Türk kızları sizce ayrımcı mı?

Türk kızları ,türk erkeklerine nazaran daha mı patriotik?

Sizlerin perspektifiniz nedir bu konu üzerinde

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar duyulmamış kelimeleri kullanarak cümleye görece zenginlik katsan da ayrılmamış mı soru eki ve baş harfi küçük yazılan Türk kelimesi soruyu cevaplama arzumu köreltti. Saygılar.

0|0
    0|0
    • Sorumla ilgilenseydiniz keşke,

• Benim böyle bir gözlemim olmadı. Ancak bu şekilde yönetilmeye devam ederse ülkemiz herkes dediğin gibi düşünecek. Hem de sırf ilişki anlamında değil. İnsanlara bakış açısı bu olacak.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrımcı değilsiniz seçicilik her insanda var .bayan erkek ayrım yapmak doğru olmaz .sizde farkındasınızdır .ayrımcı erkeklerde yok değil .

0|0
    0|0
  • Vücudundaki her tüyün tanımını yapabilecek kadar iyi İngilizcem var ama, Türkçe de patriotic (k) gibi salak ve ukalaca bir şey olmadığını biliyorum.. TDK'ya da baktım.. Sözlük bana "bi*git" dedi...

0|0
    0|0
  • yok ayrımcı dil.kızlarımız iyi değeri bilinmiyor.

0|0
    0|0

• ayrımcımı degilmi onuda siz söyleyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• patriotik nedir?

0|0
    0|0
  • bu kanıya nasıl vardın

aklına bu soru nasıl geldi

ayrımcılığı , yurtseverligi nasıl Türk kızlarına bağladın

niçin bu kizlar ingiliz kızı olmuyo da Türk kızı oluyo

veya niçin ayrımcılığı koskoca milletin üzerine yapıştırıyosun

0|0
    0|0
    • Kendimde olan huyu sordum ve benim milliyetimde bir çok kızda da benzerine rastladım, buna katılırmısınız öyle bir durum var mı diye sorup soruşturup gözlemlemekti amaç.

• başta çekinirler ama sonra kendinden biri gibi kabul ederler ayrımcı denilemez

• Elbette daha ayrımcı. Çünkü Türk kızının elde etmesi, Türk erkeğine göre daha kolay.

Daha kolay elde eden, daha çok kalite kontrolü yapar

0|0
    0|1
    • Hmm

• bu doğada da böyledir. erkek sırtlanlar, dişi için kavga eder. en güçlüyü dişi seçer. çünkü genlerinin iyi olması için

Yükleniyor...