Hangi meslekte çalışıyorsunuz ??

hangi meslekte çalışıyorsunuz? bu mesleği isteyerek mi seçtiniz?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Endüstriyel Elektronik Teknikeri'yim; ama bu ülke de işinizi sevseniz bile işinizle alakası olmayan yerlerde çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Dayısı olanlar daha iyi yerlere geliyor. Sözde adaletli iş sahibi olunması amacıyla çıkarılan Kpss sınavını her kim çıkardıysa o ... hakkımı helal etmiyorum. Belki tembel olduğum için böyle düşünüyorum; ama 7 senedir aynı iş yerinde şirkette çalışmaya devam ederken hiçbir işten anlamayan 90-100 kişi kadroya alınırsa bahane bulmanız çok normal.

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyle kpss .. ama simdi onu gecip birde mükalata ıkaracaklar insanları hayırlıs ne diyelim .. insanlar oy verdikce böyle devam edecek sanırım..

• bu kadar sıkıntılı oldugunuzu bilseydim sormazdım yahu

• :-) Herkesin benzer sıkıntıları var. Önemli değil.

• isteyerek seçmedim atama kolay diye seçtim ama atanamadım barajı geçtiğim halde. Çok yüksek puan istiyor atama için en az 87 puan. eğer istanbulu istiyorsan 90 ı geçmeli bu puan. sağlık teknikerliği. 14. işim bu benim istediğim meslek bu değil yakın zamanda açılacağım

0|0
    0|0
  • Meslegimi istiyerek sectim. Mihendisim, memnunum.

0|1
    0|0
  • grafikkkk

0|0
    0|0
  • uluslararası taşımacılık şirketinde satış pazarlama sorumlusuyum,en dipten başladım çalışmaya ve şuan istediğim yerdeyim,seviyorum işimi...

0|0
    0|0
  • öğrenciyim... çook isteyerek oldum kazanmak için de çook uğraştım ama memnun değili

0|0
    0|0
  • Tuzlu su ticareti ile uğraşıyorum..

0|0
    0|0
  • spor sektorunde

0|0
    0|0
  • Ev erkeyiyim . hergun bulasık camısır supurge canım cıkıyor be

0|0
    0|0
Yükleniyor...