Izmirin durumu diger sehirlere gore bu kadar kotumu

gecen ntv de belgesel izlemistim, halktakilere sorular soruyolardi iste izmire turist geliyomu diye kadin yok valla ne turisti gibisinden cevap vermisti bide bir halkdan vatandas corum bile sanayilesmede gecti bizi, yillardir bir metroyu acamadilar diyodu, citten İzmir nufusuna gore kotu bir sehirmi ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her şehirde olduğu gibi İzmir'de yaşayan cahiller de var.

0|0
    0|0
    • cahiller derken tam olarak ?

• Hiç turist gelmiyor ve sanayi üzerine yorum yapan insan için diyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• İzmirliyim,Bir bayan izmirde bulduğum rahatlığı bir başka sehirde bulacagımıda hiç sanmıyorum ama gelişim konusunda izmir, İstanbul ve ankaraya göre geride kalıyor.

muhalefetin elinde oldugundan kaynakları az.Turist gelmiyor sözüne katılmıyorum.çünkü yazım adım başı turist oluyor.özellikle denize girilecek yerlerde yerli halktan çok yabancılar oluyor...

0|0
    0|0
  • İzmir`e Binali Yıldırım gerek...Bakın nasıl İzmir sanayileşmede, ulaşımda, tanıtımda ileriye gidecek. O zaman turist odağı olur..

0|0
    0|0
    • binali yildirim guclu bir aday ama İzmir halki ideolojiye gore verdikleri icin aziz kocaoglu tekrar kazanabilir

• İşte bu zihniyetten İzmir halkı çok daha gerilere gider. Ben hizmete bakarım. İdeoloji dediğin şey seni ileriye götürmüyorsa, olduğun yerde saydırıyorsa hatta geriye götürüyorsa davamı sorgularım..Boş bir bir davaymış..

• haklisin yasiycaz gorucez izmirin halini

Erkekler Ne Diyor 4

• sanayi bakımından geri kaldı bence diğer illere göre. turist bakımından bilmiyorum ama yazın görüyorum. sadece bunlara bakılarak kötü diyemeyiz , diğer yönlerden çok güzel farkları da var. ama en büyük sorunu iş yok diyebilirim. İzmir'in nüfusu hat safhada çünkü.

0|0
    0|0
  • Turist gelmiyor, aksine Pkk yandaşları geliyor. Son istatistiğe göre Pkk'ya en çok katılım İzmir'den. Diyarbakır diye bilinirdi halbuki. İzmir'e çok yakın otuuyorum ve acayip rahatsızım bundan.

0|1
    0|0
  • Türkiyenin en gusel en nadide şehirlerinden biri ancak iş imkanı az ,yaşamı pahalı, sanayisi gelişmemiş belediyesi calismayan haliyle bakımsız bir şehir

0|0
    0|0
  • modern olcaz diye bir halt yapamayan tek sehir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...