Cemaat ve Hükümet kavgasında kim haklı sizce?

Sizce Cemaat ve Hükümet kavgasında kim haklı? her iki tarafıda haksız buluyor veya sevmiyor olabilirsiniz ama yinede birisi diğerine göre daha hakılı gibi geliyorsa ona göre oyunuzu kullanın yinede sizin için üçüncü bir şık ayırdım...

• Cemaat
    43% (3)21% (3)29% (6)Oy Ver
  • Hükümet
    0% (0)57% (8)38% (8)Oy Ver
  • İkisiyle de ilgilenmiyorum
    57% (4)22% (3)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• cemaat aslında gerçek yüzünü gösterdi sadece dini yönü olmadığı çıktı. akp izn verdi farkedince atı alan üsküdarı geçti. asıl dinlenenlerde haydar baş ta varmış ona şaşırdım adam ne dese akp yaptı bedava kitap fikri, hrçları kaldırma fikri, dersaneleri kaldırma fikri haydar baş ın kendi sloganıydı nedense şimdi komik dediklerini akp yaptı şaşırdım doğrusu. milli ekonomi modeli kitabı demekki bu kadar iyi haydar basın teziymiş alıp okucam olmadı ona vercem adam nedese akp yaptı zaten orjinale saygı duymak lazımsa sahibine vermek lazım islamın şartını bilmeyen 4 buyuk meleği sayamayan Müslümanım diye geçinen tarihini bilmeyen bir nesille yaşıyoruz ya.eskiden her türk asker doğar derdik şimdi her fakir asker doğar diyor olduk.duygumuz vicdanımız körelmiş sözde herkes iyi aslında.sakinleştirici almış uyuşmuş bir gençlik olduk.tepki bile vermek gelmiyor.ölü toprak örtülmüş üstümüze sanki.günü birlik planlar yapan anı tadan ama asla yetinmeyip bencilleşen doyumsuz insanlar haline getirildik. cebimizde para yok telefonumuz dış görünüşümüz kimliğimiz olmuş kimse kimseyi duymayan içimizdeki şeytandan emir alan kulaklarımızı gerçeğe tıkamış bana dokunmayın diyen kişilere dönüşüyoruz artık.uyanık ve bilinçli olmamaız lazım tarihini bilmeyen geleceğine yön vermez arkadaşlar.sözde Müslüman olmak istemiyorsak biraz kendimize saygımızdan en azından aklımızı başımıza alalım.kendimize saygı duyarsak başkalına saygı duyarız kendimizin bir farkına varalım.dürüstlüğün güvenin mrhametin sevginin vicdanın en önemlisi gücümüzün türk olduğumuzun çanakkalemizin sanlıurfamızın gaziantebimizin ölmüşlerimizin emenetlerine brz olsun kendimizle yüzleşelim.fatih sultan Mehmet istanbulu kuattığında hapihaneleri gezerken yaşlı bir adamla karşılaşıyor adama soruyor neden buradasın diye adam:ben bir kahinim Bizans imparatoru beni çağırdı fsm istanbulu alıcak mı dedi bende evet dedim diyor sinirlendi beni zindana attı diyor.fsm adama soruyor türklerin elinden kim alacak diyor.kahin duruyor ve savaş zoruyla değil belki ama türkler farkında olmadan toprakları bir bir ellerinde çıkacak diyor.ne acı bir durum .oy kullanırken bunları düşünüp araştırıp verin arkadaşlar görülen duyulan şeyler gerçeği yansıtmayabilir her zaman

kpss 2014

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kim gerçekten vatanını, ülkesini Türkiye Cumhuriyetini seviyorsa o haklı

Ama Hükümet olmadığından eminim.

1|1
    0|2
  • Başbakan iyice çirkinleşti heryere ve herkese saldırıyor

2|2
    0|2
  • ben haklıyım onlar haklı değil

1|0
    0|1
  • çıkar ilişkisi.

1|1
    0|2
  • hiç kimse

0|0
    0|1
  • C: İkisiyle de ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • eğer yaptıkları işler topluma zarar veriyorsa. birisinin daha hayırlı olmasının bir önemi yok.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• İki grup da birbirinin kirli çamaşırlarını dökmeye başladı zaten. Demek ki kirli çamaşırları varmış dedirtti bize bu durum. İkisinin de birbirinden farklı olduğunu düşünmüyorum. C şıkkı çok iyi olmuş bu soru için. Çünkü haklı ve ya haksız olamaz şu anki durumda , daha az ve ya daha çok suçlu da olamaz.

0|1
    0|2
  • Kim hakli kim haksiz bilmem ama kaybeden bu ülke oluyor onu biliyorum

0|1
    0|1
  • Hükümet tabiki! Hiçbir cemaat,kurum,kuruluş yönetime el koyamaz.cemaat öyle yapmak istedi(paralel devlet buna deniyor zaten)!

0|3
    1|2
  • fetonun ne halt olduğunu sayın başbakanımız gösterdi saolsun :)

0|2
    1|2
  • ikisi için de tamamen haklı diyemem, ama ibre cemaati gösteriyor

1|2
    0|2
  • İkisi de aynı bokun laciverti.

1|3
    0|3
  • ALLAH topunun...

1|2
    0|3
  • AK PARTİ...

0|3
    1|2
  • illa bir taraf haklı olacak diye bir şey yok.

Atalarımız ne demiş

pisliği pislik temizler.

0|0
    0|3
  • Jetonu Gülen'e attım.

0|1
    0|1
  • Düpedüz vatana ihanet var.

1|0
    0|1
  • cemaatin totosunu hep ecevit kaldırdı şimdi basbakanımız indircek

0|2