Postmodernizme nasıl yaklaşırsınız ya da yaklaşmasak daha mı iyi?

Postmodernizme nasıl yaklaşırsınız ya da yaklaşmasak daha mı iyi?

Bütün o konserve kavanozları, illet filmler, seksi marilyn monroe, çürüyen yapılar, kaos...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• postmodernizmin bir çok tanımı var.

eğer bu kavramı çoğulculuğa karşı bireysellik, parçalanmışlık, çeşitlilik, farklılık vs olarak ele alırsak güzel, özellikle sanat alanında.

fakat klasizmi hepten reddeden bir postmodernist yoktur bana göre.

her tavır belli bir aklın ürünüdür...

0|0
    0|0
    • ya nihayetinde reddetmek -e karşı yapılan bi eylem olduğundan ötürü pek de mümkün değil de modernizme mi karşı klasizme mi karşı

• minimalizmle dalga geçen bi rem koolhaas ı nereye koymak isteyeceğimizle alakalı bence bu

• minimalizmle dalga geçip geçmemesi çok mu önemli.

remment koolhaas kendi tarzını yaratmış. postmodernist de diyebilirsin.

istediğin yere koy.

Erkekler Ne Diyor 10

• ateşle yaklaşmam;çünkü insanın her an elinde patlayacak tutarsız bir akımdır.bu akım b*kuna ajdar bile değişik bir şey yaptı diye "postmodernim" diye satıyor belki de kendini bize.

0|0
    0|0
  • postmodernizm kültürel ve modern düşünceye ait temel kavramların yok sayılması olarak bilinir, modernizmi tam olarak hiçe sayması mümkün değildir çünkü modernizmin sonrası ve ötesi olarak hayat süren bir kavramdır. bence hayallerimizi konuşmaktan başka hiç bir anlamı yoktur düşüncelerinize saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Postmodernizm çoğu tür değeri yok eder o yüzden karşıyım.Kişinin kendi değerlerine ve bakış açısına göre bu yaklaşım değişkenlik gösterir ...

0|0
    0|0
  • reddederim.

0|0
    0|0
  • bu sitede böyle güzel sorular görmek ne güzel saçma sapan sorulara onlarca cevap moda ile ilgili güzel bir konu açtım kimse cevap yazmadı saçmalık bir nesil yetişmiş meğersem ülkemde

0|0
    0|0
    • andrei seni cevap yazmış mı saymalı?

• bilmem sanırım heyecanlandım senin gibi zeki akıllı yurttaşlarımı görünce...güzel bir haftasonu tatilinden çok büyük keyif alıyorum sıfır teknoloji ormanda kendi avınla beslenmek çadırda kalmak ama uzun süreli yaşayamam

• yanından bıle gecmem :D

0|0
    0|0
  • o ne yeeeaaaa :)

0|0
    0|0
  • Evet sana katılıyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • yaklşamıyorum en güzeli bu bence

0|0
    0|0