Arkadaşlar aranızda rap müzikle ilgilenen varsa bakabilirmi bir ?

merhaba yaklaşık 5 yıldır türkçe ağırlıklı rap dinleyicisiyim. sevgilimde tüm arkadaslarımda cogu rapçi.. bende haliylen arabesk rap hariç herkesi dinliyorum elimden geldikçe.. sizce bu diss track nasıl olmuş şarkıyı yapan eleman 16 yaşında ve rhyme'ı flowu cok iyi oturtmus bence sizce ? yorumlarınızı merak ediyorum :9 link

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Beat gayet amatör kişi için gayet iyi, eger kendısı yaptıysa..

Sanıyorum ki Kaliteli bir stüdyo yapılmıs..

Sözler bir diss icin iyi sayılır.. Başarılı bence..

Kötü yönleri ise, Küfürleri söylerken Ses totunu çok yükseltmiş, Sözleri Öne çıkarmak için Ritimin düzenini bozmuş. bunları gorebılırdım sadece..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• disste küfür olmaz diyenlere bakma.Rap sokakların dile gelmiş halidir.Sokakta ne gördüyse onu anlatır.Linke gelince şu anda teldeyim ama mutlaka dinlicem.

1|0
    0|0
  • rap hiphop dinleyen ve tarzı olan rap hiphop olan kişiyle sevgili mantıgı hakim mi hala yoksa

0|0
    0|0
  • O kadar küfürden sonra dünyanın en iyi müziğini de yapsa saygı duyamam ben.

0|1
    1|0
  • Bence berbat.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diss muhabbeti icin erken daha. Buyusun bir.

0|0
    1|0
  • dediklerinin çoğunu anlamadım :/

1|2
    0|0
  • Ben ilgileniyordum eskiden olmamis cok toy sesleri birde bu diss olayinda sozlerle yermek lazim kufur cok sacma geliyor bana

0|0
    0|0
    • haklısın tabi senin düşüncen sagopada küfretmeden cok fena yerebiliyor :)

• Kufur olurda hani saglam cuk diye oturur sokak agzi tarzinda degil sozler on planda olmali :)

• rap dinliyorum.ama aşırı kötü bu. ve rapte söze çok önem veriyorum ,hem çocuğun sesi çocuk hemde sözler iyi değil.

no1 müptezel

oğuzhan evşen huzur yok foxy 3

taladro liman ve kelebek

hidra-ölüme inat

şarkıları varken daha çok yolu var hatta bence başlamasın bile. bu arada foxy ve oe düetindeki çocuklarda 16-17 yaşındakiler. seslerine ve sözlerine bak , kaliteli

0|1
    1|0
    • sağol yorumun için :) ama raple bu kadar ilgileniyosan bu yazdıklarından cok old school dinlemeni tavisye ederim :)

Yükleniyor...