Omurgasız sanatçı nasıl olunur ?

Seçim döneminde olduğumuzdan akp'ye şarkı yazan omurgasız sanatçımsı insanlar epey türedi tabi bu işte iyi de para var bizim grupla aylarca barda çıksak alamayacağız para bizde denedik ama beceremedik sanırım daha çok öveceğimiz yere sövdük soruya gelirsek nasıl omurgasız olunur nasıl sanatı satarız bilemedik

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• başlığı görünce aklıma marilyn manson geldi :)

sizin grup işi bilmiyorsa biz napak yani :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen kendine bak bir kere.bir yandan dinsizim de,bir yandan sanatçılara omurgasızım de.bu sitede neden çoğu ağzı bozuk dinsizler akp karşıtı

0|1
    3|1
  • Uğur ışılak'ın şarkılarını çok severek dinlerdim, sesini beğenirdim hemşerim olduğundan dolayı saygım yüksekti. ama bugün aynı şeyleri söyleyemem. hırsız çıktı herif.

dönen alçak olsun şarkısıyla da kendine değdirme yapmıştır ayrıyeten bu zat.

0|0
    0|0
  • ne o şimdide akp sanatçılarımı çaldı diceksiniz.komiksiniz:):):)

0|0
    1|0
    • link Evet çalındı değilmiş dimi ?

• Sana ne dersem boş iyi uykular

• önemli bir konu.hadi taksime çıkıp protesto edelim.dombra nın şarkısı için kendi esnafımızın camlarını kıralım kamu mallarına zarar verelim bankamatikleri tekmeleyip kırıp dökelim.önemli olan dombra.biz sizi çözdük kardeş.herşeyi herolayı artık tayyibe getirip olay çıkartmak.ama biliyoruz asla vaz geçmeyeceksiniz.

• omurgasız tabiri doğru değil pek. belki o sanatçı da o meşhur yüzde ellinin içindedir. her sanatçı karşıt olacak değil ya... ne demişler: ak partiliyiz, ak partiliyiz huloooğğğğğ :DDD

0|1
    0|3
    • Omurgasız tabirini sırf akp yanlısı oldukları için değil yaptıkları şarkıların çalıntı veya hiç emek verilmemiş şeyler oldukları için söyledim

• ok. şu dombira mi bişeyler çıkmış. dinlemedim ama...

Yükleniyor...