Mavi en sıcak renktir filmini izleyen varmı?

Mavi en sıcak renktir filmini izleyen varmı? varsa nasıldı? izlemek için bir site buldum fakat cok yavas.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 2|0
    0|0
  • site ismini alabilirmiyim merak ettim bir yandan bende bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1|0
    0|0
    • h ttp://pipolunette.com/dram/mavi-en-sicak-renktir-turkce-altyazili-izle-la-vie-dadele-2013.html

baştakı hyi bırlestır bu sıtedekının alt yazısı duzgundu :) bnde dolsun dıye beklıyorum :)

• yukardan vkhd1 secersen filmler alternatif olarak verilmiştir eger netiniz yavssa ona göre tepki verecektir.zannediyorum sıcak bir film özetini izledim harika gibi görünüyor yaz filmi gibi :)

• boş ver filmi falan aç kitap oku :)))

1|0
    0|0
  • Aşk yok o filmde bence. İki tane kişiliği oturmamış genç kız. Cinsel ilişki odaklılar...

0|0
    0|0
  • bende izlemeyi düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• izledim iyi bir filmdi..sevişme sahnesi vardı biraz p*rnomsu ve uzundu ona çok anlam veremedim,neyse...nedense adele'den etkilendim, hoş kız..=) emma nın da karizması var ama erkek fatma diye çok hoşlanmadım, saçlarını da biraz kıskandım sankim ırıspının...gkjhgk ama film iyiydi yani izleyebildim normalde beğenmediğimde sıkılıyorum..

1|0
    0|0
  • dün izledim film bikere cok fazla uzun 3 saat. +18 evet olmalı ama bu kadar acık olmasına bir anlam veremedim. o açıklıktan filmdeki duyguyu pek alamadım. ödül almasını anlamıyorum daha ıyı yapımlar varken. ama izle bir fikir olusun aklında :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...