fotoşok çalışması diye buna diyolar işte. Amatörce ve salakça adam kendini yakında ben peygamberim diye ilan edecek halka

1|0
    0|0
  • sdkjfşdasof asdj aslıdj lşkşk

1|0
    0|0
  • AĞZINNA ALIYOR

0|0
    0|0
  • boşverrrr bnde anlamadım rol ve reklam başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • Başbakandan muhamele dersleri 1 :)

0|0
    0|0
  • Başbakan yazıyor diye gerisini okumadım

1|0
    0|1
  • 5.Halife tayo

0|0
    0|0
  • deli zırvası gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Koyuna coban mısalı adam koyunlarla dalga gecmıs. Basbakanı ve koyunlarını tii'ye almıs anlıcagın

0|0
    0|0
  • bulutların yansıması .. ama photoshop

1|0
    0|0
  • ya tayyiple dalga geçmek için yapılan bişey başka bişey değil :D

0|0
    0|0
  • estaüzüminezzembike

0|0
    0|0
  • olmuyosa olmuyo kardeş zorlama

0|0
    0|1
  • neden birinin attıgı tası kuyudan cıkarmaya calısıyorsun adam dssak yapıyor kendi çapında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her şeye rağmen sevmeye devam edenlere bir gönderme var ,adama koşulsuz tapanlara yani..

1|1
    0|0
    • kimse tapmıyor ona ve kimse ona tapılmaycağını biliyor ve mustafa kemalede tapmıyoruz sizin gibi

• Biz zaten dini kullanarak siyaset yapana karşıyız,Mustafa Kemal'e tapmak değil düşüncelerini savunuyoruz sadece.Ayrıca ben Başbakana sadece koşulsuz tapanların dışında tek bir koşul için tapanlarında mevcut olduğunu düşünmekteyim :)

• Bu adamla ilgili tek bişey demem.

2|0
    0|1
  • elindeki ne ?

0|0
    0|0
  • kur-an da ayzmayan ama hadislerde geçen mehdinin dünyaya ineceği söyleniyor bir zaman sonra.bunu da recep tayyip erdoğan oldugunu anlatmaya çalışmışlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...