Ne kadar sacma yerlere geldık

Sizce Türkiye nereye gidiyor bu olmayan demokrasinin adaletsizliğin sebebi nedirrrr ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitim,Hukuk,Ordu gibi kurumların hiç birinin doğru dürüst işleyemediği bir ülke daha nere kadar gidebilirse oraya gidiyoruz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hülogggg lar yüzünden tepe taklak gidiyoruz.. ülkenin durumunu anlamak için ekonomi sayfalarındaki verileri okuyabilmek ve analz edebilmek gerekiyor hüloların okuduğu sayfalar spor sayfaları ve 3. sayfadaki cinayet haberleri..

0|0
    0|1
  • başta Amerika olsada kömür makarna için Ülkesini satan mahluklar..

1|2
    1|0
  • Adalet mi ? 1938 de adalet bitti. Olsun yol yapıyolar gerisi önemli değil koyunlar için.

1|2
    1|0
    • o yollar 4x4 aracı olanlara hayırlı olsun tır filoları olanlara sehirler arası çaldıkları paraları kaçıranlara hayırlı olsun.. ama o yola çıkan koyuna çarparlar leşi yolda kalır durup bakmazlar bile..

• ülkemzde 2 ayaklı koyunların çokluğunun sonuçları bunlar

1|2
    1|0
  • hmm derin konu.

0|0
    0|0
  • dünya yavaş yavaş kıyamete ilerliyor yani diyeceğim şu mutlu huzurlu adaletli dünyayı beklemeyin.

böyle şeyler kıyametin bir alametidir.

allah bize neyi emretmişse onu yapalım yapmaya calısalım ...

0|0
    0|0
  • sebep açıkça ortada :((

bu adamları kendi ailesinden daha çok koruyan

akkoyun'lar yüzünden bu haldeyiz :(( ;)

1|1
    1|0
  • Türkiyede Adalat sadece bir kadın ismidir :)

0|1
    0|0
  • demokrasiyi halk için değil, kendi istekleri ve egoları için kullanmaları,

0|0
    0|0
  • boka gidiyor

0|0
    0|0
  • Ben gidişattan memnunum :)))

0|0
    0|3
  • gecmişte daha kötuydu.

ordunun siyasete karısması ve darbelerle ulkenin gerilemesi durdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• egitim...

0|2
    0|0
  • Türkiyede tek sorun Cehalettir.

Halk cahil olmasa ne kötü iktidar gelebilir başa,ne de kötü muhalefet. Verev ki geldi, daha ilk seçimde geri gönderilir ve yaptıkları kötü işlerden dolayı yargılanırlar...

Cahillik bir ülkenin başına gelebilecek en kötü şeydir. Emperyal devletler,sömürecekleri ülkeleri,cahilliklerinden istifade ederek sömürürler.

Emperyalizmin en önemli sömürme aracı cehalettir.

0|2
    0|0
    • Kımsenın yargılandığını gormedım yaptıkları kotu ıslerden dolayı :)) Paran varsa adamda öldürsen dosyan kapanır :))

• hepsı cete oldu bunların :D

• aynen öyle

Yükleniyor...