Türkiye`deki muhalefet partilerinin...

Türkiye`deki muhalefet partilerinin , iktidardaki parti olan Akp ile proje alanında yarışmak yerine devamlı kirli idaalar peşinde koşmasını neye bağlıyorsunuz ?

• Artık ölümüne muhalefet anlayışını benimsemiş olabilirler
    17% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Muhalefet görevini yapıyor
    33% (2)25% (1)30% (3)Oy Ver
  • Tükenmişlik sendorumdan kaynaklanıyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Halkı aptal zannediyorlar
    17% (1)50% (2)30% (3)Oy Ver
  • Proje üreten parti zaten iktidar
    33% (2)25% (1)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit siyaset yapıyorlar.konuşmalarını tek tek analiz et eski kafalı siyaset mantığı ve yalan var

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendileri proje üretemiyor. Üretenin de önünü kesip karalamaya çalışıyor muhalefetler..Gerçekten çok boş konuşuyorlar. Yaptıkları boş ağız dalaşması..Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz...Bakıyorlar iktidardan düşeceği yok durmadan iftira atılıyor,olay çıkartılıyor...Bizde cevabı 30 Mart'ta vereceğiz...

2|5
    0|3
  • belkide kendilerinin de sakliyacak gizleyecek pekcok aciginin oldugunu dusunuyorum.

0|2
    0|0
  • CHP muhalefet görmezsem yaşama sevincimi kaybederim mk

0|0
    0|0
  • hüloooooooooğ diye anırasım geldi

0|2
    1|4
    • anırabilirsin seni tutan yok

Erkekler Ne Diyor 10

• Ortada bir soru ya da anket yok . Nesnellikten çok uzakta kendi yorumların ve ön yargıların dahilinde soru sorup cevap aramaya çalışmışsın.

Sen bana olanı olduğu gibi ön yargılarından ve hislerinden arındırmış olarak sor ben sana cevabımı veriyim .

Kendi siyasi düşüncen olabilir bunu tabi ki her şekilde dile getirebilirsin. Açarsın bir konu dersin ki Akp iktidarının bu kadar güçlü olmasının sebebi zayıf olan muhalefet sonucudur. Halkın iradesine saygı göstermek gerekir 3 seçimdir Akp bu ülkede iktidar oluyorsa demek ki muhalefetin bir eksiği var vs vs istediğini yazma hakkına sahip olursun insanlardan gelir düşüncesini dile getirir.

Ama tutup da sorduğun soru bu olamaz.. Türkiye`deki muhalefet partilerinin , iktidardaki parti olan Akp ile proje alanında yarışmak yerine devamlı (KİRLİ) idaalar peşinde koşmasını neye bağlıyorsunuz ?

Eşşeğin tenasül uzvu na bağlıyorum. -------

Sen resmen ideolojik düşüncene çanakçı arıyorsun. İddiaların kirli olmasını neye dayanarak kıstas aldın. Objektif bir bakış açısıyla soru sorma izlenimiyle resmen ideolojik düşüncene yandaş aramaya çalışmışsın.

Hazırladığın ankete bak . 4 tane nitelik bile koymamışsın kendine ait 4 muhalefet yorumunun arasına bir şık olarak utancından muhalefet görevini yapıyor demişsin .

Muhalefet görevini yapamıyor arkadaş işte sırf bu zihin yapısından dolayı . Muhalefet sadece Chp değildir. Ataması yapılamayan öğretmende muhalefettir , odtüde ki öğrencide , Hakkari de ki çoban da . İnsanları sadece belirli bir düşünce kalıbının içerisinde yorum yapmaya zorlarsanız muhalefette yapılmaz hiç bir şey de yapılmaz.

1|1
    1|3
    • seni baya objektif gördüm.kaç tane art niyetli sorunun altına bu yorumu yazdın?

• guzel ve itina içinde anlatmıssın ama dusundugun gibi degil.

kaldıki oldukca objektif baktıgımı dusunuyorum.

eger öyle olmadıgımı dusunuyorsan beni suclayarak degil fikirlerini anlatarak yazsaymısın daha iyi olucamış.neyse seninde fikrin bu.

• kasetle chpnin basına gectı

kasetle basbakan olacagını zannedıyorlar

basbakanımız bugunkı mıtıngte soylemıs nede guzel soylemıs :)

4|4
    0|3
  • Artık ölümüne muhalefet anlayışını benimsemiş olabilirler

0|4
    0|1
  • Haklısın muhalefetin akp koyunlarına ve bir şey kıllarına akıl transfer edilmesiyle ilgilenmesi lazım

0|3
    1|3
  • Farkındaysan buradakiler bile muhalefeti savunmak yerine akpye döşüyorlar zihniyet açık abi yapıcak bişey yok:D:D

0|1
    0|0
  • Kendin söylemişsin cevabını,muhalefet ve iktidar işte.Vaktinde recep demiyormuydu ben gelirsem eğer atanmayan öğretmen kalmayacak diye,yapabildi mi?Geçiniz

0|2
    1|4
    • Hangi bir öğretmeni atasın kardeşim bizim için verdiği sözü tuttu atandık kadroluyuz hepiniz öğretmen olmasaydınız bu bir sebep değil saçmalık sadece .

• Kuyruk acısı kasetle genel başkan oldu kasetle başbakan olacağını zannediyor B-) twJmdwtjma

0|1
    0|1
  • Türkiyenin derdi proje mı sanıyorsun?

Bence aldığın nefesin bile farkında değilsin.

0|0
    0|4
  • Kirli iddia mı ?

Akp'lilerin beynini inceletmek istiyorum. Kafa yapılarını merak ediyorum.

Bir gerizekalı çıkar 1 milyar doları 75 milyona böl kişi bası 133 dolar yapıyor hakkımı helal ediyorum diyor.

Diğeri çıkar ölümünre rte der

Baskaları çıkıp montaj bu der.

Kimileri çalıyo ama çalısıyo oyum ona der.

link

Siz bu haberde gerizekalı çıkan babaların dedelerin torunlarısınız sanırım ?

0|0
    0|2
  • Türkide muhalefet yok, mualifler var

0|3
    0|1
Yükleniyor...