Hayattaki amacınız ne?

neyi bekliyorsunuz bu hayattan? neyi merak ediyorsunuz?şunu yapamadan ölmeyeyim dediğiniz şey ne?

• Sağlıklı huzurlu bir hayat
    57% (196)55% (147)56% (343)Oy Ver
  • Dünyanın en zengin insanı olmak
    8% (29)14% (37)11% (66)Oy Ver
  • Evlenmek çoluk çocuk sahibi olmak
    19% (66)16% (42)18% (108)Oy Ver
  • Yemediğim b.k kalmadı bu hayatta bir ölümü merak ediyorum
    16% (54)15% (39)15% (93)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
49|51

En İyi Kız Görüşü

• link :DD

0|0
    0|0
    • bir yazlık,bir villam dublexım triplexim ve bır audıq7 ve daha çok sık model degıstırecegım arabalar,ve daha iyi bir işim,vunlar günün birinde olacak ama o belki o olmayacak aslında ben bukadar malı mülkü sırf okız için biriktiriorum ama obeni sevmiyor,hayat ne kadar garip ben onun için bu zeminleri hazırlarken,obeni redderince biyere kadar yapacak bişe yok dedimiz durumlar,yani okız evlenirse dogal olarak başka bir sayfa açacamda hayat kader muketterat yapacak bişe yok :=)kimin için birriktiri

• Kardeş bir çay iç sen.

Kızlar Ne Diyor 48

• kendi secimlerimden ve zevk aldigim insanlar ve yapitigim seylerden olusan, egrisi dogrusuyla, mutlululu mutsuzluguyla kararlari tamamen bana ait bir yasam...kendime ait, kirada olsa yalnizca benim ve kizimin bir arada oturdugu bir ev, ve kendi secimlerimizden olusan esyalar...az ve sicak esyalardan olusan,

0|0
    0|0
  • d diyip gidiyorum

0|0
    0|0
  • para mutluluk huzur

0|1
    0|0
    • diyelim çok paran var mutlusun huzurlusun yediğin önünde yemediğin arkanda ondan sonra ne yaparsın

• Anne olmadan ölmiyim.

0|1
    0|0
  • 1 le 3 arasında gittim geldim ama 1 i seçtim evliyim ama henüz cocugum yok çok istiyorum Allah nasıp eder inşallah... sağlıklı huzurlu olunca Allahın izniyle herseye kavuşur insan

0|0
    0|0
    • inşalah kardeşim klomen tb diye bir ilaç var araştır ve kullan ikiz ve üçüzde olabilir :)

• biliyorum gerektıgı zamanda kullanıyorum ve inan bana yapılması gereken herseyı yapıyorum gerisi Allaha kalmış o ne zaman nasıp ederse o zaman :) bu arada arkadaşlık yolladım kabul edermısın

• suan aklıma tek gelen uzun bır masaj sanırım. upuzun hafıf eller sıcak bı ortam. ve uyku.şu anbunu ıstıyorum en azından

0|0
    0|0
  • Sevgilimle evlenmek, birlikte hayalini kurduğumuz şeyleri gerçekleştirmek ve mutlu olmak, mutlu etmek

0|1
    0|0
  • Sağlıklı, huzurlu, mutlu dolu bir yaşam için çabalıyorum...

Sevdiklerim daima yanımda olsun, ayaklarım daima yere bassın yeter bana.

0|1
    0|0
  • A, c

-

0|0
    0|0
  • çocuk istiyorum ama evlenmek istemiyorum . öyle iki arada bir deredeyim.

1|0
    0|0
    • muhteşem genlere sahibim aklında olsun

• Evlenmek neden istemiyorsun . Tek basina nasil bakican sabiyi

• bilmiyorum tek başına bakmak istiyorum kimseye güvenim yok . evlenip boşanabilirim belki

• doğru nefes alabilmeyi öğrenmek

0|1
    0|0
  • İyi bir yerlere gelip kendi ayaklarım üstünde durmak.

0|1
    0|0
    • ve kime nasip olacak ben o kız için diilde başka kız içinmi bu mücadelem ya,hayatta istedigim ne mal ne mülk ne servet sadece o prenseste,ama olmayacak benim tahminim o,elimden geleni yapıyorum,yapacak bişe yok,benseviorum okızbeni sevmior?evlendimdede onu sevdigim kadar öbür zoraki gelen kızı nasıl sevecem yani evlenmek içinmi evlenecem?onu sevdimgibi başka kızı sevemem?işim çokzor,ama yapacak bişede yok buda işin diger gercegi,kızlar maddiyata degerverırolmus keske aska ınanlardan olmasaydm

• İnşallah sevdiğine kavuşursun arkadaş

• Yaşayamadığım tatmadığım duyguları tatmak

eksik olan yanlarımı tamamlamak.

0|0
    0|0
  • A..şıkkı okunacak yüzlerce kitabım

gitmek istediğim onlarca ülke var

1|0
    0|0
  • sağlıklı ve huzurlu, verimli üretken bir hayat istiyorum öncelikle...

0|0
    0|0
  • Herşeyi öğrenmek. Dünyadaki herşeyi öğrenmek. bir teknolojik alet yaratabilmek.

0|0
    0|0
  • yemek yemeden ölmemeliyim :)

1|0
    0|0
  • sağlığım huzurum yerinde olsun o bana yter.

0|1
    0|0
  • Kariyer sahibi olmakk

0|1
    0|0
  • valla bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • zengin olmalıyım.

0|2
    0|0
  • Hiç bilmiyorum

0|0
    0|1
  • sağlık huzur mutluluk

0|0
    0|0
  • Herşeyi yaşayıp ölmek istiyorum. Bunu yapamadım demek istemiyorum. Örneğin hemcinsimle bir ilişki yaşamak. Çok merak ediyorum. Yaşamadan ölmek istemem

0|0
    0|0
  • hayallerimi gerçekleştirmek ve huzurlu bir hayat askı bulmakta var tabi :D

başka ne kaldı ki :)

0|0
    0|0
  • bugün annem sevdiğim yemekleri yapsın.

0|0
    0|0
  • Yolum uzun. Ama hayattaki en büyük amacım inancım için çalışmak ve sosyoloji adına kalıcı işler yapmak.

0|0
    0|0

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Eşim, çoluğum çocuğum ve ailemle huzurlu bir hayat diliyorum.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 51

• bunu link ve bunu link sürmeden ölmek istemiyorum.

0|1
    0|0
  • dünyanın en zengin insanı değil de zengin olmayı gerçekten çok istiyorum. sabah yataktan zorunlu olduğum saatte değil, kendi istediğim saatte çıkmak istiyorum. bazı hafta içi günlerini hiç çalışmadan geçirmek kışları 1 ay uludağda yazları 1 ay güneyde geçirmek istiyorum. küçük bir zenginlik yeter aslında çok büyük paralar değil. bahçeli bir evde oturmak, otoparkım ve bir ferrari istiyorum, porche de olur, daha fazlasını istemiyorum. cem yılmaz gibi araba koleksiyonunda falan gözüm yok. bazıları ayda 500 bin kazanıyo, ben yılda 400 bin gelirim olsun başka hiç bir idealim yok.

0|0
    0|0
    • Çok fazla istemiyorum ama ferrari ya da porche istiyorum , toyota yaris neyine yetmiyor ? mütevazi isteklere bak :)

• Geçen para avcısını izledim de haftada 3 milyon kazanıyodu o da.

• hayattan bir şey beklemiyorum yapmak istediklerimi yapmaya çalışıyorum kariyer ve iyi bir iş hayatı ve akabinde aklıma gelen her şeyi yapa bilme gücü ve maddiyatını karşılayıp hayatımda keske sunuda yapsaydım dedıgım bı sey kalmasın dıye ugrasıyorum amac bu .)

0|0
    0|0
  • Çok fazla bir şey yapmamış olmama rağmen şunu özellikle yapmak istiyorum diyebileceğim bir şey yok. Futbolcu olmayı düşlerdim o da küçükken. Şu an ölsem yeridir :|

0|0
    0|0
  • D şıkkı tam benlik sanırsam . . .

Yemediğim bir bok kalmadı , yaptığım hatalar kaybettiğim insanlar , geçmişim de gitti geleceğim de . Hergün ölmek için dua ediyorum.

0|0
    0|0
  • parasal fazlalık göz çıkartmaz...

0|1
    0|0
  • iş sahıbı olmak ve hayırlı bir evlilik yapıp çoluk çocuğa karışmak..

1|1
    0|0
  • Hayattan beklediğim tek şey fark yaratmak benden sonraki nesillerin yarattığım fark sayesinde daha mutlu olmaları

0|0
    0|0
  • Sağlıklı ve huzurlu bir hayat diye oy kullandım ama bakıyorum da bunun için bile para gerekiyor. Hayalim kendime ait dev bir kitaplık, binlerce film, asla kopamayacağım oyunlarım bunların hepsini bir arada gerçekleştirebileceğim bir ev. Bunlar için en iyisinden bir bilgisayar bir televizyon. Bakın araba sevdamı da es geçemem onun içinde çok pahalı olmasa da güzel bir araba. İnsanlardan çok beklentim yok

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Saglikli huzurlu bir hayat

0|0
    0|0
  • çocuklarımla ve eşimle mutlu bir hayat kurmak istiyorum ama daha ne çocuğum var ne de eşim hayata karşı sanki hiç adım atmamış gibiyim mühendis olmama rağmen

0|0
    0|0
  • A ve C şıkları

0|0
    0|0
  • A ve C tabi ki..

0|0
    0|0
  • Dünyanın en zengin insanı olmak

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Gözümüz yükseklerde değil be usta işimizi elimize alalım aramabızı alalım huzurlu bir hayatımız olsun bir de canımızdan çok sevdiğimiz sevdiğimiz...

0|0
    0|0
  • bende evlenip çocuk çocuk sahibi olmak istiyorum iyi bir ailem olsun istiyorum ama etrafta düzgün kız kalmamış

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • KENDİNİ YAKIŞTIRDIĞIN KİŞİYLE MUTLUYSAN NORMAL GÜNÜMÜZDE BAK ALİ AĞAOPLU 60 YAŞINDA SEVGİLİSİ 26 YAŞINDA

0|0
    0|0
  • Zengin olmak.

0|1
    0|0
  • Birincil amacım B: Dünyanın en zengin insanı olmak bunun hergün farkına biraz daha fazla varıyorum sizde unutmayın Bu dünyada parası olana hayat

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğim kızla evlenmek istiyorum en çok onu istiyorum benim ne paraya ne pula ihtiyacım var hiç birini istemiyorum sadece sevdiğim kızı istiyorum

0|0
    0|0
  • Kendi amaçlarımı gerçekleştirecek ve bağımsız olacak kadar param olsun. Onun dışında iyi bir çevrem olması da elzem.

0|0
    0|0
  • Her Gece Yatarken Yarın Sabah Bir Daha Uyanamamak İstiyorum.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • A şıkkı son kararım

0|0
    0|0
  • A: Sağlıklı huzurlu bir hayat

0|0
    0|0
  • tek hayalim ve hayattan beklentim onkoloji üzerine çalışma yapmak başarılı olurum inş :)

0|0
    0|0
  • Benim fikrim secenekler arasinda yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...