Teknolojisi delisi bir eşiniz olmasını ister miydiniz ?

Sürekli teknolojiyi takip etseydi nasıl karşılardınız? Mesela yeni bir cep telefonu çıktı. Elindekini satmaya çalışıp o telefonu almaya çalışsaydı. Ya da atıyorum playstation 5 çıksaydı ve alıp birlikte oynamayı teklif etseydi nasıl karşılardınız?Ya da şöyle sorayım; boş zamanını teknoloji ile uğraşmakla geçiren bir eş ister miydiniz? Kötü huy olarak görüyor musunuz bunu?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben fazla teknoloji düşkünü eş istemezdim..Böyle bir eş çok para harcar..Ben tutumlu olma taraftarıyım...

0|0
    0|0
    • Yok öyle değil. İlla para yatırıyor diye deği. Mesela bilgi sahibi olmaya çalışıyor hep. Elindekini çıkarmadan da yenisini alma taraftarı değil. Bu şekilde düşün.

• Demek ki problem değil böyle olması =) ALLAH uzun ömür versin sevdiklerine.

• Teşekkürler ve amin...Aynı dilekle

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Oynarız işte birlikte, ne güzel.

0|1
    0|0
  • Normal bence

0|1
    0|0
  • evet ben öyleyim çünkü :D aldığım paraları hep bunlara yatırırım. Dayımdan gelen bir alışkanlık olsa gerek

0|2
    0|0
  • sürekli yenileyecekse olsun yoksa bilse ne bilmese ne pırt

0|1
    0|1
  • harika bence

0|1
    0|0
  • abartmasın ya bence istemem pek

0|1
    0|0
  • kotu bsey ya.

0|0
    0|0
  • nereye kadar? boş vaktinde naparsa yapsın ama kendine yoktan boş vakit yaratıyorsa evin , olmuşsa çoluğun çocuğun sorumluluğunu eşle paylaşmıyorsa öyle kocayı bırak insan olmaz istemem.

0|0
    0|0
  • Kapitalizme baglı olan birisiyle asla yapamam. Teknolojiden yararlansın bu farklı bir olay fakat ihtiyacı dısında alması, eskimeden yeniye sahip olup müsriflik yapması hos karsılanacak bir durum degil.

0|1
    0|0
    • Aşağıda farahh nickli arkadaşımızın düşüncesine yorum yazdım. İstersen orayı okuyabilirsin. Yersiz para harcamaya bende karşıyım. Ama genelde bilgi edinme amaçlı uğraş demek istediğim.

• Sürekli öyle olacak değil ya =) Her yeni çıkanda insanın hoşuna gitmiyor. Sadece bir zaman dilimi için örnek verdim onu =) Mesela Ben telefonu almışımdır. Aradan 1 veya daha fazla yıl geçmiştir. Birbirine benzeyen 4 5 yeni model çıkmıştır. Aralarından bir tanesinin özellikleri dikkatimi çeker ve almak isterim. Bunun gibi yani.

• zeki kız başka. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• zaten bir tane var :) ikincisine gerek yok bence. savaş teknolojileri meraklsıı :D

0|1
    0|0
  • Hayır istemem..

0|0
    0|1
  • isterdim.

0|1
    0|0
    • Gizlenme dostum açık açık söyle duygularını =)

• utanıyorum:(

Yükleniyor...