Satışın çok olması için nasıl bir kampanya yapmam gerek?

Çizgi Romanımın çok satması için nasıl bir kampanya yapmam lazım?

Yeme-içme, sinema vb.

Tür: Gizem, korku, bilim kurgu

Güncellemeler:
Eğer anlaşabilirsem Burger King kampanyası yapmayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kampanya falan hikaye.yapman gereken bu tarzdaki çizgi romanlardan hoşlananların haberinin olmasını sağlamak ve özendirici olmak yani insanlar merak etmeli ki alsınlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitap okuyan yok zaten bedava konuşma versen bir ihtimal oda en az 1 aylık olması şartıyla

0|0
    0|0
  • bana gönder zorla satarım :D

0|0
    0|0
    • :) Çizgi romanım çıkınca ciddiysen kar payı anlaşmalı gönderirim .

• kötü bir şey değil canım :) hatta aklımda bir şey yok zamanı gelince görüşürüz

• Tamam o zaman görüşürüz :)

• o kadar aşırıya kaçma bence küçük hediyeler olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslında alıcı bulursun.Kendine özel bir site kur.paypal ve ptt havela sistemiyle.bu sektör senden sorulur.Yanlız çizgiroman kalitesi önemli.Birazda site içi reklam özendirici.

0|0
    0|0
    • D&R, Kitapyurdu, NT gibi online ve gerçek mağazalarada dağıtım yaptıracağım. Onları düşünmedim değil. :)

• Bence düşüncen güzel.Ama kendine ayrı bir site kurarsan veyada facebook üzerinden daha iyi olur.Örneğin karikatüristler bile bu yöntemle iyi iş çıkarıyorlar.yine online mağazalar ve gerçek mağazalar olsun.Ama artık millet internet üzerinden ve kolayca ulaşbileceği ve kolayca parasını ödeyebileceği seçenekler istiyorlar.Bence güzel olur.:)

• Tabii site düşünüyorum, facebook üzerinden de reklam düşünüyorum. Ama kampanya olarak ne yapmam gerek?

• Alana sigara ya da oje falan hediye et promosyonlu

0|0
    0|0
  • düzgün yazmalısın ve ucuz olmalı

0|0
    0|0
    • Düzgün yazmalısın derken?

• maliyetin varsa onu da içine katman lazım.piyasayı da araştırman lazım.

• Piyasada 15 TLden aşağı kaliteli çizgi roman görmedim. Her şey dahil fiyat olarak 7-12 tl arası fiyat düşünüyorum.

• bedava vermezsen alıcı bulamazsın:)))

0|0
    0|0
    • katılıyorum

• bende yıllarca esnaf oldum..müşteri her zaman tebessüm ve ilgi ister.piyasa atıyorum 10 ise satısın sende satısın 8 olmasını ister ve de kalite tabi..bunlar olursa o müşteri asla bırakmaz ve bir müşteri 10 müşteri yine getir abi

• Evet öyle. Peki kampanya olarak ne yapmam gerek?

Yükleniyor...