İstanbul'da yaşamak size neyi ifade ediyor?

istanbul tüm kalabalıklığına rağmen nasıl bir yer ? size neyi ifade ediyor ?öğrenci olarak nasıl yaşanılır ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eğlenceli zaman zaman çok sinir bozucu..Öğrenci olarak pek haz vermez çünkü genelde öğrencilerde istanbulda ikamet eden kişilerdir ve özgürlükleri gene kısıtlıdır..Öğrenci evi tadı olmaz gece gezmeler zor olur özellikle bayan öğrenciler liseye gidip gelir gibi okul ev arası mekik dokur..Okul içi aktiviteler eğlenceli olsada sonrasında sıkıntılıdır..Öğrenci evinin bol oldugu yerlerde daha zevklidir okul okumak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ogrencı kentı eskısehırdır. az paraya guzel yasanacak yerdır. ıstanbul, ankara, ızmır, antalya gıbı yerler ılerıde para kazanınca yasanacak yerlerdır.

0|0
    0|0
  • Nerede çokluk orada b*kluk...

Büyük şehir büyük dertler getirir...

Zengin çocuğu isen git derim..ama orta gelirli bir aile çocuğu isen hiç gitme...

Üniversite hayatı yaşıyacağı diye Akdeniz'e-İstanbul'a-İzmir'e gidenleri görüyoruz...

Çoğu gazinolarda orada burada eskortluk yaparak para kazanmaya çalışıyorlar...

0|0
    0|0
  • çok fazla özgür olursun. kimse sana karışmaz. avrupadır. her milletten, inançtan insan var. karmakarışık bir şehir. her taraf karınca gibi insanlar. metrosu ayrı bir dünya. feribot, boğaz, her yer bina.. çok kalabalık gece gündüz hep böyle. otobüse binsen oturacağım diye ümit etme ayakta en az 1 saat yolculuk yapacaksın. insanlar kültürlü.

0|0
    0|0
  • medeniyetin bağrı daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • aman ha isanbul adamı hele bir kızı ,degirmende un gibi öğütür,hele bir kız için ,45 yıldır istanbuldayım,tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • kardeş millete gerçekleri anlatmıyorlarki anadoluda..

gençlerde burayı öğrenciler için ideal sanıyor

• öğrenci için zor bir şehir.

ama özgürlük dersen dibine kadar.

marmara da okuyan bir sürü kız biliyorum parasızlıktan sapıtmış.

0|0
    0|0
  • öğrenci olarak Sefilliğin yaşanacağı Şehir.Parası olana Güzel Öğrencinin ne işi var batıda hem Eskişehir var iken :)

0|0
    0|0
    • eskişehir nasıl :) ?

• kışın her yer soğuk zaten :))

• yoo değill en azından mart ayının sonlarına doğru kar yağmıyor her yerde

• kalabalıgı severım ama basbasa kalmak ıcınde yanlız mekanları tercıh ederım.

0|0
    0|0
  • İstanbul; seksi, eğlenceli ve riyakar metresim

Ankara; güzel, düz ve sadık karım

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir şehir. İstemediğin kadar herşey var.

0|0
    0|0
  • trafik hariç..istanbulda yaşamak bir başka güzeldir.

0|0
    0|0
  • sıkıntı

0|0
    0|0
  • Özgürlüğü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben seviyorum bu koca şehri sevdiklerimde yanımda ee daha nolsun..

öğrenci bakış açısı olarak bilemem başka bi ilden buraya gelen biri belki kalabalıkdan sıkılabilir bilemedim

0|0
    0|0
  • Trafiğinden nefret ediyorum yoksa güzel memleket.

0|0
    0|0
  • Kaçıp kurtulmak istediğim bir yer burası

0|0
    0|0
  • tempo:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...