Türk kızları sizce ayrımcı mı?

Türk kızları ,türk erkeklerine nazaran daha mı patriotik?

Sizlerin perspektifiniz nedir bu konu üzerinde

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar duyulmamış kelimeleri kullanarak cümleye görece zenginlik katsan da ayrılmamış mı soru eki ve baş harfi küçük yazılan Türk kelimesi soruyu cevaplama arzumu köreltti. Saygılar.

0|0
    0|0
    • Sorumla ilgilenseydiniz keşke,

• Benim böyle bir gözlemim olmadı. Ancak bu şekilde yönetilmeye devam ederse ülkemiz herkes dediğin gibi düşünecek. Hem de sırf ilişki anlamında değil. İnsanlara bakış açısı bu olacak.

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrımcı değilsiniz seçicilik her insanda var .bayan erkek ayrım yapmak doğru olmaz .sizde farkındasınızdır .ayrımcı erkeklerde yok değil .

0|0
    0|0
  • Vücudundaki her tüyün tanımını yapabilecek kadar iyi İngilizcem var ama, Türkçe de patriotic (k) gibi salak ve ukalaca bir şey olmadığını biliyorum.. TDK'ya da baktım.. Sözlük bana "bi*git" dedi...

0|0
    0|0
  • yok ayrımcı dil.kızlarımız iyi değeri bilinmiyor.

0|0
    0|0

• ayrımcımı degilmi onuda siz söyleyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• patriotik nedir?

0|0
    0|0
  • Elbette daha ayrımcı. Çünkü Türk kızının elde etmesi, Türk erkeğine göre daha kolay.

Daha kolay elde eden, daha çok kalite kontrolü yapar

0|0
    0|1
    • Hmm

• bu doğada da böyledir. erkek sırtlanlar, dişi için kavga eder. en güçlüyü dişi seçer. çünkü genlerinin iyi olması için

• bu kanıya nasıl vardın

aklına bu soru nasıl geldi

ayrımcılığı , yurtseverligi nasıl Türk kızlarına bağladın

niçin bu kizlar ingiliz kızı olmuyo da Türk kızı oluyo

veya niçin ayrımcılığı koskoca milletin üzerine yapıştırıyosun

0|0
    0|0
    • Kendimde olan huyu sordum ve benim milliyetimde bir çok kızda da benzerine rastladım, buna katılırmısınız öyle bir durum var mı diye sorup soruşturup gözlemlemekti amaç.

• başta çekinirler ama sonra kendinden biri gibi kabul ederler ayrımcı denilemez

Yükleniyor...