Çocukluğunuzda sizi en çok korkutan filmler hangileriydi?

Arkadaşlar ben çocukken Katil Bebek Chucky filminden çok etkilenmiştim..Birden anılarım depreşti izlemek istedim :))

Sizinde var mı böyle korktuğunuz filmler ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• çocukluğumda değil de geçen sene mirrors ( aynalar ) diye film izledim 2 ay aynaya bakamaz oldum hiç bi film beni bu kadar etkilememişti :)

2|0
    0|0
    • Ben izleyemedim onu :))

• Sadece ilki kadar korkunç değil bunda 1 ay bakamazsın aynaya olmadı:D

• öyle olsun bakalım gene aynaları örteceğiz :)

• Flash tvde bi cin falan çıkıyodu adamlar hamamda yıkanırken 7 yaşındaydım çok korkmuştum Kanepenin arkasına saklanmıştım çok kötydü o gün bugndr flash tvyi sevmem !

2|0
    0|0
  • elm sokağı kabusu

2|1
    0|0
  • böyle içne şeytan girmiş bi oyuncak vardı neydi o :) o adi yüzünden bütün oyuncaklarımı parçaladım ben ya :(

1|0
    0|0
  • cooookkk ufakken miniminnacıkken türk yapımı film vardı.kızın içine şeytan girmiş cıkarmaya claısıyorlardı..

1|0
    0|0
  • hayvan mezarlığıstepinking

2|0
    0|0
    • Çocukluğumda izlemiş olsaydım kesin korkardım +1

• begendiğim bir filim birde yaşayan ölülerin dönüşü vardı ilki yani harikaydı return living of deat

• ona da bakcam :)

• süt kardeşlerin filmindeki gulyabani

1|0
    0|0
  • elm sokagı kabus..freddy nin maceraları

1|0
    0|0
    • Çoğunluk freddy den korkuyormuş :)

• Evet çocukluk güzel şey..

• gülyabaniden korkardım :)

1|0
    0|0
  • Aynen chucky benide etkilemişti :)

1|0
    0|0
  • çılgın bediş :(( ordaki kızlar korkunçtu ;(

1|0
    0|0
  • Freddy yani elm sokağı :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayalet Gemi. Çok tırsmıştım yaa. Hele o ilk giriş sahnesini hiç unutmam, Gemide insanlar ortadan ikiye bölünüyo ya...

2|1
    0|0
  • Elm Sokağı Kâbusu- uyumadıgımı hatırlıyorum :(

2|0
    0|0
  • Chucky odadaki tüm oyuncak bebekleri çıkarıp anca uyuyabiliyodum bide Exorcist.

1|0
    0|0
  • bende ondan çok korkardm ama yinede izlerdim :) kaç kere izlemştm onu ya

1|0
    0|0
  • Gerçek Kesit diye bir program vardı (sarı bıyık diye bir kazma başrol) hiçbir şeyden öyle korkmadım hayatımda, o fon müzikleri... bir de geceleri gösterimde olurdu yorganı kafama çekerdim duymayayım sesini diye ama sanki ses evin diğer ucundan değil de yanımdan gelirdi. Çocukluk işte geçenlerde bir izleyeyim dedim de korku değil komediymiş resmen. Müzikler de fena değilmiş hani.

0|0
    0|0
  • gülyabanı :D chucky severdım ben yaaa

1|0
    0|0
  • -yeraltı canavarı .d

1|0
    0|0
  • mumya flmini izlediğim zaman gece korkudan ağlaya ağlaya babamla uyumuştum :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...