Liseden mezun olduğunuzda ne hissettiniz?

ben bu yıl mezun olucam üni kazanamazsam kendimi boşlukta hissedicem gibi geliyo size de oldumu iş kaygısı gelecek planları vs.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• liseden attılar ki beni =7 bu soruyu bana göre uyarlayacak olursak yani şöyle ki liseden atıldığında ne hissettin diyecek olursan Hiççççççç diyebilirim.. sonuna birşey de ekleyebilir Hiç birşey de diyebiilrimmm.. bilmem anlatabildim mi amaaa liseden atılmam bende bir okuma azmi oluşturdu ki sormaaa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hiçbişey 11 yıl oldu mezun olalı :D 3. senem kamu okuyom açıktan çalışıyom kpss ye hazırlanıyom şimdide :( :)

0|0
    0|0
  • Ohh üniversite hayatı başladı dedim ama bildiğin cehennem :D kızlar teklif etmiyorlarbunu o erkek arkadaşlarına söyle xD ahahahaha gerçi bende inanmamıştım ama insan birazcıkta kanıyor

0|0
    0|0
  • Gelcek kaygım hiç olmadı.

İdeallerimi sağlam zemine kurdum yıkılmayacağına eminim.

0|1
    0|0
  • Hiçbir halt.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle tıpı kazanacağım için gelecek kaygımın olacağını zannetmiyorum ama içimde yağmurdan kaçarken doluya tutulacakmışım gibi bir his var. tıp eğitiminin ne kadar zor olduğunu az çok biliyorum.

0|0
    0|0
  • kravatımı keçinin boynuzlarına baglamıştım :)

0|0
    0|0
  • hiç bir şey mezuniyet belgemdeki nuamra malazgirt savaşı tarihiyle aynıymış hocam çok mahidar olmuş diyip güelrek verdi bir olayı yok uni başlıyor direk..

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı oldu bitti gittik dedik. Hadi hepimize geçmiş olsun deyip bir bardak su içtik. Sonra üniversite derdi başladı. Bu devirde üniversite şart olmasa hiç niyetim yoktu.

0|0
    0|0
  • Sadece yalnızlık , başka birşey de yok.

0|0
    0|0
  • beni zorla göndemişlerdi üniversiteye :) çok boşluğa düşmüştüm.yaş 18 karı kızın arasına saldılar beni :)

0|0
    0|0
  • hedefin varsa olmaz onun için çabalarsın kazanamassan birdaha sonra birdaha örneğide benim vazgeçme hedefine koş elbet yakalarsın onu

0|0
    0|0
  • Büyük bir rahatlama sonunda bitti çilem :) 2008 mezunuyum

0|0
    0|0
  • 98 de mezun oldugumu hatırlıyorum sadece.his falan kalmadı yani

0|0
    0|0
  • Hiç öyle boşlukta falan hissetmemiştim. Gayet rahat ve mutluydum.

0|0
    0|0
  • son kez okula dönüp bakmıştım ağlamıştım=(

0|0
    0|0
  • Hiç bişi aynıydı hersey

0|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok farklı duygulardı ve çok zordu bir daha aynı insanlarla aynı ortamda olamayacağını bilmek zor gelmişti

0|0
    0|0
  • zaten bitse de gitsek modundaydım. kötü hissettiğimi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • yeni mezun olacaksan onunde cok zaman var.bu sene kazanamazsan korkma

0|0
    0|0
  • 2 yıl önce mezun oldum o kadar aktif spor hayatından sonra sanki mezara düşmüş gibi oldum :D hazırlıklı ol yani

0|0
    0|0
  • Rahatladım. Kurtuldum.

1|0
    0|0
  • Geçen yıl mezun oldum ohh sonunda kurtuldum dedim:D ama üniversite de bayaaaaaaaa zormus

0|0
    0|0
  • şuan o boşluktayım berbat bir yer :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...