Sezen Aksu'yu sevmeyen bir tek ben mi varım ya?

Sevdiğim bazı şarkıları var ama çok abartılıyor gereksiz bir sanatçı ayrıca sesi de karga gibi bence.Bu kadında benim göremediğim ne var anlamadım.Sevmeyen yok mu bu kadını?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• şarkıları başka ve sesi gençken güzeldi yaşlanınca kötüleşti...

0|1
    0|0
  • Ben de pek hazzetmem.

0|1
    0|0
  • Alanında iyi olması sevilmesi anlamına gelmez bende sevmem,takdir etmek yetiyor bana ..

0|0
    0|0
  • gereksiz bir sanatçı ne demek arkadaşım ya beğenmiyo olabilirsin de takdir etmediğin insanlara gereksiz demen saygısızlık değil mi? dinlediğin o şarkılar var ya bildiğin bilmediğin bir sürü sanatçıya şarkı vermiş listesine bir bak bir okuyun eleştirirken.

0|0
    0|0
  • Sesini sevmem dinlemem sarkilari guzel

0|1
    0|0
  • abartılıyo mu? sezen aksu bu işe girdiğinden beri dinlediğin her türkçe pop şarkı onun izinden gidiyo:)

0|0
    0|0
  • Yavuz Çetin ve Barış Manço hariç hiçbir Türk sanatçıyı sevmem

1|0
    1|0
  • ben seviyorum.. özgursun sen sevmee..

0|0
    0|0
  • Çok severim kaliteli

0|0
    0|0
  • çok iyi şarkı yazıyor...ama sesi gerçektende berbat

0|0
    0|0
    • sevdiğim şarkıları yok değil hakkını yemeyim.yazsın ama söylemesin abi ses berbat ötesi ya

• e gençken daha iyiydi tabi de bu konuda haklısın bak:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Al bendende o kadar guzel degil sesi ama guzel yaziyor

0|0
    0|0
  • kadini mi sevmiyorsun ya da sarkilarini sesini mi ? yoksa sezen aksu sevilmez mi

0|0
    0|0
    • kendini zaten sevmem de sesi zaten berbat bence,sevdiğim bazı şarkıları var ama onları da kendinden dinlemem

• sesi berbat diyorsun diyecek laf bulamiyorum

• evet berbat.etkileyicilik adına hiçbişey yok.mesela güvercin şarkısını gökhan özenden her dinlediğimde duygulanırım ama o minik kargadan dinlediğimde hiç etki etmiyor çok yavan geliyor sesi sanki zorla söylüyormuş gibi

• yok gayet normal takma sende boşver bukadar

0|0
    1|0
  • sezen aksunun bir kaç şarkısını severim ama kişiliği hakkında pek bilgiye sahip değilim :)

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...