Kitaro kim tanıyor musunuz?

kitaro'nun eserlerini hiç dinlediniz mi? nasıl buldunuz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kitaro batı ve doğu enstrümanlarını en dinlenilesi en hoş bir şekilde harmanlayıp olağanüstü müzikler yapan muhteşem bir yetenek..Bir zamanların meşhur belgeseli olan ipek yolunun müziği de ona ait..

Severek dinliyorum va hatta bilgisayarımda Kitaro müzik dosyası bile oluşturdum..Meditasyon ve rahatlamak için çok sık dinlerim..

En sevdiğim eseri link

0|1
    1|0
    • konseri var salı günü haliçte.

• teşekkürler gül için..5* da benden size gelsin..

Takip edilmekten ve etmekten hoşlandığım pek söylenemez..Sanırım yapım bu :) Başka paylaşımlarda buluşmak üzere diyor keyifli akşamlar diliyorum..

• teşekkür ediyorum.. nice paylaşımlara. iyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 5

• ismini duymuş gibiyim

0|1
    0|0
  • ipek yolu ... dinlendirici ...

0|1
    0|0
  • Severek dinlerim.

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Bu tarz müzigi severim. Yann Tiersen de yapmisti buna benzer eserler. Güzel yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ulan google geçen kintaro yazdım niye çıkmıyor diyorum bende haberlerde gördüm istanbula geliyormuş hoş an cinsan bir amacaya benziyor müzik te iyi

0|1
    0|0
  • kitaro iranda baskı rejiminden kaçıp yeni zellandaya yerleşen bir deve kuşu yumurtası yetiştiricisidir... amacı ürettiği yumurtaları dünyaya ihraç etmektir... sonralardan kendisinde aslında müzik yeneği olduğunu farkadip bu yumurta işinden bir yol olmaz diyetekten yugoslavyaya göçmesiyle şarkı hayatına başlar ve KİTARO diye ünlenir.. asıl ismi Kuzey İranlı TArık ROhan dır...

alsıdgahwfbkqwf :))

0|0
    0|1
  • iyi bir müzisyen olduğu aşikar, aksini söylemek bana düşmez. zaten ödüllü filan bildiğim kadarı ile... fakat bizim enteller biraz fazla abartıyor gibi geliyor bana. marjinal olsun yeter... ;)

0|1
    0|0
  • gitar calan bir adam sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...