Azerbeycan kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir tane azerbeycanlı arkadaş edindim muhabbeti çok hoş sıcak kanlı.Azerbeycanlılar hakkında iyi bir izlenim bıraktı bende şahsen.Sizin böyle bir tecrübeniz oldumu hiç.Sanal alemde olsa farketmez.

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Magazada satıs danısmanlıgı yapıyordum

Azerbeycan musterilerim cok olmustu

Hepsi sıcak kanlı samimi geldiler.

Cekimserliği yok. Rahatlar. Ne istediklerini biliyolar.Guler yuzluler

Yapılarını cok begendım hem musterım hem arkadasım oldular :)

Ama Turkıyede cabuk kandırıyolar saflar hemen ınanıyorlar. para konusunda ıyı kazık cakıyolar.

0|0
    0|0
  • ben asyalılarla ilgileniyorum .:D ama bir ara kazak bir çocukla konusuyodum. sıcak kanlı olsada hep biraz mesafeli. ama konuşkan biriydi.

sonra birsürü de koreliyle tanıştım. bazen gülüm balım konusuyolar. ve bir gün hicbi neden olmadan seni engelleyivermişler. bazılarıda seninle konuşmaya başlayınca hep mesaj atıyolar. iyi davranıyolar. her daim senle konuşmak istiyolar. ( bazı erkekler)

karşı cinse karşı çekingenler. hemcinsseniz sizden iisi yok. kız kankalarım oldu. ha bire mesaj atarlar

0|0
    0|0
  • Ben de bir azeri kızıyım. Azeri kızları çok saf diyenler olmuş. Gerçekten öyleleri var ama çok değil. Ve azeri kızları güzel diyenlere teşekkür ederim. Kanımız bir , ecdadlarımız türk. Güzelliyimizi de sizden almışız. Ne de olsa İKİ MİLLET, BİR DEVLETız

0|1
    0|0
  • Azerbaycan Türkü kızları olacaktı *

Azeri değil.

0|0
    0|0
    • Azerbeycan kürdümü var anlamadım

• Bak milliyetçi kafataşçı bağnaz insan sana şunu söyliyim insanlaır ırklara ayırarak bir sonuç elde edemeyiz.Irkların dinlerin herşeyin üzerinde insanlık adında bir kimliğimiz vardır ve bu hiç kimsede değişmez.Önemli olan sana verilen o beyni nasıl kullandığındır.Her toplumda gruplarda bir pislik ve kötülük çıkabilir bir rusun içindede kötü insan çıkabilir türkün içindende önemli olan saygı ve sevgi içersinde ''insanlık'' kimliğimizin altında yaşayabilmektir.

• evet milliyetciğim bu konuda bir sorunun mu vardı ?! Türk milletlerini yabancılaştıranlara doğal olarak ateş püskürüm.. Hem ben bunu bir azerbaycan Türkünün ağzından söyledim ona göre bilip bilmeden yorum yapma öyle afralı tafralı,

• Azeri kızları güzel olur hiç çirkin olanını görmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Azeri bir kaç arkadaşım var. İyi insanlar.

0|1
    0|0
  • Bende azerbaycan lı bir kız tanıyorum kız çok saf :))

0|0
    0|0
  • Baba biz türkü bulamıyoz adamlar azeriden rustan bahsediyo ya :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...