Kapat

Nerde o eski mektuplar?

Postacinin geldiğini peşinden koşuşturan çocukların sesinden anlardi sabırsızlıkla mektubuna cevap bekleyenler kimi askerdeki nisanlisindan kimi oğlundan gelicek bir mektubu beklerdi kimiyse gurbette çalışan eşinden kokusunu mektupla alicakmis gibi beklerdi..

Bi anlami değeri kıymeti vardı..

Bugün sosyal paylaşım sitelerinden cikmayan gençler sabahlarakadar ellerinden telefonu dusurmiyen gencecik kızlar.. var

Sorarım size nereye gidiyor bu gençlik sonu ne bunun tahmin edebilen varmı?

Asagidaki linkte sadece bir kac ornek var bilinçsiz kullanıldığında baslarina neler geldiğini anlatan sadece bir örnek!

link

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tam da az önce birine bunun hakkında bir mesaj yazmıştım.. kopyalayıp buraya yapıştırayım..

"... ben karşılıklı anlık olarak mesajlaşmayı pek sevmiyorum, daha çok mektuplaşır gibi uzun uzun yazıp ertesi gün gelen cevabı heyecanla okumayı seviyorum.. :) Teknoloji sayesinde iletişimimiz hızlandı fakat insan ilişkileri değersizleşti.. MSNde veya facebookta herkes her dakika çevrimiçi olunca sohbet edecek konu da kalmadı, sohbetin tadı da.. Biribirimizi çok çabuk tükettik.. "

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık sms diye bişey var. Ki bence bu kötü birşey değil. !hafta 10 gün çocuğundan gelecek sağlık mektubunu bekleyeceğine bir smsle 2 dk içinde öğren. Daha iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben arkadaşımla hala mektuplaşıyorum. Çok keyifli ve heyecanlı. Yani beklemek, yazmak güzel.

0|0
    0|0
  • dediği gibi eskidenmiş.

0|0
    0|0
  • o mektuplar eskide kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...