Ahmet Ümit okuyan var mı?

ben okumaya yenı basladım yazarın uslubunu kıtaplarını çok begendım .daha önce okuyup ve beğendiğiniz bir kitabı var mı:?

0|0
83

En İyi Erkek Görüşü

• beyoğlu rapsodisi, ıstanbul hatırası, bab-ı esrar, bir ses böler geceyi kitaplarını okudum..

en çok babı esrar'ı begendim. kalemi çok güçlü, onlarca sayfa sadece betimleme yapar yaşatır seni... özellikle ıstanbul.. onun gözüyle istanbulu görmek isterdim.

ne yazsa okurum derim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kavim favorimdir. Ek olarak Beyoğlu Rapsodisi ve Sultanı Öldürmek kitaplarını da çok beğenerek okumuştum.

0|0
    0|0
  • hepsi guzeldir buldugunu oku:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ahmet Ümit candır.Türk polisiye yazarı denilince ilk aklıma gelenlerden kendisi..

Nerdeyse tüm kitaplarını okudum.

1|0
    0|0
  • bende beyoğlu rapsodisini çok beğenmiştim normalde hangi dizi film kitap olursa olsun katili bulabilirken bu kitapta bulamamıştım

1|0
    0|0
  • kavim kitabini okumustum guzeldi fena degildi.

1|0
    0|0
  • evet okudum. kavim ve İstanbul hatırasını okumuştum ikiside çok harika kitaplardı bir ktabını daha okumuştum ama onun adını hatırlamıyorum güzel romanları olan bir yazar

1|0
    0|0
  • Bende beyoğlunun en güzel abisi adlı kitabını aldım bugünlerde ona başlıycam ilk defa okuyacağım bakalım nasılmış :)

0|0
    0|0
  • Kar kokusu çok güzel

1|0
    0|0
  • Beyoğlu nun en güzel abisi

ıstanbul hatırası

bab ı esrar güzel kitaplar dır tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Sis ve gece birde kar kokusu :)

0|0