Filmseverler internette nerelere takılıyorlar?

arkadaşlar canıma tak etti. pazar gününü güzel bir şekilde geçireyim diyorum. açıyorum bir filmi ya yarısında kesiliyor ya altyazı bozuk oluyor. kafayı yemek üzereyim ya. daha adam gibi bir tane bulamadım önerilerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
arkadaşlar her zaman film izleyebileceğim bir yer önerin film ya da başka seçenekler değil.
bilemedimsimdi önerdi. wopdo.com benim yarama derman oldu arkadaşlar yeni önerileri de bekliyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• mubi.com var orada hergün bir film gösteriyorlar ama aylık 6 lira ücreti var. ne reklam ne de başka birşey. onun ücretsizi ve daha sadesi wopdo.com . onda da ne reklam ne de başka birşey var. Film seçme derdin de yok çünkü hergün bir film var. ve yayınladıkları filmler gerçekten çok kaliteli ve içi dolu filmler.

0|0
    0|0
    • harikasın. wopdo.com ilaç gibi geldi ya.

Erkekler Ne Diyor 5

• link

Bu siteden izleyebilirsin.

0|0
    0|0
    • fena değilmiş ama reklam çöplüğü gibi biraz.

• Bütün film siteleri böyle :) Tek gelir kaynakları bu çünkü

• Film önerebilirim,onun dışında indirecek yer olarak torrentten indir en güzeli..

0|0
    0|0
    • indirmek uzun sürüyor

• İzlediğin sitelerinde kaliteleri berbattır kare kare ben öyle izleyemem :)

• onun yerinde istediğin filmleri indir izle sil,orbit adlı program sana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • en güzeli gidip çakma dvd satan bir yerden 8-10 tane alıp izlmek elbet birinden biri iyi çıcar zaten onlarad gayet ucuz 3-4 tl civarı alırsın tekini

0|0
    0|0
    • orası öyle ama evden çıkmayı tercih etmem film izlemek için. benim istediğim bir internet sitesi.

• Hangi filmi izliceksin söyle adam gibi bir link bulabilirsen yardımcı olurum sana..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • Unutulmazfilmler.com hep buradan izliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...