Dil gelişimi için yabancı dizi favoriniz hangisi?

Arkadaşlar merhaba,

Yabancı diziler ülkemizde yeterince izlenmekte. Ben özellikle dil gelişimi için izliyorum. Bunun için favorisi olan var mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllardır izlerim ''fuck''tan başka bir şey öğrenemedim.Onun da anlamı ''lanet olsun'' demekmiş...

haşırt.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun için o dile ait altyapıyı oluşturman gerekir. Pratikte kullanman da. Yıllarca izlesen bile faydası minimum olacaktır. Rusça bilen ve ingilizce ilerletmeye çalışan birisi olarak söylüyorum bunu sana.

Soruna gelirsek bence bunun önemi yok eğer amaç dili geliştirmekse. Belgesel bile daha etkilidir çünkü kelime yapısı daha geniş cümleleri öğrenmiş olursun

0|0
    0|1
    • int. seviyede akıcı bir ingilizcem var zaten. Ama bazı diziler anlaşılmıyor bile..

• Akıcıysa anlamadığın dizilerdeki kelimeleri altyazılı izlemen ya da o ülkede öğrenmen lazım.

Konu amerikan ingilizcesi ise anlayamaman normal.

• the walking dead&teen wolf &the vampire diaries &The O.c &True Blood & SuperNatural&Being Human&

1|0
    0|1
  • dexter da deb yeter bence:))

öldü gitti garibim:(

0|0
    0|1
  • Game Of Thrones

0|0
    0|1
    • İlaveten Mad Men'i de tavsiye ederim. Çok muhteşem bir dönem dizisidir.

• dil önemli ya dilini iyi kullanman lazım

1|0
    0|1
  • Lost u izle. Her milletten insan var. Korelisi Avustralyalisi ıraklısı iskoclusu amerikalısı vs. Hepsinin ingilizcesininden biseyler kaparsin

0|0
    0|1
  • Yalan dünya.. o kadar saçmalıyorlar ki farklı bir dil.lazım onlar için

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Two and a half men i tavsiye ederim kolay ve anlaşılır cümleler

1|0
    0|1
Yükleniyor...