ona güvenemiyorum sizce napmalıyım

onu seviyorum. ama bekaretimi kaybettim . ve ona artık güvenemiyorum çünkü benden habersiz bir yere gitmiş ve ben bunu faceden bir resim görerek öğrendim bu ikinci oldu ve artık ona güvenmediğimi söyledim oysa benden ayrılmadı yeniden kendine güvendireceğini sadece benden çekndiği için sakladığını söyledi ona güvenemiyorum sizce napmalıyım

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yaşlarda insanlar kendilerini akabinde hayatı keşfetmek ister Kimini sevgilisiyle kimini arkadaşıyla kimini yalnız Anlayış gösterirsen seninle paylaşır Ilımlı yaklaş aklını kullanıp neler yaptığını kendinde çözebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• senin ondan baska çare olmadığını anladığı an ki anlamış,her istediğini yapacaktır emin ol...

0|0
    0|0
    • ondan ayrılmaya kalktım sizce ona mecbur muyum? yapmayın lütfen o yalvar yakar bir daha yapmıcam diye uğraşmasa affetmezdim

• alakası yok neden öyle kalsın bence yanlış düşünüyorsunuz ben seviyorum ve takıyorum anı olarak kalması içinde biraz geç artık

• bence yasayacagınız daha çok sey var..takılı kalmayın derim..sizinle evleneceginide düşünmüyorum ilerde görürsünüz ..

• güven meselesi öyle biryere gitti şunu aldı bunu yedi ile olmaz sadakatle olurr eğer sana sadakliysee bence düşünme yok değilse ozaman zaten birşeyler yerinde ilerlemiyordur

0|0
    0|0
  • bekaretini vermişşin tabiki gözü dışarda olacak pek hayırlı bişi qörmedim

0|0
    0|0
  • Bekaretini onami verdin

0|0
    0|0
    • evet ona

• Erkekler boyle birsey oldugunda nede olsa ona sahibim diyor ve bazi hatalar yapabiliyorlar

• üzgünüm üzgünüz suçlu arıyacaksan kendinsin :(

0|0
    0|0
  • bekaretini verdiysen iş bitmiştir zaten geçmiş ola

0|0
    0|0
  • Bekaretini onamı verdin anlamadım

0|0
    0|0
    • evet

• hayır kesinlikle değil . benim tek takıldığım konu benim habermin olmaması ve bunu ondan değilde bir resimden öğreniyo olmamdı ama burada herkes üstüme çullandı

• Öncelikle üstüne çullananlar konuyu anlamamalarından dolayıdır. 2. si de eğer erkek arkadaşının gittiği yer çok kötü değilse ve bu gittiği yeri sen istemiyorsan uyarırsın ama bence bu kadar abartma olur böylesi şeyler

• gecmıs olsun senden adam olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak bir erkek yapcak olsa hic bir sekilde bulamazdin. Bekaretini kaybetmis olabilirsin bu bir hata. Yada kusur degil. Namus bacak arasinda degil sadece. Bbunu sorun yapma. Seni gercekten seviyorsa oda sorun etmez

0|0
    0|0
    • yanlış mı anlaşıldım bilmiyorum zaten bekaretimi onunla kaybettim başkasıyla değil herkes neden böyle yüklendi bana anlamıyorum :(

• zaten hemen verdiğim yok şuan size patladım kusura bakmayın fazla yüklenildi

• yok önemli değil ya sana yardımcı olayımda senin kafan rahat olsun da benim için fark etmez :)

• senden habersiz tuvalete gidiyo mu bağri :(

0|0
    0|0
  • gecmis olsun canım bir anlik zevke kurban ettin kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...