Şebnem Ferah dinliyorum. Şebocu olmak kötü mü, iyi mi sizce?

şuanda şebnem ferah dinliyorum ve hayranıyım hastasıyım yanii:)) ama kendi çevremde şebnemi beğenmeyenler var soruyorum net bi cevapda vermiyorlar ne var bu şebnemde de sevmiyorsunuz arkadaşlar :)

Güncellemeler:
Şebnem Ferah - Vazgeçtim Dünyadan ,tam şebnem benim için yazmış :)
selam şeblemciler nasılsınız bakalım :))

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Severim ben.

0|0
    0|0
  • bende cok beğeniyorumm :)

0|0
    0|0
  • Onu beğenmeyenler ne dinliyo ben çok merak ediyorum. Gayet kaliteli bir sesi ve kaliteli şarkıları var.

0|0
    0|0
  • Kadının sesine bende bayılıyorum

0|0
    0|0
  • ben şebnem ferahı çok seviyorum dinlerim de sesi de güzel kendisi de güzel şarkıları da anlamlı, ve en önemlisi çoğunu kendisi yazıyori sen bakma başkalarının dediğine şebocu olmaya devam et, onu sevmeyenler de önce kendilerine baksın =) takma kafana =)

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum. link

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz .kimse kimseyi sevmek zorunda olmadıgı gibi sen de için den geleni yap bence ...:))) yani istedigini yap

0|0
    0|0
  • Hemen her şarkısını çok beğenerek dinliyorum,şu ara çok Hoşçakal ve İstiklal Caddesi Kadar dinliyorum :) Şebnem Ferah'ı sevmeyenler de olabilir zevkler tartışılmaz fakat sesine kötü diyen duydum olmaz böyle bir şey!

0|0
    0|0
  • rockcı olduğundan bi önyargı oluşmuş ama kendisi gayet kaliteli müzik yapar bizde uzaklara dala dala dinleriz :)

0|0
    0|0
  • sıkı bir şebnem ferah hayranıyımdır, sarkılarını da kendını cok sevıyorum arkadaslar bana şebocu değil şeboist dıolar :)

0|0
    0|0
  • severim bende ama hastası olcak kadar hiçbirini sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • bi süre sonra bayıyor hep mutsuz yazık :(

0|0
    0|0
    • gelinlik giymeden,ışığı görmeden ,bebeğimden önce :) vazgeçtim dünyadanın senin için yazıldığına emin misin :D bu kadının bir de "bırak kadının olayım"şarkısı var ki erkeklerden dinlemek pek keyifli :D

• daha çok anlamaları tekrar söyleyeyim evet benim için yazılmış :))

• Sigara şarkısını severim

0|0
    0|0
  • severim özellikle can kırıkları

0|0
    0|0
  • severim..şebo takılıyorum şuanda.

0|0
    0|0
  • yoo ben severim,şarkılarıda hoş benzetirlerdee :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şebnem ferah iyi değil diyen insanlara hssstr de geç dostum :) ml bu insanlar ya harbiden bak şebnem ferah bu ülkenin sayılı kadınlarından rock ın en güzel dişisi bende onu dinliyorum şu an ve dediklerin insanları hep sallamışımdır

1|0
    0|0
  • Sevene de sevmeyene de saygı göstermek lazım

0|0
    0|0
  • Bakışlarından hoşlanmıyorum. Geçen bir albüm kapağındaki fotografını gördüm. Makyajı ile aynı satanistlere benziyordu. Belki iyi bir kız ama görsel anlamda tam bir felaket.

0|0
    1|0
  • Şebnem sevene şebocu mu deniyormuş? :)

Ben çok severim keratayı.

0|0
    0|0
  • Şebo olmak ayrı bir fark ya o bir tanedir ya

0|0
    0|0
  • Şeboist'im ulaaaannnn :) Kraliçem o benim...

0|0
    0|0
  • Bende bayılırım Şebnem Feraha :)

0|0
    0|0
  • İyidr Aşk Kitabı düeti iyiydi .

0|0
    1|0
  • şebnem ferah çoğundan iyidir de şebocu nedir ya

0|0
    0|0
  • zevk meselesi

0|0
    0|0
  • bok var ..ne bekliyon dayı zevkler ve renkler tartışılmaz... :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...