Ermeni arkadaşlar :))

akadaşlar içinizde veya rum kökenli arkadaşlar var mı :))

Güncellemeler:
ırkçılık yapan insan insan sıfatını hak edemez :

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• Asimile olmaktan memnun olan var mi ?

Ozgur ve ozgun olabilmekten mahrum olup asimile olan Vatandaslarin bazi haklari olmadigini bildigim icin kardes demek haksizliktir .

Orduda Subay olamazlar bir Genelkurmay Baskani olmasi kardesligin gostermelik oldugunu kanitlar .

Devlet Memuru olamazlar . Zaten tum Gayrimuslimler zengindirler memurluk talebi yoktur canim ! Diyenler bile vardir ... Ama isin gercegi Gayrimuslimler Devlet Memuru olamazlar .

Gayrimuslim Savci Hakim Savci Vali vs... Gayrimuslimlere yasak ...

Kardesinden korkan MIT gibi istihbarat birimlerinde ust kademe de olamaz haliyle :/ Kardeslik edebiyati yapmayin lutfen ...

Laik devletiz ya . Diyanet nedense Islam dinie hatta tek bir mezhebe hizmet etmesi diger Dinlerdeki Vatandaslarina da ESIT YAKLASIP HIZMET VERMEMESI kardeslik mi oluyor ?

Gerci Diyanet Laik oldugu iddia edilen sisteme tezatir . Guler misiniz aglar misiniz ?

Korkularan kendi dinlerini saklayan ve asimile olanlardan kim sorumluydu ?

6-7 Eylulleri yasamis bir Turkiye de o zamanlada vicdan neden yoktu ..

Gecmisini iyi bilmeyen gelecegi de olmaz .

Sen topraklarindaki vatandaslarina guvenecek system kurmazsan baskalari da kullanir haliyle ... Birileri de bak duman var der ama o bazilari da dumani olusturan atesi sorgulamaz pek .

Burdaki bazi cevaplardan ve puanlamalari gorunce ifade etmek kacinilmaz oldu .

Kin kini dogurur ama koklu genis dusunulmus bir sistem yoksa ...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 6

• hepsi bizim kardeşimiz.

3|3
    2|4
  • TÜRKÜM AMA MERAK ETTİ SORAYIM. BİR ERMENİ HALK DANSLARINI İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM. ERZURUM BÖLGESİNDE OYNANA TEMÜRAĞA, BİNGÖL SASSON HALAYI GİBİ ORTAK KÜLTÜR VE OYUNLARIMIZN OLDUĞUNU ANLADIM. AYRIMA GEREK YOK

0|0
    0|1
  • Ermeniyim soruları alayım <3

0|2
    2|4
  • Arnavutum

0|0
    0|0
  • bize rum ya da ermeni değil insan lazım insan

0|0
    0|0
  • ırkcılık yok efendim polısı taşlayanda ermeni cam cerceve indirende rum malazgit yolunda protesto yapanda bizanslıydı

0|0
    0|0
    • bu zekayı sen kimden aldın ya :D

• sadece o zekan bende değil herkez biliyor kımın ne yaptığını doğuda terör yapan ermeni batıda polıs taşlayanda rum sadece ben değil herkez diyor şaka niyetıne yazmadım ciddiyim

• la oplasan 5 bin rum -ermeni yoktu şu ülkede.duyduğun herşeye inanma güzel kardeşim..

Yükleniyor...