Homolara türkiyede özgürlük verilmeli mi

homolara türkiyede özgürlük verilmeli mi (şimdi uzun oldu mu) yobazlar kesin günah diyecek :D :D

• Evet
    64% (7)64% (9)64% (16)Oy Ver
  • Hayır
    36% (4)36% (5)36% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Verilmemesi saçma zaten.

Lan olm iki adamın ya da kızın kendi evlerinde yiyismesinden size ne,bize ne,banane,sanane ?

Size giren çıkan ne var ? Parkta el ele tutussalar, size ne ? Öpüsseler size ne ?

Ha genelde iki yoldan savunurlar.

1- Çocukların ahlakı bozulur. Kusura bakma da bu çocukların ahlakı 13 yasında evlendirilerek bozuluyor zaten, 7 yasındaki kız çocugun basını zorla kapattıgında ahlakı bozuluyor zaten.

2- Göz zevkimi bozuyor, görmek istemiyorum. Valla böyle bir hak yok. Sokaklardaki göbekli, kıro adamlar, kediler, basörtülü kadınlar da benim göz zevkimi bozuyor. Ama bununla yasamak zorundayım, siz de öyle.

Bir de en komigi hümanist olup gay'leri savununca gelen ilk soru ''Sen de mi gay'sin ?'' oluyor.

Hayır gay değilim, ve sizin gibi dar kafalı,hemen dini öne süren bir beyinsiz de değilim

1|4
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Yobazlar günah der diyecek kadar küçülmemeni isterdim. Sen insanlara yobaz diyerek onları sınıflandırırsan, onlar seni homo diye sınıflandırıp ayrımcılık yaparsa haksız mı olur? Önce sen insanlara ve düşüncelerine saygı duymayı öğrenmelisin.

Cevabına gelince bende bir yobazım. Ama bence evet özgürlük gelmeli.

0|1
    0|1
  • Özgürlük verilmez ki, zaten sahip olunan bir şey. Ama işte kazanılan-alınan bir şey haline geldi. Elbette kendilerini gerçekleştirmeliler.

1|1
    0|1
  • yobazlıkla alakası yok, günahı düşünmeyen insanlar zaten onlar, ama ben karşıyım kesinlikle

0|2
    1|3
    • tanrı herkesi yaratığı gibi sever yaklaşık 550 varlık homo tanrı neden bu kadar bozuk varlık yarattı

• bu konunun yeri burası değil onlar bozuk yaratılmadı, sınavları bu özüne dönebilmelilerdi

• Homo ne be ozgurler zaten daha napacaklar

0|1
    0|1
    • türkiyeyi düşünerek cevap vermedin o kadar kişiyi öldürüyolar onları görmüyorsunuz lanet olası homofobikler

• çocuk evlat edinme özgürlüğü verilmemeli. o çocukların psikolojisi ne olacak sonra

0|1
    0|0
  • Hayır

0|2
    2|3

Erkekler Ne Diyor 9

• Özgürlük verilen bir şey değil. Doğuştan gelen bir hak.

1|1
    0|1
  • Homolar ne iğrenç bir tabirdir.

Adım kadar eminim ki eşcinsel düşmanlığı hat safhada olanların çoğu gizli eşcinsel.

He işimiz yobazlara kalacaksa zaten yaşamamamız lazım. Onlara pek aldırış edilmemesi gerek.

1|4
    2|2
  • Muhammedin Kuranda "pirlanta gibi" sözlerlen cenneteki oglanlari anlatigina bakarsak, Toplumu Müslüman olan ülkelerdeki Escinsell oranlarina bakarsak, Islamin aslinda Escinsellige yakinligini kabul etmek gerek.

Müslümanlarin buna göre hala bukadar karsi olmalari , kendi dinlerine haykiri.

Neyse senin ana soruya gene dönelim.

Evet tabiki verilmeli. Verilmemek icin bir neden göremiyorum.

1|2
    1|4
    • bilader nasıl bir kafa nasıl bir zihniyet bu lut kavmi niye helak oldu sanıyorsun sen ? koskoca şehir öylece yok oldu bunu bildigin halde gelip burada neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamış değilim

• Lut kavmi eşcinseldi

• Dünya 4.5 milyar yıllık HepsN arkadas. Okyanus diplerinde biriken kimyasallar kendi kendine birleserek ilk canlıyı olusturabilir. Benim anlamadıgım şu ; Adem'in gökten löp diye indigine inanıyorsunuz da okyanus dibinde ilk canlının olustuguna mı inanmıyorsunuz ?

• hayır sınır dışı edilmeliler...

1|3
    0|5
  • Homoları özgür bırakırsan ya davulcuya ya da zurnacıya kaçar :P

0|1
    0|1
  • Hayır

0|2
    0|2
  • kesınlıkle verılmelı abı savunuyorrum vala

0|1
    0|1
  • her şeyden önce homoluk dediğin genelde hastalık sonucu oluşuyor adamın veya kadının ne suçu var. buda ona takdir edilen bir şey. hem o cinsiyetini değiştirmiyor sadece karşı cinsine ilgi duyuyorsa sorun yok bence

0|0
    0|3
  • yozbazlıkla alakası yok ateistim ve ulkemde homolara yer verilmesini istemiyorum.

yada hastalıklarının duzeltilmesi için caba harcanmalı.

0|2
    1|3
Yükleniyor...