Bu kare ne düşündürüyor peki?

İki devir arasındaki farkı görebiliyor mu herkes? Ne düşünüyorsunuz? link

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• sağ taraf öyle bir oturuyorki sanki türkiye babasınındır

11|0
    1|1
  • bu resim benim için bir ifade etmez herkesin kadına saygısı başkadır onlar öyle oturuyor diye ben onlara bir şey söylemem ben kendime bakarım.

0|0
    1|0
  • 23teki erkeklere benden kocaman bir "helal olsun"

Hanımefendilere yer vermiş olmaları çok hoşuma gitti.

1|0
    0|0
  • şimdiki kadınların coğu erkeklerini ayakta bekletecek kişisel yapıya sahip mi acaba? bi de burdan bak... emine erdoğanla Atatürkün eşini bi kıyasla. veya kim olursa. şurda bile soruların çoğu oral anal domal... giyim kuşam. kabak gibi kültür bölümü acık... 23 lerin kadını olsa kültür bölümü dolar taşardı en azından örgü motifi koyardı... neyse...

0|0
    1|0
  • bayanlara yer verilmesini bir tarafa koyarsak ilk resimde halkdan birileri görülürken diğerinde halka tepeden bakanlar görülüyor...

1|0
    0|0
  • ne idik ne olduk

1|0
    1|0
  • 89 yıl gerilemişiz ..

1|0
    1|0
  • Birisinde kadınlara yer verilirken diğerinde kadınlar ayakta bekliyor. ve utanç verici.

0|0
    0|0
  • gayet net görülüyor:):)

0|0
    0|0
  • rekli olan fotograf karesinde bir adet ampul bir adet tipsiz (burdan neye benzediğini cıkaramadım ) ayakta da iki adet alien (elyın) var deniz manzarası var

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

soldaki siyah beyaz karede ULU ÖNDER BAŞ KOMUTAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VAR her zamanki gibi gayet şık yakısıklı ve asil durmuş zevcesine yer vermiş şık giyinmiş bir asker görüyorum bi devlet adamı nadir bir zeka görüyorum bıraksanız sabaha kadar yazarım

2|0
    0|0
  • manzara...renkli foto..ve her iki tarafta da harika iki yönetici.

1|0
    5|1

Kızlar Ne Diyor 5

• unutma bastığın topraklarda kefensiz yatan atalarını diyorumm sağdakine..

4|0
    1|0
  • Atatürk'ün zamanında bayanlara ne kadar önem verildiğini bayanların bi adım daha önde olmaları gerektiğini çok iyi anlatan bi resim.

Şimdi kadınlar bi adım geride tutuluyolar

4|0
    1|0
  • Ne desek boş.

1|0
    0|0
  • tercihler sonuçları da değiştirir,tercih edildiler sonucu da bu hem sosyal anlamda hem de siyasi anlamda.

0|0
    0|0
  • bu kadar siyaset niye hala anlamış değilim...%60 larda yine oy topluyor ve her seferinde bu kadar aşağılanan bir hükümet..bu halk ya oyu nereye attığını bilmiyor ya da sataşcak yer arıyor...

1|0
    2|0
    • oylar bizden değil, cahil kesimlerden çıkıyor. adam olan ona oy verir mi? insanların beynini yıkadılar resmen.

• hangi parti iyi bana onu de hele ? chp mi ?

Yükleniyor...