Şu anki karıştırılmış Türkiye gündeminden kim karlı çıkacak?

Birileri ortaya bir ateş atıyor diğer birileri de o ateşe körükle gidiyor..Kim karlı çıkar bu durumdan?

• Ak Parti
    33% (3)48% (11)44% (14)Oy Ver
  • Cemaat
    0% (0)4% (1)3% (1)Oy Ver
  • Chp
    44% (4)13% (3)22% (7)Oy Ver
  • Yahudi
    11% (1)17% (4)16% (5)Oy Ver
  • Diğer
    12% (1)18% (4)15% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• eger boyun egmez ve kararlı bir sekilde yururse geri adım atmazsa ak parti

3|3
    1|3
    • yine aynısı olmuş:)

rahat ol mantıksız degil.

Erkekler Ne Diyor 22

• bu durumdan sadece turk mılletı karlı cıkar,gercekler cıkıyor ortaya...senelerce nasıl aladatıldıgımız nasıl soyuldugumuz dokuluyor ortaya,ınsanların menfaatlerı ıcın bırbırlerını nasıl kullandıklarını-menfaatlerıne ters geldıgınde ıse bır kalemde nasıl sıldıklerını sılebıldıklerını goruyoruz,olsun yeterkı turk mılletı kazansın...

uyan turk evladı artık uyan...

0|0
    0|0
  • karlı çıkan Türkiye yi bölmek isteyen güçler oluyor

başka bı Türkiye yok

milletin aklını fikrini devşirip sağlıklı düşünmesi lazım martta oyuna sahıp cıkması lazım

haksızlığa yolsuzluğa dur demek için gelecek nesıller ıcın

1|0
    0|1
  • kendimi bildim bileli hep sag patiler var bu ülkeyi bu hale getiren sag partilerdir.. halkımız maalesef BİATÇI bir refleksle akp ye oy veriyor adamın azından çıkan sırf küfür binlerce insanın canını sırf kendi kibri için yakıyor.. ve dünyanın hangi demokratik ülkesinde bu kadar yolsuzluk varken o hükümet hala devam edebilir .. sürekli iftiralar atıyorlar camilerimize girdiler baş örtülü bacımıza saldırdılar hepsi yalan çıktı..

0|0
    1|1
    • isteyen istediği inancı yaşasın ondan sonra sokaklar kafir zındık dolsun öyle mi dinden imandan habersiz yoz gençlik türesin bir ülkeyi içten çökertmenin en iyi yolu bu.demokrasinin fazlas her zaman zarar

• bak vatandaş bu dünyada ne kadar kan döküldüyse hep birileri birinin dinine karışmaktan geldi sen bu gün vatikanda dünyaya gelseydin inancın farklı olabilirdi ALLAH ile kul arasına girilmez. yoz gençlik dedigin düşünemeyen sorgulamayan iyiligi kötülügü ayırt edemeyen nesillerde olur. insan kafası kesenler diri diri yakanlar domuz bagına gerenlerin öteki dünyada yeri yok. herkes birbirene saygı göstermeli bu ülkede kuran kursu imam hatipler var camiler var isteyen bunlara gider..

• ben ankette akp dedim fakat daha geniş bu düşünceye mavi marmaradan yola çıktım bundan israil abd italya karlı çıkacak

1|0
    0|0
  • benim bir atasözü ile cevabım olacak kaynat katranı kazanının olur mu şeker cinsine siktiği minin siktiği cinsine çeker bizi durumda bu öte gitmez

0|0
    1|0
  • Türkiye de büyük bir yahudi lobisi var Görünmüyorlar ama toprak satın alıyorlar ileride büyük soruları olacaktır

1|1
    0|0
  • kimin karlı çıkacağını bilmiyorum durum çok karışık kimin ne yaptığı ve neyi amaçladığı belli değil ortam karanlık kimse burnunun ucunu bile görmüyor ama bildiğim tek şey var bu durumdan hep halk vatandaş zararlı çıkıyor olan yine bizim insanımıza oluyor herkes kendi amaçları ve çıkarları için bu halkı milleti kullanmaya çalışıyor hepsi de aynı b*k AKP CEMAAT CHP MHP diğerleri hepsi aynı hiç birinin diğerinden farkı yok bu ülkeye halk tan yana biri gelmediği müddetçe sıkıntıyı hep bizler çekeceğiz.Yaşanacak ve göreceğiz kimin karlı çıkacağı kim karlı çıkarsa çıksın bu ülkenin hayrına olur inş.

0|0
    0|0
  • İsrail ve abd papazı hükmünü yitirdi,abd'de tekmeyi basar ona. Kaybeden fetoş olur yani.

1|0
    0|0
  • tabiki başçalan gibi çıkacak herşey ellerinde parasız eğitim istiyruz diye pankart açan çocuklar 8 yıl ceza verdiler milyar dolar kaçıran çalanlar serbest adalatini s... türkiye diyesim geliyo

0|0
    2|0
  • Kim karlı çıkar bilmiyorum ama,

*Her durumda biz zararlı çıkıyoruz,çıkacağız..

1|2
    1|0
  • 28 Şubat darbe döneminde üniversiteli kızlarımızın polis zoruyla başörtülerini zorla çıkarttıkları bir süreçten her alanda eğitim özgürlüğünü sağlayan Ak Parti reformları demokratik reformlar değil mi?

28 Şubat darbe döneminde, başörtülü milletvekiline “bu kadına haddini bildirin” diye kinini kusarak, önce Meclis'ten attıran daha sonra vatandaşlıktan çıkaran Bülent Ecevit ve paralel siyasilerin uygulamalarına son vererek TBMM'de başörtülü olarak millet iradesini temsil yolunun açılması AB reformlarına uygun değil mi?

Okullarımızda Kur'an- Kerim ve Sevgili Peygamberimizin hayatının öğretildiği Siyer derslerinin seçmeli ders olarak okutulmasının sağlanması, din ve inanç özgürlüğü açısından geriye gidiştir

0|0
    0|1
    • bırakın bu baş örtüsü olayını artık kim karışıyor.. o döneme ait kim varsa suçsuzlarda dahil harmanlayıp silivrilerde muhebbet hapse mahkum olmadılar mı baş örtüsü sorunu yok bu ülkede kardeşim bu ülkede orta çag adaleti var demokrasi sorunu var. ve bu üllkede hırıstiyanı musevisi de var niye seçmeli ders olmasın din dersi insanlara dayatma yapmayın istiyen istedigi inancı yaşasın..

• Hiiiiç... Zükümde değil, it dalaşı misali birbirlerini yesinler dursunlar...

0|1
    2|3
  • Bu Milleti gaza Getirmek Çok Kolay.

İç karısıklıklar her Dönemde Oldu. Ama bu seferki, Daha güçlü, Çünkü birleşen Güçler var Tek hedef Hukumetı devırmek

Onlar Hayal Kurmaya dvam etsınler.

0|1
    0|1
  • Kim kârlı çıkacak bilemiyorum ama yine s*kilen vatandaş : )) ağır oldu ama resmen s*k*yorlar bizi : )) doğruya doğru şimdi

0|2
    0|0
  • Azınlıklar karlı çıkar, çünkü fikir anlamında birbirine yakınlaşan partilerin azınlıklara ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • şu anda zarardayız dibe vurmanın direk karşılığı ... daha da karışsın her şey ortaya saçıldıkça rezillikler belki millette bunda ki suç payının kendisinde olduğunu anlar .

0|0
    0|0
  • devletin başına devlet geçecek

1|0
    0|0
  • kumarı sadece oynatan kazanır

0|0
    0|0
  • Pensilvanya tavşanı ve yandaşları tabi ki.

0|0
    0|0
  • Mücadele kar için değil aslında kaybetmemek için veriliyor

0|0
    0|0
  • Siyaset sana sesleniyorum; Bir daha buralarda görürsem yakarım canını.

Siyaset: Ben her yerdeyim.

0|0
    0|0
  • Dünyaya yön veren uluslararası güçler

(AKP'li değilim sdfsdfd)

0|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 6

• halk olarak bizim karlı çıkmayacağımız kesin...

1|2
    0|2
  • Birileri ortaya ateş atıyor bla bla bla.. Keşke atmasaydı da ruhumuz duymasaydı la:/

0|0
    0|0
  • Akp.

3|2
    1|4
  • Ak parti sıçtı bu sefer :)

0|3
    1|3
  • illa yahudi kazançlı çıkar :D

0|0
    0|0
  • Ak Parti