-maNga grubu der, susarım :)

Arkadaslar aranızda maNga grubunu seven var mı? Malum yakında albümleri çıkacak :)

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seviyorum ferman falan komik kişiler baya..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 2004 albümleri gerçekten iyiydi ki o çıktığında ben daha küçük çocuktum. severek dinlerdim ancak 2009 albümleri bambaşka bir şey oldu. cevapsız sorular olsun, dünyanın sonuna doğmuşum olsun, her aşk ölümü tadacak olsun, tek yön seçtiğim tüm yollar olsun, alışırım gözlerimi kapamaya olsun say say bitiremedim hepsi birer başyapıt.

şehr-i hüzünü yakalayabileceğini düşünmüyorum bu albümün ama bizi hayal kırıklığına uğratmayacaklarına inanıyorum.

1|0
    0|0
  • Tamam sus.

0|0
    1|0
  • Görsem tanımam...

0|0
    0|0
  • severim. hatta kafamda bir kadın çizip şarkısını açar dinlerim link

1|0
    0|0
  • bi kac şarkısını severim

0|0
    0|0
  • Müziklerini severim ama çok dinlemem herkes gibi. Ancak şunu belirmeliyim ki konserlerinde çok eğlenirsiniz en iyi performans gruplarından biridir.

0|0
    0|0
  • İz Bırakanlar Unutulmaz.

0|0
    0|0
  • severim ara sıra dinlerim

0|0
    0|0
  • Vallaha de ne zaman çıkıyor albüm?

0|0
    0|0
    • 14 şubatta çıkacağını söylemişlerdi ama çıkmadı. Albüm hazır, yakın zamanda çıkar sanırım :) Albümün adı "Işıkları Söndürseler Bile" :)

• aynen öyle e-akustik çıkalı 2 yıl olacak :)

• Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • bayılırımmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • abartılcak bir yanları yok

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• eskiden cok severdim deli gibi dinlerdim. en samimi arkadasimla kafayi yemistik artik ama birgun abim "dinledigin sarkinin sozlerini iyi dusun." dedi. sozleri,

-Beni,benimle birak. Beni,benimle bu Cehennemde ruhum sennden cok uzak... ve baska bir yerdee "iki gozum kadar eminim sen yoksun..." diyor. dusundum dsundum sanki -haşa-Allah'a karsi azilmis gibi. ustelik dinlrken soyluyorsun da. imanimi yitirmeden elhamdulillah abim uyardi.

sevgiliye yazilmis olsa niye olmadigina emin olsuun? olmasa sevgili niye sarki olsun? yanlis seyler dinlememeye ozen gostemeliyiz ://

0|0
    0|0
    • beni takip ettiğini fark ettim :)

teşekkürler bunun için

• iki gözüm kadar eminim sen yoksun cambaz şarkısından. mor ve ötesinin şarkısı ve söylediğin şeyle alakası yok. ne içiyorsunuz siz?

• "iki gozum kadar eminim sen yoksun" mor ve ötesinin Cambaz adlı sarkısına ait, maNga'yla ilgisi yok. Beni Benimle Bırak şarkısına gelirsek de Allah'a yazılmış bir şarkı değil çok koyu bir fan olduğumu belirterek açıklamak isterim. Sevgiliye yazılmış bir şarkı sözüdür o, hatta grubun gitaristi Yağmur Sarıgül'ün babası Ali Sarıgülle konuştum, bizzat kendisi açıkladı bunu. Abin bence hakkında emin olmadığı şeyleri söylememeli :))

• Çok beğenerek dinlerim :) yapsınlar ama klipler artık çizgifilm vari olmaz umarım :D

0|0
    0|0
    • zaten son yıllarda çıkardıkları albümlerdeki şarkıların klipleri öyle olmuyor ki :D

• En sevdiğin şarkıları hangisi :) ? çiçek için teşekkür ederim

• her şarkısını çok severim ayrım yapamam evladım gibiler :DD fly to stay alive cok cok güzel ama :D

• eurovizyona katılan herkes çekiciliğini kaybediyor tıpkı manga gibi dur ya zaten çekici değillerdiki

0|1
    1|0
    • yoo gayet çekiciler ve eurovisiona giden birçok kişiden daha da başarılı oldular. 1. olan Almanya'nın hile yaptıgı anlasılınca, onlar 1. olmustu. Ne kadar haberin var bilmiyorum :))))

• gereksiz tekrir edilen kelime bütününe amalar diye bir tariz yapılır...

• gereksiz tekrar falan yok :DDD

• Bayılırım ama yeni albümlerine pek ısınamadım:((

0|0
    0|0
  • Bazıları sahte fan diyecek ama parti klibinden sonra maNga ya olan sevgim azaldı ben maNga yı sektördeki diğer şarkıcılara benzemedikleri için seviyordum ama onlardan bir farkı kalmadı grubun Efe gittikten sonra çok değiştiler bence

0|0
    0|0
  • dinlemeyeli bayağı oldu

0|0
    0|0
  • evet severim :)

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • manga<3 ferman<3