Hızlı okuma kurslarına katılan var mı? Katılıpta faydasını gören var mı?

Nerede,ne zaman,ne kadar süre ile,ne kadar ücretle bu işi yaptınız? Nerden nereye geldiniz?

Merak ediyorum sadece. Nu merakımıda anca deneyenler giderir.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Daha öncede cevap vermiştim link

0|1
    0|2
    • O cevaptaki linkte 535 %53 anlama oranıyla çıktı. Bu kaç olur o kurslara katılsam ve egzersiz demişsin onlar nedir?

• kitaplar paylaşamam kursa gitmen gerek.

• KitapLAR kaç tane o öyle :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Lisedeyken diksiyon ve hızlı okuma dersim vardı. Ancak bir faydası olduğunu hatırlamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dershanede tanıdıktan 3 seanslık taktik falan aldık tam katılana faydası var ancak yarım bırakıp normalde vereceği egzersizlere uymayınca sıkıntı oluyor

0|1
    0|0
    • taktik mi?:)

• Göz kaslarını geliştirmek için gerekli olan bazı egzersizleri falan gösterdi iyi bir şey[normali baya da pahalıymış :D]

• Hahahaha :) Bu gözü sağa,sola,yukarı,aşağı,çapraz olayı mı? Oysa eğer nette beleşe var o :D

• gerek yok kendinde yapabilirsin.asıl amaç okuduğun sayfanın ana temasını anlamak zaten

0|0
    0|0
    • O zaman resimli kitap alalım :)

• aynı şeyler nette de yazıyor :D

• Nette her bir halt yazıyor tabii :) Bazıları ucundan bazıları uygulamalı.

• Ben yavaş okuma kursuna katıldım , o kadar hızlıyım ki yavaşlamaya ihtiyacım var

0|0
    0|0
    • Kaç kelime ile bunu diyorsun ki?

Hem bunu yapacağına 1.sınıfların derslerine konuk olarak gitmen yeterli olurdu :)

• Ama gerçekten 10 saniyede on bin den fazla kelime okuyabilirim. Alfabeyi sayarım 10 saniyede , alfabemizden çıkar yani o kadar kelime

• mesele o değil. Ayrıca alfabeyi okusan gene iyi sayıyosun :)

• gözlerinle takip et yazıyı ve yanlıs okudugun zaman geri dönusler yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...