Fotoğraf çekmekle uğraşan var mı?

Ne tür bir resim çekmeyi hedeflersiniz,doga mı,hayvan mı,gündelik insan yaşantısımı,çektiğiniz resimlerde ince detay ararmısınız?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Kadin teni..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fotograf cekmek bır sanattır becerı ıster emek ıster ozen ıster dıkkat ıster benım dayım ılgılenıyor cok guzel fotograflar cekıyor nette palasıyor herhangı bı egıtım almadı kendı ugraslarıyla gelıstırdı kendısını sımdı profosyonel sevıyede cok ınce detaycı ben pek ılgılenmem cekmeyıde cekılmeyıde sevmem ama dedıgım gıbı yapsamda ınce detaycı olurdum bende hatta dayımın resımlerınden lınk atayım bakalaım begenecekmısınız link link

0|0
    0|0
  • Doğallık olmalı

0|0
    0|0
  • Ben genellikle doğa fotoğraflarını seviyorum ve çekiyorum. Hayvan da olabiliyor. Sadece insan fotoğraflamayı sevmiyorum çünkü insanlar rahat davranmıyor...

0|0
    0|0
  • ben cekiyorum. Eskiden macro takilirdim bortu bocek. Artik oglumun ilginc fotograflarini cekiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet bende ilgileniyorum fotoğrafçılıkla. Fotoğrafçı dediğin zaten detaylarla yaşar :D Fotoğraf karesi olmayı hak eden her kareyi alırız :D

0|0
    0|0
  • şu an fotoğraf çekmekle değil düzenlemeyle uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • Göklere ilgim var da, o işe girecek param yok şuan.

0|0
    0|0
  • link

idare ediyor

0|0
    0|0
  • tarih-insan

İstanbul ve çevresinin eski yapılarını kenar mahalle ve balat tarlabaşı gibi yerlerde insan manzaraları çekmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Resim çekilmez, ilk önce bunu öğren bence.Daha sonra ise, daha çok gündelik hayat ve de doğa fotoğrafları tercihim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...