Hangi Yemeksiniz? Karakterinize Göre Hangi Yemek Olduğunuzu Test Edin!

Evet en temel içgüdü yemek yemek. Peki siz hangi yemeksiniz, sizi kimler yer? Cevabı sorularda gizli. Haydi başlayalım.

Benim sonucum

Tebrikler, dondurmasın! Herkes sana kelimenin tam anlamıyla BAYILIYOR! Herkes seninle vakit geçirmek istiyor çünkü insanları mutlu ediyorsun. Hatta bazen çocuklar sırf senin yanından ayrılmamak için ağlıyor, Rengarenk taptatlı bir insansın.

Güncellemeler:
Çok özür diliyorum... link

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Tebrikler, dondurmasın! Herkes sana kelimenin tam anlamıyla BAYILIYOR! Herkes seninle vakit geçirmek istiyor çünkü insanları mutlu ediyorsun. Hatta bazen çocuklar sırf senin yanından ayrılmamak için ağlıyor, Rengarenk taptatlı bir insansın.

0|1
    1|0
  • hani link

0|1
    1|0
    • Olsa da Yesek - Dürüm!

Dürümsün! İçinde herşeyden biraz var, yeniliklerin insanısın. Bir arkadaş toplantısında ilk akla gelen sensin. Belki çok gösterişli değilsin ama insanlar seni tanıdıkça seviyor.

• link nerede?

0|1
    1|0
    • Bir çok durumu idare edebiliyorsun ve zor zamanlarda insanların kurtarıcısın. Kimse senin için "çok faydalı bir arkadaş" dedi mi? Demediyse demeliler. İnsanlarla kolay anlaşırsın ve insan ilişkilerinde oldukça beceriklisin.. Sen olmazsan olmaz.

• tostmuşum.

• Nutellasın... Kahvaltıların en güzel yanı belki de.. Evet belki bazı konularda biraz aşırısın, ama bu kötü bir şey değil, insanların seni sevmesini sağlıyor. Yaşamayı seviyorsun, eğlenmeyi biliyorsun ve insanlar sana imrenerek bakıyor.

Hiçte sevmem çikolatayı.

0|1
    1|0
  • Tost !

Bir çok durumu idare edebiliyorsun ve zor zamanlarda insanların kurtarıcısın. Kimse senin için "çok faydalı bir arkadaş" dedi mi? Demediyse demeliler. İnsanlarla kolay anlaşırsın ve insan ilişkilerinde oldukça beceriklisin.. Sen olmazsan olmaz.

doğru bence :)

0|1
    0|0
  • makaron çıktım :D

0|1
    1|0
  • link ?

0|2
    1|0
  • Makaron çıktı.

"Fazla çekicisin, seksisin, yakışıklısın veya güzelsin. Herkesin gözü senin üstünde ama avuçlarını yalarlar. Çok seçicisin. Çekiciliğini insanlık yararına kullanırsan, büyük işler başaracaksın."

0|1
    1|0
  • Nutella .

0|1
    1|0

• Link ?

0|1
    1|0
  • yemeği bilmiyorum ama daha yeni birisi türk lokumu dedi hala gülüyorum :)

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• nasıl edeceğiz ben makarna olmaya karar verdim

0|1
    1|0
    • pizza çıktı

Güzel bir pizzasın. Çok kasmıyorsun, rahat bir insansın. Doğan bu. Çok fazla düşmanın olduğu söylenemez, ama olanlar da senden iyi nefret ediyor. Boş ver, sen harikasın ;)

• tost çıktı :))

0|1
    1|0
  • Link koyaydın iyiydi

0|1
    1|0
Yükleniyor...