Ingilterede yaşayanlar varmı

arkadaşlar duyumlarıma göre İngilizler çok pis insanlarmış kraliçe yıkanmayıp kumaşlarla siliniyormuş, insanların pek hijyenle alakası yokmuş doğrumudur. bize sadece güzel yanları gösteriliyor sanırım.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Avrupaya tuvalet ve banyo kültürünü osmanlilar getirdi , 1980 li yillara kadar evlerde banyo yoktu millet legende yikaniyor veya 2-3 katli dus yerleri vardi oraya gidiliyordu ! Babam 1985 te 27 metre kare evin kösesine dusakabin yapinca ev sahibi Türkler evimi yikiyor diye polisi aramak istedi , babam evini yikmiyorum evine dus yapiyorum, ben cikinca pahaliya kiralarsin demisti , ve ondan sonra evlere dus yapilar ! Tabi tuvalette evin icinde degil evin disinda salon dayi bir tuvaleti 2-3 aile kullaniyordu ! Simdi türkleri kücümsemeye calistiklarinda bu olayi anlattim susturuyoruz ;)

2|4
    0|1
    • Valla helal olsun annem gerçek yaşanmış bir olay gibisi yok, şimdi bunlara söylesen kabul etmezler şerefsizler :(

• Benim babam İngiliz ve İngiltere'de çok uzun süre yaşadım. Monoton bir hayat yaşamıyorsun, asıl monoton hayat Türkiye'de var, insanların barlar sokağında içki içmekten başka bir eğlencesi yok burada. Ayrıca İngiltere'de insanlar pis değil gayet bakımlılar. Türk erkekleri gibi kirli sakalla gezip sahte parfümler kullanıp 2 haftada bir duşa girmiyorlar.

• Markelof ben Viyana dogumluyum genelleme yapmiyorum ama yasadigim olayi yazdim , sende genelleme yapmazsan sevinirim piside vardir temizide , hayir yok temizler hayat monoton degil eglenceli diyorsanda bu senin fikrin , ben avusturyada , almanyada, fransada ve bir kac ülkede gördüklerini yazdim , Yasanacak bir yer varsa orasida Türkiyedir !

Bugün pazar ve avrupanin bir cok ülkesişu anölü cünki her yer kapali sokakta insan göremezsin , git türkiyeye her yer civil civil

Kızlar Ne Diyor 6

• eskiden insanlar yılda bir kez mayıs ayı gibi yıkanırmış düğünlerde haziranda falan yapılırmış gelinler kokularını bastırmak için ellerinde çiçek taşırmış ingilterede, şimdi geliştirmişlerdir heralde... osmanlı sağolsun banyo yapmayı öğretmiş millete

0|0
    0|0
  • ingilizler ve fransalılar ile ilgili yazılacak çok şey var da Türkiye nekadar temiz önce bir kendimize bakalım.Türklerin yoğun olduğu bölgelerde avrupada ortalığı bok götürüyor...diyeceğim o ki önce bir kendimize çeki düEn verelim sonra elaleme bakalım...hiç kokulacak gül değiliz biz de güya temizlik imandan gelir derler,imanımız ortada.

0|1
    0|0
    • haklısın ama geneline bakalım. elbette türklerdede vardır. fakat çoğunluk nasıl o önemli. aşağıda diyorlarki taharet musluğu ingilterede yok yani İngilizler kullanmıyor. demekki çoğunluk pis. tabiyki beş parmağın hepsi bir olamaz. ama bunlar önemli. hayvaların nasıl kesildiği veya müslüanlara yapılan yemeklerin tencerelerinin tavalarının ayrı olması önemli.

• zaten genel bir bakıç açısının meyvesi bu yazı

• bu durumda en iyisi oturmak olduğum yerde.

• evet çok temiz değiller ev konusunda falan ama kendilerine çok özen gösterirler. kraliçenin bin tane hamamı var niye kumaşa silinsin :) abartı bunlar hep.

0|0
    0|0
    • bende abartı diyordum ama aşağıdaki yorumlara baksana adamlar pislik içinde yaşıyorlar. biz onların sadece görmemizi istedikleri hallerini görüyoruz gibi.

• erkek arkadaşımın kuzeni orada okuyor banyoda gider yokmuş taharet musluğu falanda yokmuş ama banyoda falan iyi temizlenirler yani hatta düşkündürler hamamdır saunadır

• ingilizler kendini çok üstün görüyorlar. 2 sene orada yaşadım

1|0
    0|0
    • ülkeleri sümürgeleri altına almayı biliyorlar ama sudan sabundan bir haberler anlaşılan.

• Bismillah. Pis pis ter koka koka nasıl yaşıolar beee.

0|0
    0|0
  • parfüm denen şey kokuyu gidermelesi için çıkmıştır...

okul dolayısıyla İngiltereye gitmiştim tuvaleti yapıp çıkıyorlar el yıkama bile yok.

İngiltereye özenirdim ama Türkiye'yi sevmeye başladım..

0|0
    0|0
    • evet parfüm zaten öyle çıkmış doğru diyorsun. ama insan görmeden inanması zor oluyor işte. okadar güzel tarihi ve turistik yerleri var ama acıksan yemeklerini nasıl yapıyorlar neyle yapıyorlar düşündükçe yiyesin gelmez.

• arkadaşın varsa gitmelisin :) insanlara bakma sen,kafana göre gez=)

• arkadaşımda British (sanırım doğru yazdım) pasaportunu falan almanın peşinde. ayrıcalıklıymış sanırım. sonra kaçmanın peşinde :) gelde git şimdi.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya söylediklerinize sadece gülüyorum ulan başlığa bak bide buna inanmış adam kraliçe kumaşlarla siliniyomuş diyo yuh artık, diğerleride desteklemiş öncelikle sağdan soldan duyduğunuz lafları bırakın ben bir aydır burdayım neymiş pismişler bu nerden çıktı bilmiyorum ama bir gelsin görsünler ne kadar bakımlı oldukları onlar pis değil biz çok temiziz 70-80 yaşında teyzler alışveriş yapıyor 30-40 yaşında türk kadınları evde oturup temizlik yapıyor burda hergün ev sil süpür sonra bide demişler çok monoton :D ben newcastle dayım beklerim birgün o arkadaşı dışarı çıkarım görsün bakalım kim monoton neymiş hazır yiyecekler doğru bende şaşırdım ee hayır yani biz çozuklarımıza brokoli yedirdikte noldu hepsi boylu poslu ingiliLerin bide bizimkilere bak adamları bu konuda niye eleştiriyosunuz anlamadım hepsi gayet fiziği yerinde insanlar, evler pahalıymış e illa londra oturucam diyorsan tabi pahalı genelleme yapmayın burda en kötü işte çalışan bile yılda en az 1200-1500 pound alır, bizim 2+1 kocaman salonlu evimizin kirası 350 pound türkiyede böyle eve 600 den aşağı vermezdik neresi pahalı? Sonra en sinir olduğum konu neymiş taharet musluğu yokmuş lan yıl 2016 be kardeşim bu iş için özel yapılmış birsürü ıslak mendil dururken sen illa elinle bir yerlerinizi kurcalamayı daha temiz görüyosunuz bide yok diye ingilizleri eleştiriyosanız sorun sizde, ve oturduğunuz yerden bilmediğiniz bir ülke hakkında ileri geri konuşuyosunuz yok bize kurban olsunlar falan bide kendilerini üstün görüyolar yazmışsınız, kimin üstün gördüğü belli, ya arkadaşlar çamur atmayı bırakın bak diyorum burda insanlar en az 1300 pound kazanıyo ayda hadi 1000 olsun ev kirası en fazla 400 orda askeri ücretle çalışan insanlar 800 lira kira ödüyo burdakiler günde 40-50 pound kazanıyo etin kilosu 6-7 pounda orda insanlarn çoğu 50 lira bile kazanmıyo etin kilosu 40 ki yani burda gelin bir hafta ya sadece bir hafta kalın sonra insanların gerçekten neden avrupa dediğini anlarsınız ve de türkiyenin ne kadar pahalı olduğu

0|0
    0|0
  • Pisliğin içinde avrupa'nın %90 yaşıyor emin ol, müslümanlara kurban olsunlar, su yerine içki içerler, yemek yerine hazır ürünler, kuvette kendi pisliğinde yıkanırlar, taharet nedir bilmezler, gelip bir de dünyaya medeniyet götürüyorum diye övünür KALLEŞ İNGİLİZ mide bulandırıcı, abd bile tehlikelidir ingiltere.

0|0
    1|0
    • Kabul etmeseler bile kabul ettiriyoruz seslerini kesiyorlar ;)

• Valla balkanları gezen bir yakınım bir hafta boyunca aç ve susuz kaldım, neredeyse su yok gibi birşey dedi bende çok şaşırdım her yerde içki var dedi.

• otur oturduğun yerde diyosun yani. ben biraz daha düşüneyşm en iyisi

• İngilizler pis insanlarmı bilmemde Türkleri hiç sevmiyolar.Benim kuzenim gitti ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • londrada 8 ay hayatımın en pis günlerini yaşadım 20 metrelik odada ve iki kişi hemde pislik bir kız allahım şukurler olsun sana

0|0
    0|0
    • benide bir arkadaşım çağırıyor ama bunları söylemişti fakat abarttığını veya benimle kafa aptığını düşünmüştüm. evlerler falan hep ufakmış büyük olanlarda pahalı diyordu. millet para için evi hep odalara bölüp odalarını kiraya veriyormuş.

• kızla aynı evde kaldıysan şanlısın dostum.. :)

• Şanslı dilerim başına gelir arkadaşım o zaman görelim seni

• taharet musluğu diye bir şey yok oradan pay biç

1|0
    0|0
    • evet onuda dediler. sadece Müslümanların evlerinde varmış. vay arkadaş ya. abartıyor sanmıştım.

• İngiltere ye gitmekten vazgeçtim yeminlen

0|0
    0|0
    • aynen ya. resimlerde falan çok güzel ve görülmesi gereken yerler içinde. ama bu anlatılanlar insanı soğutuyor.

• taharet muslugu yok la hepsi pisin önde gideni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...