Aslında resim koymak ister misiniz?

Ben istiyorum ama çekiniyorum tanıdık çıkıp vaaay vaaay vaaay bizim kız değil mi bu demelerinden .niye içimde ki dışımda burada.maske falan yok.sosyal hayatta maskelerle dolaşmaktan bıkıyorum .siz neden koymuyorsunuz resimlerinizi.neden düşünce özgürlüğü yok bu memlekette neden tayyip erdoğan ve kabinesi başta annnemin bıyığı neden var asfadsf

0|0
5|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Resim konulması sosyal sitenin hangi amaçla kullanıldığına bagli.

Burası herkesin her seyi rahatca konusabildigi bir itiraf sitesi gibi görüldüğünden resim koymakta tereddut ediliyor

1|0
    0|0
  • Kimisi gizlice buralarda kimisi de aman bir tanıdık çıkar düşüncesinde. Düşün resim koymayı geçtik normal soruları dahi artık gizli 'den sorup cevaplıyorlar sanki nick name ile bulucaz onları :D Ben şahsen profil oluşturma v.b. durumları pek sevmediğimden koymam hiç bir yere resim falan.

1|0
    0|0
  • korkanın çocuğu olmaz.sık sık koyarım

1|0
    0|0
  • Ya hiç takma boşver. Böyle düşük ihtimallere takılıp yaşarsan hayatı, asla özgür hissedemezsin. Bence içinden geldiği davranmalısın. Sonuçta seni tanıyan biri çıksa bile, o da bu sitedeki seni görmüş. Madem aaa falan gibi salakça tepki verecek, sormazlar mı adama, sen niye buradasın o zaman. Herkes rahatına baksın ;)

1|0
    0|0
  • Tamamda ayıpbirşey mi yapılıyor.Sonuçta sosyal hesaplarada konuluyor.Hiç olmadı yüzünü biraz bulanıklaştırıp koyarsın.

1|0
    0|0
  • Kimseden çekindiğim falan yok. Eğer ayıpsa bu sitede takılmak onun ne işi var madem önce onu cevaplasın? Ben ona soruyor muyum sen ne b*k yiyon buralarda diye? Paşa gönlüm ne isterse odur gerisi teferruat.

1|0
    0|0
  • benim vardi baktim sitede cok asilan kiz var geri cektim adsjksfdhsj

cok seviyeli bir site degil isin gercegi sadece zaman gecirmek eglenmek icin buradayim.

sende oyle yap ya da victoria secretdan birini koy

sen olmasanda ilgi cekersin ahahahaha

1|0
    0|0
  • Koy gitsin ya, kasma bu kadar..

1|0
    0|0
  • çekinmekte haklı olabilrsin bir bayab olarak ama içinden geldigini yap şu üç günlük dünyada zaten kim ne der diye yaşamaktan bıkmadınmı:)

1|0
    0|0
    • evet yaa ben kimseye karışmam millete noluyo şurda ağız tadıyla bir çay içecez

• gripin eklediğimde büyüsü kaçıyor ben senin gölgen olurum olmaz mı

• neden büyüsü kaçsın asıl büyü o zaman başlıyo:) gölgem deyilde yanımda olsan?

• Buraya neden foto koyayımki sohbet sayfasımı burası ;) Hem beni seven yüzümle fiziğimle değil konuşmamla düşüncelerimle kabul etsin zaten sonrasına kendiside bayılcak..

1|0
    0|1
  • Errror verdi sonunda sevgilim gormesin diye resim koymayanlar var bir de harbiden çirkin olup koymayanlar var, akraba konusu da olabilir tabi :)

1|0
    0|0
  • Aslında doğru şeyi yapıyorsun. Sanal dünya sahte dünyadır bir bakıma ve sen bu dünyada sahte olsan da kimse bunu sorun yapmaz. Önemli olan gerçek dünyada sahte olmamak.

1|0
    0|0
  • hiç çekinmedim resimlerimi koymaktan böyle karizmatik resimleri koymayımda napayım yahu?

1|0
    0|0
  • hayır. istemem neden mi bu ortamda kendimi neden ifşa edeyim. poktan bir yer sonuçta herkes ego tatmin etme peşinde. güvendiğim kişilere isterlerse atarım. zaten bakılacak bir tipim de yok:-)

1|0
    0|0
  • bence koymamalisin bizim insanimizin agzi torba degil biliyorsun... kaza ara cinsellik bölümünde bir konu acarlarsa gör ozaman adin nelere cikiyor... umarim beni anlamişssin.dir...

1|0
    0|0
  • al profilimde resimim var bakarsın için açılır

1|0
    0|0
  • Kaç tane daha koyayım. Yiğidin malı meydandadırın esas icra alanı buaralar :)

1|0
    0|0
  • merhaba :(

1|0
    0|0
  • cıksın cıkmasın napım ısteyen koysn ya :D

1|0
    0|0
  • asla resim koymam bir daha bir resim koyduk silen silene ( şaka tabiki sen hariç kimse silmedi)

1|0
    0|0
    • öyle deme beni üzüyorsun inan seninle ilgisi yok takip etmek istiyorum bu daha iyi benim için

• kızacak bir şey yok sende kızma takibe devam bir insan kolay kolay bulunmuyor

• omega-3 ve b vitamini ağırlıklı beslen

0|0
    1|0
  • fotojenik değilim m.k :D

1|0
    0|0
  • çilek neden bu kadar güzel kokar babam böyle pasta yapmasını nerden öğrendi

1|0
    0|0
  • sende bıyıklı mısın ?

1|0
    0|0
  • Bence fotoğraf koymalısın.Profilinle bütünleşmiş olur.Millet görse ne diyecek ki hem de ne hakla.

1|0
    0|0
  • Koyuyorum.

1|0
    0|0
  • yüzüm eskimesin diye koymuyorum

3|1
    0|0
  • kız mı? sen rahat ol abla der onlar :D

0|0
    1|0
  • neden koymak istiyorsun?

bence sucu kendinde ara madem utanılacak bir yer neden giriyorsun buraya?

1|0
    1|0
    • utanç verici diye değil milletin azına skaız oluruz diye

• sen istemedikten sonra olmazsın ama bencede koyma

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...