Hayvanların İnsanlara Yararları ?

Hayırlı günler

İş yerlerinde olanlara kolaylıklar gelsin

Hayvanların İnsanlara olan Yararlarını biliyor musunuz?

Şimdi diyenler çıkacak

Tavuk Yumurta eti

İnek keçi Sütü eti

Değişik bilgiler var mı?

Güncellemeler:
Teşekkür ederim arkadaşlar mesela leoparların tırnakları ile ilaç yapılır

hatta bütün bedeninde yarayan bir şeyler var kürkü vs.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kedilerin ve köpeklerin kanser başta olmak üzere bazı hastalıkların erken teşhisini hislerini ve koku alma duyularını kullanarak yapabildiğini duymuştum..

Yine kedi veya köpeklerin ölümü yakın olan insanların odalarına bile girmeyi reddettiklerini sebebinin ölecek insanın vücudundan yayılan ve ancak hayvan burnunun algılayabileceği özel bir kokusu olduğunu biliyorum..Bu yüzden batıda bazı hastanelerde kedi bulundurdukları yazılıdır..

Köpekler kör ve özürlü insanların eli-kolu, dünyaya açılan pencereleridir..

Hayvan bilhassa kedi beslenen evde stres,depresyon ve buna bağlı hastalıkların görülme oranı yok denecek kadar azdır..Bilhassa okşadığımızda çıkardıkları sesler insan bünyesine olumlu etki yapıyormuş..

Yine hayvanlar sahiplerinin üzüntülü olduğu anları hisseder ve onları mutlu edebilmek için ellerinden geleni yaparlar..

Evlerimizin,mallarımızın ve canlarımızın koruyucu bekçileridir..

Yine hassas koku alma özellikleri sayesinde narkotikte köpekler sıkça kullanılır..

Doğal afetleri 6.hisleri sayesinde hissederler ve sahiplerini kaçmaları için uyarırlar..Sahiplerinin canını kurtaran köpek ve kedilere ait çok hikaye okumuştum..

Vefakardırlar , yapılan iyiliği hiç unutmazlar yıllar geçse bile hatırlayarak vefa borcunu ödeyen hayvanlar bilirim..

Ben, kim ne derse desin, insanın tek gerçek vefalı dostu hayvandır diyenlerdenim..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...