Sizce Türkiye`yi 2023`te ne bekliyor?

Sizce Türkiye`yi 2023`te ne bekliyor?

• Atatürk ilkelerinin tam egemenliği
    29% (4)10% (1)21% (5)Oy Ver
  • Dünya`nın en büyük 3 ekonomisinden biri
    7% (1)40% (4)21% (5)Oy Ver
  • Şeriat devleti
    14% (2)30% (3)21% (5)Oy Ver
  • Bugünkünün aynısı
    43% (6)0% (0)25% (6)Oy Ver
  • Diğer...
    7% (1)20% (2)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• neden 2023 ? lozan'ın 100. yılı olduğu için mi cumhuriyetin 100. yılı olduğu için mi?

lozan barış antlaşması nedir sayın soran, içeriğinde neler vardır ve nasıl bir antlaşmadır?

0|1
    0|0
    • bilmiyorum . sen söyle ögrenelim bayan cevaplayan

• ne?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizden bir b.k olmaz efenim.

İki ileri bir geri.

0|1
    0|0
    • yinede mrak ettim hangi secenegi işaretledin?

mogollar bir ileri bir geri diye bir sarkısı vardı dinlemeni tasiye ederim.

• Hiçbir şıkkı işaretlemedim; kestirmem mümkün değil.

Ama başımızdaki pislikleri temizlemeden, söküp atmadan daha iyisinin olacağı günler hayal gibi geliyor.

A şıkkı imkansız görünüyor, B imkansız, D olabilir ama daha kötüsü olacak diyorum, C'ye ise izin vermeyiz. O kadar başıboş değil bu ülke.

• D: Bugünkünün aynısı

0|1
    0|0
  • bugünlerden daha güzel daha rahatlamış bir ülke olacağımızı düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Satın almaya dayalı ekonomi ilk 3'e girdiği an halkın fakirlikten battığını gösterir bu.

Aynısını dedim, doğuda yeni biryer olabilir ama

0|1
    0|0
  • Şeriatın gelmesine imkan yok. Biz daha ölmedik.

1|0
    0|1
  • bugünkünün aynısı

0|1
    0|0

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• müfredatta anlatılan tüm yalanların gerçeğe çıkması

toprak vererek savaş kazanılmadığı

aslında bizim savaş kazanmadığımız topraklarımızı 4,5 milyon mt2 den 780 bin mt2 düştüğünü

neyse uzun uzun yazmayacağım lozan hezimeti sona erecek savaş antlaşmaları sona erecek ve madenimizi petrolümüzü kaynaklarımı istediğimiz gibi kullanabileceğiz ingiliz ne dedi amerika nededi diyip onlara bağlı kalmayacağız zaten bütün çaba 2023 de antlaşmaların yeniden imzalanmasını sağlamak değil mi?

kürt-türk

kapalı-açık

alevi-sunni

seçim-darbe

bu ülkede hiç bir zaman halkın setiğine itimat edilmedi halk ne zaman birini istese ya darbe yapıp astılar ya istifaya zorladılar bir türllü görevini yapmasını istemediler şu ana kadar başardılar bundan sonra inşaallah başaramayacaklar...

1|3
    1|1
    • Kafa güzel mis. Gercekleri inkar edipte sadece inanmak istediklerine inanmak nasil bir duygu cok merak ediyorum.

• Haklısın :) (ispat) :):)

• türkiye hiç önünü şimdiye kadar bu lkadar açık görmemişti.daha düne kadar yarın ne olacak belirsizliği vardı ama şimdi 60 senelik planlar projeler var.2023 hedefleri gerçekleşirse bambaşka bir türkiye olur

1|2
    0|1
  • bambaşka bir TÜRKİYE CUMHURİYETİ...

0|2
    0|0

0|2
    0|0
  • ebemiz bekliyor bu gidişle bizi 2013 de anladınız siz onu

0|0
    0|1
  • bu gündem, bu arsızlık, utanmazlık yüzünden sinir hastası olcaz, o yüzden çoğumuz 2023'ü göremicez sanırım.

0|0
    0|2
  • ahlak çökmüş olacak para ve gelır artmıs refah duzeyı yukselmıs olacak

0|1
    0|0
  • belki kürdistan kurulur

0|0
    0|2
  • Burda bazi AKPlilere bakiyorum, hayal gücleri gercekten cok güzel.

1|0
    0|4
    • senin fransız kafanda güzelmiş ee önüne bir müfredat sunulmuş ona inanacaksın tabi araştırma yok sizlerde...

ne yazıyor o müfredatta kurtuluş savaşını kazandık ee ne yaptın ? yunanlıları denize döktük ?

peki hiç ordun mu ?

ingilizler, fransızlar, ermeniler, rumlar, ruslar, italyanlar, bunlar ne oldu elmi salladık giderlerken diye ?

yada musul kerkük 12 adalar batı trakya bunları sordun mu neden verildi diye ?

yada neden bulunan madenler ve petrollerin kullanılamadığını ? fransız kafan güzel

• bak napalım biliyor musun senle sesli ya da yüz yüze konuşalım tartışalım bu konuyu böyle yazarak ikimizde yanlış düşünüyoruz birbirimiz hakkında konuşalım tartışalım diyorsan at bilgilerini bana mesaj olarak

• gözlüğün hayırlı olsun o zaman.

• 0|0
    0|0
  • eğer bu iktidar ile sürerse bu devlet şeriatın gelmesi kaçınılmaz ...

helede ülke kadınlarının % 50 sinin desteğiyle gelmesi ayrı bir trajedi .. şeriat geldiğinde recm edildiklerinde en büyük taşı ben atacam onlara hak ediyorlar çünkü...

neymiş efendim gerçek şeriat şu an iranda uygulanandan çok farklıymış ... farklı olsa ne olur uygulanacak olan irandakinin aynı olacak

0|0
    0|2
Yükleniyor...