Ne Tarz Belgesellerden Hoşlanmaktasınız ?

Örneğin hayvanlar aleminden deniz canlılarının mı ? Karadakilerin mi ? Uçanlardan mı, sürüngenlerden mi ? Çabuk söyle.

0|0
41|49

En İyi Kız Görüşü

• deniz canlıları veya uzay gökyüzü ileilgili..

0|2
    0|0
    • Deniz canlılarından favorin hangisi ? Yaşayışlarını izledikten sonra tabi.

• Ayet mealen der ki ; İnsanoğlu elleriyle yaptıkları yüzünden bir kötülüğe maruz kaldıklarında... '' devam eder. Haklısın.

• evet aynen öyle..

Kızlar Ne Diyor 40

• sürüngenler hariç hepsi olur

bir de hayvanlar alemi haricindeki belgeselleri de severim

0|1
    1|0
    • Sürüngenlere ne garazın var :/

• sürüngenler börtü böcek karıncalar vs. tiksiniyorum o yüzden yoksa bir derdim yok

• Genelde denizin içindekiler ilgimi çekiyor.

0|1
    0|0
  • farketmezz .

0|1
    0|0
  • Cezbetsin yeter.

0|1
    0|0
  • Katil balina köpek balığı okyanus buzullar vs. Bunları hayranlıkla izliyorum

0|1
    1|0
  • sürüngenler çabuk söyledim mi?

0|1
    0|0
  • Bana bir şeyler katabilecek her tür belgeseli zevkle izlerim. Önceliğim astronomi ve tarihten yana olur.

Astronomi konusunda önerebileceğim belgesel: HC'dan The Universe ve Stephen Hawking'ten Büyük Tasarım.

Tarih konusunda ise: Büyük Dünya Tarihi belgeseli.

0|1
    0|0
  • İnsanlık tarihi, geçmiş ve gelecek..

hayal gücü katkılı olursa sevinirim

1|1
    0|0
  • Bilim ve tarih.

0|2
    1|0
  • yemin ediom hayvanlari izlemieyi seviom ha. annem arada gelio dua edio bana gecince ama super ya o birbirlerini yemeleri falan ;D

0|1
    1|1
  • Deniz canlıları daha hoşuma kaçıyor. Pek görmediğim bir dünya olduğundan :)

0|1
    0|0
  • Pek belgesel seyreden biri değilim ama denk gelirse: hayvanlar, uzay ve arkeoloji ile ilgili olanlar hoşuma gider. Hayvanlardan da daha çok karadakiler ilgimi çekiyor. :)

0|1
    0|0
  • deniz altı canlıları ve uzay belgesellerine bayılıyorum fakat bermuda şeytan üçgeni hakkında çekilmiş bütün bilim kurgu belgesellerini de merakla izledim hala takip ediyorum sonuca varamadım :D

0|1
    0|0
  • Daha çok uzaylılar, nazi teknolojileri.. Bunları seviyorum

0|3
    1|0
    • Antik uzaylılar hakkında malumatın var olduğunu düşünüyorum o halde.

• Peki bakalım öyle olsun :)

• nano teknolojileri diye okudum asdassd :D

• Tarih belgesellerini sevmeye başladım yeni. Bunun dışında bilim, hayvanlar ile ilgili olanları da severim.

0|1
    1|0
  • Su altı belgeselleri

0|1
    0|0
  • Deniz + ucanlar :)

0|1
    0|0
  • okyanus belgesellerini severim

0|1
    0|0
  • hepsi ilgimi çekiyor ama genelde karadakiler :)

0|1
    0|0
  • Deniz canlıları ve uzay belgesellerini seviyorum. Diğerlerini izleyemiyorum bile

0|1
    0|0
  • nesli tükenmekte olan kabileler , ilkel insanlar

0|1
    0|0
  • Aslan belgesellerinden

0|1
    0|0
  • Dogal afetle ilgili belgeselleri cok severim.

0|1
    0|0
  • Su altı belgesellerinii izlemeyii çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Hayvanlar alemi ,karadakiler, afrika tercihimdir

0|1
    0|0
  • deniz canlıları

0|1
    0|0
  • Böyle kedi köpek belgeselleri oluyor onları. Öbürlerini sevmem

0|1
    0|0
  • Karada uçan sürüngenli deniz hayvanları.

0|1
    1|0
  • Karadakiler goc ediyor karsidan karsiya geciyorlar orda gol var gecerken timsah onlari yiyor yasam mucadelesi veriyorlar onlarda

0|1
    1|0
  • Hepsini severim en çok deniz belgesellerini seviyorum.

Şeyler de güzel oluyo helikopterli olanlar.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 49

• D-Smart'ta maalesef Nat-Geo yok, o yüzden uçak kazası raporunu izleyemiyorum... Onun dışında uzay belgeselleri ve kriminal belgeselleri seviyorum...

0|1
    0|0
  • ilgimi daha cok tarih üzerine olan belgeseller cekiyor :)

0|1
    0|0
  • Genelde etoburları anlatan belgeselleri izliyorum. Bu canlılar suda yaşıyorsa 2 katı keyifli oluyor benim için.

0|1
    0|0
  • uzay böcekler especially karıncalar... uzayda yaşam ve dinazorların savaşları belgeselleri muhteşemdi mesela.

0|1
    0|0
  • bilim ve arkeoloji belgeselleri hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • Uzay, bilimkurgu -ozellikle yakın gelecekle alakalı olanlar , dini , bazı tarihi belgeseller, deniz canlıları genelde bunlar ama cezbederse izlerim her turlu

0|1
    0|0
  • mythbusters doktor g ile adli tıp muayenesi bear grilss ile inanılmaz kurtuluş depo avcıları bagaj kapmaca nasıl yapılmış bir anla yerle bir inanılmaz olaylar gibi bu saydıklarım discovery de

0|1
    0|0
  • farketmez.

şeklimiz yeter sdads:D

0|1
    0|0
  • her tur

yapilarin olusumu hakkinda bilimsel belgesellerde tatindan yenmiyor vay nasil yapmis gavurlar oluyorsun

0|1
    0|0
  • Teknoloji , bilim ve inşaat konulu belgeseller benim için her zaman diğerlerinin önünde yer alır , var mı şöyle Mythbuster gibisi ?

0|1
    0|0
  • Timsah,Kaplan

Uefa

0|1
    0|0
  • 1. ve 2. dünya savaşları çok güzel ayrıca soğuk savaş dönemini anlatan belgesellerde beni cezbetmiyor değil. Ve bazen nasıl yapılır belgeselleri izliyorum.

0|1
    0|0
  • Ben hayvan belgesellerinden çok tarihi belgeselleri, mumya belgesellerini, uzay belgesellerini ve ufolu-hayaletli doğaüstü belgeselleri falan seviyorum :D

0|1
    0|0
  • hiç sevmem belgesel izleyene hayranlık duyarım ilginç bir şey :D

0|1
    0|0
  • Tarih. (1. ve 2.Dünya savaşları, antik savaşlar vb) , fizik(evren, kuantum vb) ve arkeoloji ile ilgili olanlar. Nadirde olsa hayvanlarda ilgimi çeker.

0|1
    0|0
  • Savaş belgeselleri, silahlar, modern mucizeler, modern rehinciler, böyle vardı çok unuttum isimlerini şimdi history channel'da çok vardı :/

0|1
    0|0
  • savaş teknoljileri ve savaşlar

0|1
    0|0
  • Fark ermez tek öğretici bir belgesel olsun.

0|1
    0|0
  • en öneml insan anatomisi

hayvan alemi

yeni teknolji ile ilgili tüm belgesel

0|1
    0|0
  • uzayı anlatan belgeseller hoşuma gidiyor

0|2
    1|0
  • Hiç birini sevmiyorum yazdıklarından.Hani şehirler,ülkeler vs. konu edinen o tarz belgeselleri severim.

0|1
    0|0
  • uyuşturucu,spor bilim sanat arabalar yapılar tarihi yerler hayvanlar alemi bilim kurgu belgeselleri

0|1
    1|0
  • Siyasi ve tarihi belgeselleri bir şeye değişmem b'aabi

0|2
    1|0
    • Tarih, siyaset dedin mi atlarım hemen. Bugün bol miktarda 28 Şubat belgeseli vardı mesela. 750. kere oturup izledim.

• Çok izleyincede bayıyo

• Pratik oluyor kanka. Günde 60 tane at hırsızına laf yetiştiriyorum bu konularda.

• Bence çılgın deney yapan bir belgesel 1 numara :-)

0|1
    0|0
  • karadakiler :ddd

0|1
    0|0
  • Doğa-hayvan

0|1
    0|0
  • tarih belgesellerinden

0|1
    0|0
  • Hic biri. Tarihi belgesel severim.

0|1
    0|0
  • tarih ve bilim alanında olanlar ilgimi çeker genelde.

0|1
    1|0
  • Hapishane belgeselleri güzel oluyor nat geo'da

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...