Doğunun Limanları güzel kitap. Sızın kitap tavsiyeleriniz neler?

doğunun limanları isimli bir kitabı bitirmek üzereyim . güzel bir kitap. akıllı bir adamın 20 yıl timarhanede zorla delilerin içinde tutuluşu yaşadığı zorluklar anlatılıyor..

banada kitap tavsiyesinde bulunursanız sevinirim gerçek yaşanmış romanlar olursa memnun olurum

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayyam - tüm dörtlükler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• neleri önerirsin yani daha doğrusu neden tavsiye ediyorsun bu kitabı . bilmek istiyorum araştıracağım da .

0|0
    0|0
    • bu kitabdan ögrendiğim bu devirde arkanı duvardan başka yere dönmeyeceksin

• İlk tavsiye edeceğim kitap Mustafa Kemal ATATÜRK ''NUTUK'' olur. Mustafa BALBAY tavsiye edebilirim, Can YÜCEL aynı şekilde bütün eserlerini okuyabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yorum yapamıyorum buradan yazayım. tek gözle sanırım kötü yola düşmüştür :) güzel bir roman yazarıyla iletişime geçtim, tebrik ettim. saolsun bana cevap yazdı. senin bahsettiğin kitabı alıp en kısa zamanda okuyacağım.

0|0
    0|0
  • iki kişilik yanlızlık - sinan akyüz

0|0
    0|0
  • Alamut Kalesi

Koloni

0|0
    0|0
  • necip fazıl,aynadaki yalan başta olmak üzere hepsi olabilir mesela..

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut galiba ismi böyleydi

0|0
    0|0
  • Bu kitap güzel olmalı bende merak ettim.

0|0
    0|0
  • yüzüncü ad ı da seversin belki:)

aynı yazarın bır baska romanıdır...

0|0
    0|0
  • yazarı kim?

0|0
    0|0
  • futuh ul gayb ı oku madem

0|0
    0|0
  • olasılıksız. herşeye cevap verir.

0|0
    0|0
  • tarihten hoşlananlar için "Zeytindağı" Falih Rıfkı Atay. Bence her genç okumalı...

0|0
    0|0
  • mavi saclı kız

serenad

nefes nefese

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı..al oku beğenmessen paran benden. üzerinede 15 adet kitap.

0|0
    0|0
    • okudum onu assef gerçekse tek gözle ne yapıyor dersin)

Kızlar Ne Diyor 3

• ''yamaçtaki ev'' okunmaya değer bir kitap

ve aşık olduğum bir roman pal sokağı çocukları gerçekten 20 yıl geçse yine en sevdiğim kitap o olacak bu gidişle

0|0
    0|0
  • Naşide Gökbudak'ın Şelale'nin Bez Bebeği adlı romanıda yaşanmış bir hikayeymiş. Ben okudum çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Öneri isteyenlere hep yazdığım bir kitap ve beni çok etkileyen aynı zamanda; Leyla - Alexandra Cavelius... Bosnalı bir kızın o zor günlerini anlatıyor..

1|0
    0|0
Yükleniyor...