Genel seçimlerde oyunuzu kime vereceksiniz ?

ben kararsızım Şu an chp ye de verebilirim mhp ye de siz kime vericeksiniz ? yani Şu an akp ye vermeyeceğim kesin ses kayıtları falan filan ... zaten bu kadar vergi nereye gidebilirdiki..

• Akp
    23% (5)30% (6)26% (11)Oy Ver
  • Mhp
    14% (3)25% (5)19% (8)Oy Ver
  • Chp
    50% (11)45% (9)48% (20)Oy Ver
  • Kararsız
    13% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Her zaman boş oy atarım ama bu seçimlerde oyumu kullanacağım.

Kime atacağım da bana kalsın.

0|0
    0|0
  • Kime vermeyeceğimi biliyorum orası kesin.

0|0
    0|0
  • MHP

1|2
    2|2
  • mhp veririm

2|2
    1|1
  • CHP

2|2
    2|1
  • chp chp chp chp <3

2|1
    3|3
  • CHPye vereceğiz, her ne kadar Atatürk'ümüzün mirasına yeterince sahip çıkamıyorsa da. Kötünün iyisi o.

0|0
    0|2
  • sonuna kadar CHP...

1|1
    2|2
  • CHP :) insan gibi yaşayabilceğimiz tek yer

0|2
    2|1
  • MHP cCc <3

1|1
    1|2
  • chp dıye dsunuyorum...

0|1
    0|2
  • Boş oy

0|0
    1|1
  • Akp :D

0|1
    0|0
  • valla yaşadığım ilde 2-3 tane sinir oldugum aday var.hepsi yalancı ve cıkarcı.hiçbirine vermem.BEŞİKTAŞA VERECEĞİM OYUMU !

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İdeolojik düşüncelerimi ve siyasi görüşümü tam olarak yansıtmasa da Chp ye vereceğim gibi gözüküyor. Ankara da yaşıyorum bir önceki yerel seçimlerde Mansur Yavaş Mhp adayıydı ona vermiştim şimdi Chp den aday Chp ye oy veriyorum . Yerel seçimlerde partiye değil adaya oy vermek gerekir. Partizanlığı saçma buluyorum bu konuda .

1|0
    2|1
  • Yoksulluğa, yolsuzluğa, çaresizliğe, bölücüye, teröre,işbirlikçiye tek bir cevap yeter: Tek Başına MHP!

1|2
    0|0
  • asla asla akape olmaz...ama daha iç çatışmalarını halledemeyen kesinlikle umut vermeyen chp hiç olamaz...mhp zaten kavgalar kavgalar...o üslupla bana çok uzaklar...alakasız bir partiye oy veririm sanırım...marjinal bir parti

1|1
    2|1
  • Lafa değil icraata bakaraktan AKP en doğrusu

4|1
    3|4
  • şu akpden kurtulakta başka bişey istemiyorum

1|3
    3|2
  • Adalet ve Kalkınma Partisi.

2|2
    4|4
  • akape <3

2|3
    6|2
  • düzeltmek gibi olmasında önümüzdeki seçimler genel değil yerel seçimler dostum

0|0
    0|0
  • hepar...cevap kısa olmuş

0|2
    1|2
  • Adalet ve Kalkınma Partisine vereceğim Adamların Alternatifi yok

0|2
    0|2
  • chp nin basında adam gibi biri olsa chp ye verirdim amaşu ankimsenin oyumu hakettiğini düşünmüyorum

2|0
    1|1
  • AKP baska alternatif yok diyenler heralde kari bulamiyorlar diye Bülent Ersoyu bilem s*kerim diyenlerdendirler.

Tek care CHP.

0|0
    0|2
  • takım tutar gibi parti tutanlara ayarım şu an ak partinin alternatifi yok bu ülkede.

0|0
    0|1
  • akp

1|0
    1|4
Yükleniyor...