Kızlara neler yaşatabilirsiniz ?

hadi bütün erkekler cevap yazsın ... bir erkek olarak bir kıza neler yaşatabilirsiniz ? hayallerinizi zorlayın :) aynı şekilde kızlarda yazabilir .. mesela ben bir kıza romantizmi yaşatabilirim. gitarımla besteler yapıp karşılıklı şarkılar söyleyip, güzel yerlerde güzel yemekler yedirebilirim . :) onunla oyun oynayabilirim pes, counter satranç tavla vs ... evet söz sizde :) bu kişi aşık olduğunuz kişi olsunki kategoride güme gitmesin :)

1|0
15|31

En İyi Erkek Görüşü

• duygusallık konusunda pek bir şey yaşatamam duygusal bir insan değilim ama onun dışında sevdiğim insanı her türlü mutlu etmesini bilirim bulutların üstünede çıkartırım hayal dünyasındada yaşatırım maceradan maceraya sürükler adrenalin kahkahalara bogar bazen huzunlendırı bazen ağlatırım genelde şaşırtırım en başarılı kadın yapar herkesin imrenebileceği imkanlar sağlarım monotonluga hıc katlanamadıgım ıcın her anı farklı ve degısık seylerle gecer yaparım sosyal aktivitelere bogarım :D tabı bunların yanı sıra olumsuz yanlarıma katlandıgı surece her hangı bı sorun cıkartmam ani ruh değişimlerime içimdeki bir çok insana uyum saglayıp hızıma yetiştiği sürece hayat süper olur uyamassa malesef kendıme daha uygun bı es ararım bu acı gerçeğide ona direk söylerım ilaveten bir gün dunyanın en romantık ınsanı ertesı gun en odun adamı oluverırım :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Boğazına çok düşkün olduğu için en önemli nokta: Ona çok güzel yemekler yapabilirim kekler kurabiyeler yeter ki istesin hatta beraber yaparız mutfakta çok eğleniriz:) Futbolu ikimiz de severiz, ikimiz de Fenerbahçeliyiz, birlikte maç izleyebilir, teke tek maç yapabiliriz. Vücudunu çalıştırırken ağırlık kaldırmasına izin vermem, beni kaldırır hatta birlikte mekik çekeriz. Bir araba kiralarız mesela üstü açık dolaşırız şehri. Evlenirsek de onu dünya tatlısı ikizler verebilirim, hayali çünkü bir kız bir erkek:) Onun giysilerini giyer onun için dans ederim şebekliklerimle onu güldürürüm. felaan :D

0|3
    0|0
  • Onu dünyanin en mutlu insani yaparim yeterki onu seveyim o da beni.karsilikli olsun herseyi ..Arabanin üstünü acar baska baska ssehirlere gideriz gezeriz ,müzük dinleriz,yagmurun altinda semsiyesiz yürürüz onu nekadar coook sevdigimi bagiriim herkesin icinde .Herksesden farkli oldugumu benim o farkliyim diyenerden de farkli oldugumu gösteririm.Onun icin dans ederim..Hosuna giden seyleri yaparim..Hediyeler alirim. Evinin nerde oldugunu biliyosam gidip posta kutusuna mektuplar birakirim.Gözündeki o heyecani görmek isterim..öyle baglanmak isterim ki ona öyle baglansin isterim ki bana .Hic bisey gözüm görmesin hic baskasini hayal etmesin, etmiyeyim .Onun mutlu oldgunu benimle mutlu oldugunu görmek icin herseyi yaparim ama Ben biliyorum ki ASkTA herzaman biri sever biri sevmez o yüzden bunlari hiic yapamayacagim ..!

1|2
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun.. Gerçekten de bu böyle 2,5 Trilyonda 1 olsa da Aşk karşılıklı olabiliyor.. Ben ve sevgilim gibi :)

• Ögrenciyken her sabah gidip kahvaltısını hazırlarım. En sevdigi hamurişlerinı yaparım. Maç izleyebiliriz. Araba yarışı ya da pes oynarız. Tavla oynarız arada bir yenmesine izin veririm :) sabah uyandıgımızda başını gögsüme koyar sarılırım. Hasta oldugunda kalpli kaseden çorba icirim. Burnunu bile silerim. Dizime yatırır saclarıyla oynarım. Durduk yere pat diye öperim. En sevdigi sanatcının konserine bilet alırım. Takımının formasını atkısını alırım. Arabasını yıkarım :))

0|3
    0|0
  • HIIIIMMMM ONA SAATLERCE MASAJ YAPABİLİRİM EVİNİN KADINI ÇOCUKLARININ ANNESİ OLABLRMMM :))))

1|5
    0|0
  • Beni böyle gerçekten seven biri olcak.Onu dünyanın en mutlu erkeği yaparım ya. Ne şanslı kızlar var.Rabbim bana da güzel bir sevgili nasip etsin.

0|3
    0|0
  • sankı sen yedırmesen güzel yemekler yemıycez..sankı sen oynamasan counter satrancdı vs vs...oynayamıycaz sankı sen besteler yapmasan muzıgın tadına varamıycazz bfff cok sıradan yenı seyler denemelısın bız bunları erkeksızde yasayabılıyoruz yaratıcı olun

2|3
    0|2
  • Bekar evındeyse hergün evıne gizlice girip temızleyebilir yemek yapabılırım :)

0|4
    0|0
  • Paraşütle el ele atlayalım.

Bunu yapmadan ölmicem.

1|2
    0|0
    • Şekerim yanına Bim poşeti de al onlar çok kaliteli oluyor maazallah paraşüt kopar falan yedek paraşüt olur.

• Yaş ortalaması deyince Adam derken kimden bahsediyorsun yorumuna cevap yazdığın Hanımefendiyi kastediyorsan o Adam değil :)) Salak salak yorumlar diye senin gibi ergenler böyle nitelendirebilir anlama algılama kapasitenle alakalı olabilir. Ve eğer illa yorum yapacaksan senin yorumuna bir şey yazarsam yorum yap. Rahatsız olduysa bunu kendisi belirtir senin belirtmene ihtiyacı yok.

• Umarım yaparsın ne diyelim :)

Selam Ateist (yazan: deist) :)

• Onunla beraber yıldızları izleyebilirim onunla maç izlerim sıkılmadan pes oynarım ve herseyden önemlisi sevgimi hissettiririm :)

0|1
    0|0
  • Seversem kurtuluşu yok dünyanın en mutlu insanları oluruz ama nerde;))))

0|1
    0|0
  • Canımdan çok sevebilirim.

0|1
    0|0
  • başkalarını bilmem ama benden bu konuda bir halt olmaz :D sevdiğim insanı dünyanın en mutsuz insanı yapıyorum istemeden

0|0
    0|0
  • Seviyorum derken dürüst olsun,bahaneler arkasına sığınmasın mesela...

Yemedim ama yemiş gibi yapıyorum !

0|0
    0|0
  • Sen bunlari yaparsinda bakalim kiz seninle oyun oynar mi sarkilardan sozlerden anlar mi.d

0|0
    0|0
    • baktık olmuyo ayrılırız :p

• boğasın ... :) bende boğa .. biz lükse düşkünüz ya :) hayat tarzımız ucuzluğa uygun değil. ismail yk yı sevmemen belkide bundan :))

• Hic burcumun ozelliklerine bile bakmis degilim .d ama bu dogru :))

• onun için onunla sabahlara kadar dans edebilirim hiç bıkmadan onu izleyebilirim ona her seferinde daha çok bağlanabilirim :))

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Saçlarını oynayarak uyutabilirim , ellerimle sabah kahvaltısı hazırlayıp süprizler yapabilirim .

Onunla yağmurun altında ıslanıp hasta bile olabilirim ..

6|1
    0|0
  • Hayal dünyamı seninle paylaşayacağım sonra sen gideceksin onu bayanlarda kullanacaksın yok öyle yağma :D Hele bir kız arkadaşımın olmasını istediğim bir dönem gelsin o zaman ben ona özel şeyler düşünür yaparım. Ama soru cevapsız kalmasın ona şiir yazarım. ( hayır yazmam o ne la yıl 2014 ona 3 boyutlu şiir yazarım :D hayır yazmam orijinal bir şey bulurum :D )

1|1
    0|0
    • Yorumları okudum da sanki neler yaşatamazsınız diye sormuşsun gibi cevaplar var :D Herkes yapmayacağı şeyleri mi yazıyor ne ? Hayır yani bu kadar romantikseniz niye yalnızsınız değil mi ? :D Komik hareketler bunlar :D

• cok güzel alışveriş giderim modayı akip ederim indirimleri takip ederim cirkin görundugunde cok güzelsin demek yerine cirkin halinin bile güzel oldugunu hiiseetiiririm,arkdaşlarının yanında prenses gibi hiiseetirir ailesinin yanında pırlanta gibi prenses gibi olmasını sağlarım, yapamadıgı sorunları ben çözmek yerine onla birlikte çözerim , her sabah günaydın aşkım her akşam iyi geceler aşkım mesajı atarım ,bilidik sözler şiirler yerine onun için şiir yazarım,makyaj ögrenirim ,

3|1
    0|0
  • Benim hayalim bir karavan ile önce Türkiye sonra Avrupa'yı gezmek, bunu sevgilimde eğer isterse çok güzel olurdu ^^

4|1
    0|0
  • Yıllardır sevdiğim biri yok fakat farz edelim ki varmış :) x = var olsun, buradan hareketle

X'e romantizmi (ama öyle suyu çıkmış şekilde değil, aşırısı da kabak tadı yani), sevgi ve sadakati verebilirim. İkimize kahve yapıp onunla onun sevdiği şeyleri izleyebilir, ben çizim yaparken onun yanı başımda benimle oturmasını dilerim. Destek olmak ve destek görmek, gerektiğinde beraber bilgisayar oyunları oynamak, makara yapmak falan... Ne bileyim işte yaz yaz bitmez. Zaten sert mizaçlı biri olmadığım için yalnızlık kaderim sanırım :)

1|1
    0|0
  • 2 tane bisiklet alip Turkiye turu yapardim sevgilimle. ama onunda karari onemli simdi. yani o ne isterse onu yaparim :)

Seni Seviyorum GULSEREN'im <3 <3 :)

3|1
    1|0
  • Eğer aşık olduğum kızsa herbirşeyi yaşatabilirim dostum ya.Hani dans edebilirim falan filan ama her açıdan sınır yoktur yani. Şair ruhlu bile olabilirim zaman zaman. :D

1|1
    0|0
  • Onun bırlıkte mutfakta yemek yapabılırım. Ya da o yemek yaparken arkasından sarılabılırım. Onunla bırlıkte saatlerce uzanıp yıldızlara bakabılırım. O basını omzuma koydugunda saatlerce yerımden kalkmadan onun ıcın durabılırım. Onun bana ıhtıyacı oldugunda ''2 elım kanda olsa cınayetı yarım bırakır gıderım''. Onunla bı elmanın dıger yarısı olabılırım. Tabı sevmek sart. Ilk once asık olmam gerek. Asık olduktan sonra kendımden vazgecıp onun ıcın yasayabılırım

0|1
    0|0
  • sık sık birlikte eğlenebileceğimiz mekanlara veya tatil bölgelerine götürebilirim. her akşam varsa sıkıntılarını yoksa mutluluklarını dinler, onun herşeyine ortak olmaya çalışırım. iki yakın arkadaş gibi caddeye çıkartır, diğer arabalarla yarışırım. yani elimden geldiğince onun hem arkadaşı hem ailesi hem de sevgilisi olurum. onun herşeyi olabilmeliyim ki, sıkıcı bir hayatımız olmasın :)

1|1
    0|0
  • Sadakat veririm o'da bütün zevkleri bir arada tatmış olur

2|1
    0|0
    • bu çok güzel işte :)) bizim için en önemlisi sadakat :))

• :)) tamam özür dilerim benim düşüncesizliğim :))

• sen benzer şey yaşadın mı ?

• Yapmam gerekenleri gereken zamanda yapmaktan çekinmiyorum zaten :) hayatı doya doya yaşamalı.

cut.

1|0
    0|1
  • valla bılmem ama takdiğin gerçekten takdire şayan ;)))))))))))

0|1
    0|0
  • ölümüne uykum varken uyumamıştım mesela arada uyuma taklidi yapardım bağırırdı çağırırdı şaka yaptııım derdim gülerdi en sonunda o uyuya kalırdı ama ayrıldık:( yani ne yaparsan yap bu kız milletine bir boka yaramıyo hepsi aynı bok bence hiç uğraşma

1|0
    2|1
  • Kucuk suprizler yaparim kara kalem resmini cizebilirim aaa buyuk suprizlerde yaparim :) sımsıkı sarilirim sevgimi iliklerinde hisseder ya sey ben bunlari zaten yapiyorumda karsiligi kotu geliyo :/

1|0
    0|0
  • ben ona sadece acı ve mutsuzluğu yaşatabilirim mazoşist kızlar varsa ekleyin :D

0|1
    1|1
  • Yağmur altında ıslanıp , avazım çıktığı kadar onu sevdiğimi bağıra bilirim :)) ufak tefek süprizlerle de ilişkiye renk kattabilirmmm :D

1|0
    0|0
  • Güreş yaptırırım :D

0|0
    1|3
  • Sulu dereye götürür susuz getiririm.

0|0
    0|0
  • Bazen sarılmak bile yeterbiliyor doğru kisileysen eğer :/

2|0
    0|0
  • Benden hiçbişey beklemesin benden bir halt olmaz. Zaten çok yaşamam extreme spor yapmaya başlarsam. Dünyayı gezme gibi hayallerim var yanıma ayak bağı istemem

2|0
    1|0
  • dooğru balık tutmaya götürürüm ama sabahın 04:30 da uyandırmak şartı ile...bir tek o konuda zorlanırım muhtemelen.

0|0
    0|0
  • hyal ettgını yasatamam ama bu zmna kdr yasamadaıklarını yasatabılırm

1|0
    0|0
  • onlar zaten bizleri cendereye sokuyorlar, yaşatacak derman kalmıyo :)

1|0
    0|0
  • kıza gerçekten kadın olduğu hissetiririm

2|0
    1|1
  • Kanatlarımın altından geçen rüzgarı bir ömür o yapabilirim, ötesi yoktur galiba :)

1|0
    0|0
  • Yaşayabiliceğin en iyi şeyi düşün. Düşündün mü? Tamam şiimdi geliyorum.

0|0
    0|0
  • severim hepsini birden

0|0
    0|0
  • Heveslerine meyil etmiyorsa çok şey (((:

0|0
    0|1
  • Romantizm ise kendime çok güvenirim, aşkıma anlatıyorum valla mest oluyor, hem romantizm hem de güzel söz söylemek, ayrıca kahvaltıya davet ettim erkek kardeşim ile tanıştırmak için mükellef bir sofra hazırladım, valla 40 yıllık kadından daha güzel sofra hazırlayabilirim de, bunu hem misafirler, hem arkadaşlarım, hemde sevgilm söyledi, ayrıca masaj yapmak bu konuda kendime çok güvenirim.

1|1
    0|0
  • Eğer layık olursa bembeyaz bir gelinlik giydirip onu hayatımın prensesi yapabilirim

3|2
    0|0
Yükleniyor...