Yaş ilerledikçe olgunluklaşdıkça....

yaşınız ilerledikce dinlediğiniz şarkılarda değişir mi .. eski şarkıları dinlemeyi sevenler var mıgenç yaşta...

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Müzik zevki erken yaşlarda gelişiyor aslında. Yedi yaşında Zeki Müren dinleyen bir çocuktum ilk ezberlediğim şarkısı "Mihrabım diyerek"...

On yaşında TSM icra eden bir çok ismin kasetlerini aldırmıştım babama. Hala da en sevdiğim müzik dalıdır.

Yirmili yaşlarda da türkülerle tanıştım iyi bir türkü dinleyicisiyim. Ne çocukken ne de şimdi yolun yarısına bu kadar yaklaşmışken pop müziği sevemedim hiç.

Kulaklarınızın pası silinsin link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ruh halime gore degisiyor yeri geliyor muazzez ersoy zeki muren dinliyorum yeri geliyor canfeza yeri geliyoor sebnemvferah teoman dinliyorum

0|1
    0|0
  • fikrimin ince gulu der susrm.

0|1
    0|0
  • Değişir tabii. Eskiden çok zevksizdim şarkı konusunda sgfhsdgj.

0|1
    0|0
    • zevksiz derken yeni dinledigin eskilerden mi ? eski şarkılar daha duygusal anlam yüklü .. yenileri daha çok saçma gibi

Erkekler Ne Diyor 7

• çocukken bunları dinlemek hoşuma gidiyordu :) link

şimdi de bu tarz daha guzel geliyor link değişiyor mu az biraz :)

0|1
    0|0
  • Evet ben Musiki arabesk 70 ler 80 ler 90 lar hiç affetmem ümit besen cengiz kurtoğlu nedense toplumda bu türk müzikleri dinleyenlere 2.sınıf muamelesi yapıyorlar ama bende bunları dinleyince mutlu oluyorum ne yapayım rol yapıp yabancı müzikmi dinliyim :)

0|1
    0|0
  • Değişiyo bunun en canlı örneği benim 15 yaşındayken düşük bel pantolon giyip rap dinliyodum Allah belamı vermiş heralde nasıl iğreniyorum o günlerimi hatırladıkça Allah tan resim felanda çekinmemişim o dönemde kimse bilmiyo herkez unuttu gitti :D lan bu ergenlik çok fena bişey ya :D

0|1
    0|0
  • Her daim eski şarkılar dinlerim.

Onlarda duygu yüklemesi başka ..

youtube.com/watch?v=RHA-cU8ODxc

Şarkılar seni söyler ..

0|1
    0|0
  • ben nostalji takılıyorum türk sanat müziği dinliyorum...

0|1
    0|0
  • ruh halime göre şarkı dinliyorum

0|1
    0|0
  • ben kendimi bildim bileli ilk okulda başladım arabesk dinlemeye hala dinliyorum yani dinlememin bir sebebide yok o şarkılara anlam katan bir kızda yok ama devamm

mesela şimdi oyun havası dinliyom :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...