Inşaat mühendisliği için....

inşaat mühendisi arkadaşlarımız var mı burada :)

ilk kaç bine girersek inşaata girebiliriz arkadaşlaarr?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben mühendisim.. harita mühendisi ama meslek icabı tüm mühendislik dallarıyla içiçeyiz.. asıl merakın inşaat mühendisliği mi okul puanları mı?

1|0
    0|0
    • aslında ikiside.

inşaat mühendisliği hakkında çok araştırma yaptım. hiç inşaat muhendisiyle görüşme fırsatım olmadı.

e puanlar da önemli tabi daha dogrusu sıralama..

• puan anlamında bilmiyorum.. fakat iş anlamında az çok bilgi verebilirim sana..

bayan için aslen zor bir meslektir.. eğer şantiye şantiye dolaşacaksan epeey zor bir meslektir. fakat masa başı tarzında düşünüyosan bu mesleği.. matematik ve fiziğe hakim olman gerekir okul bitene kadar.. daha sonrasında alanına göre bilgisayar programları öne çıkar mesleğin için...

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk 50.000 civarıı

1|0
    0|0
    • ilk 50binle iyi bir yere mi yoksa eh işte bir yere mi girilir?

• orta ve iyi bir yere yoksa daha düşük puanlarda da var ama ortalama bir yerr

• Barajı geçen inşaat mühendisi ünvanını alabileceği bir okula gidebilir. Mühim olan inşaat mühendisi olmaksa okul sadece anahtardır.

0|0
    0|0
    • kendimi geliştirebilceğime inanıyorum. yabancı dil anlamında hem de iş anlamında.

sadece nereler kaç binle alıyor merak ettim

• Barajıgeçen giriyor. 150 binincileri alıyorlar.

Taban ve tavan puanlarını gösteren siteler var. Onlara gir. Geçmiş yıllara ait sınavları çöz. Alabileceğin puanı tahmin et. Ona göre gidebileceğin okulları değerlendir. Dersane denemeleri öss den zor olur. Bu yüzden bu tahmini yaparken dersane değerlendirmelerini düşünme.

• bizim hocalar da öyle dyor ama zor oluyor ve bu da benim hedefimi küçültüyor ister istemez. teşekkür ederımm

• 2. yılında bıyık bırakmaya başlarsın. Tercih yapmadan iki kere düşün derim... (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...